Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wy wszyscy pijecie denaturat 24 na dobę chyba jak czytam to co piszecie :polew:

ET to podstawa :cool1:

ja niepiję :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wy wszyscy pijecie denaturat 24 na dobę chyba jak czytam to co piszecie :polew:

ET to podstawa :cool1:

bulczas dobrze prawi

Kędzior Ty moich letnich nie widziałeś bo wtedy jeszcze na spoty nie jeździłeś :polew:

Opublikowano
kurde, mam jeszcze jedno piwo, a smaki co najmniej na trzy

żabka :gwizdanie:

kur** jakie te dystanse drogie

a czy az tak ci one potrzebne?

opona przytula się do elementów zawieszenia :gwizdanie:

Opublikowano

Wy wszyscy pijecie denaturat 24 na dobę chyba jak czytam to co piszecie :polew:

ET to podstawa :cool1:

ja niepiję :decayed:

Chyba mleka :gwizdanie:
Opublikowano

Kędzior Ty moich letnich nie widziałeś bo wtedy jeszcze na spoty nie jeździłeś :polew:

nawet jak mi się spodobają to i tak będę gadał że lipa :polew:

to pochwal się :tongue4:

Opublikowano
kurde, mam jeszcze jedno piwo, a smaki co najmniej na trzy

żabka :gwizdanie:

kur** jakie te dystanse drogie

a czy az tak ci one potrzebne?

opona przytula się do elementów zawieszenia :gwizdanie:

A jakie masz ET na tych felgach i jaki rozmiar gum??
Opublikowano

Wy wszyscy pijecie denaturat 24 na dobę chyba jak czytam to co piszecie :polew:

ET to podstawa :cool1:

ja niepiję :decayed:

Chyba mleka :gwizdanie:

a mleko właśnie pijam :>

Opublikowano

nie mam się co chwalić zwykłe 17-tki :thumbdown:

sam wiesz, że 18 i wyżej sie teraz liczy

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
kurde, mam jeszcze jedno piwo, a smaki co najmniej na trzy

żabka :gwizdanie:

kur** jakie te dystanse drogie

a czy az tak ci one potrzebne?

opona przytula się do elementów zawieszenia :gwizdanie:

A jakie masz ET na tych felgach i jaki rozmiar gum??

kurde właśnie nie pamiętam jakie było ET, coś ok 45

gumy 225/50

Opublikowano

przy 45 by weszły

Opublikowano
opona przytula się do elementów zawieszenia

no to potrzebny, tylko jak to mozliwe skoro sa to felgi z Audi :mysli:

Opublikowano

przy 45 by weszły

Miszka ma racje. Gumy do wywalenia. mierzyłem felgę 18x8 cali et 45 i nic nie tarło :gwizdanie:
Opublikowano

przy 45 by weszły

Miszka ma racje. Gumy do wywalenia. mierzyłem felgę 18x8 cali et 45 i nic nie tarło :gwizdanie:

jak mi kupisz nowe gumy, to te wywalę :gwizdanie:

narazie wolę dokupić dystanse, opony są w dobrym stanie :)

Opublikowano

Stanley no to opchnij te dziwne opony i zakup normalne czyli 225/45 (beda o ponad 1 cm nizsze na profilu) bo ET 45 to norma do B5

Opublikowano

nie mam się co chwalić zwykłe 17-tki :thumbdown:

sam wiesz, że 18 i wyżej sie teraz liczy

:polew: :polew: :polew: :polew:

hehe poka poka :wink4:

Opublikowano

przy 45 by weszły

Miszka ma racje. Gumy do wywalenia. mierzyłem felgę 18x8 cali et 45 i nic nie tarło :gwizdanie:

jak mi kupisz nowe gumy, to te wywalę :gwizdanie:

narazie wolę dokupić dystanse, opony są w dobrym stanie :)

Zgarnę jakieś ze szrota i Ci przywiozę :decayed: [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:45_________________________________________________

Stanley no to opchnij te dziwne opony i zakup normalne czyli 225/45 (beda o ponad 1 cm nizsze na profilu) bo ET 45 to norma do B5

Dobrze gada :good:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:46_________________________________________________

nie mam się co chwalić zwykłe 17-tki :thumbdown:

sam wiesz, że 18 i wyżej sie teraz liczy

:polew: :polew: :polew: :polew:

hehe poka poka :wink4:

Zwykłe s-line :gwizdanie:
Opublikowano
mierzyłem felgę 18x8 cali et 45 i nic nie tarło

ja mierzylem 19" i tez nic nie tarlo :gwizdanie:

jak mi kupisz nowe gumy, to te wywalę

narazie wolę dokupić dystanse, opony są w dobrym stanie

przemysl to jeszcze bo wylozysz troche kasy, a nadal kola beda wygladac "kupowato" z takim balonem. ja bym te pony sprzedal i kupil 225/45

Opublikowano

mogłem zostać przy 15 " :wallbash:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:48_________________________________________________za chwile ktoś napisze, że mogłem kupić 19" :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley mogłeś kupić 22" :kox::polew::wink4:

Opublikowano

Stanley skoro zrobiles juz taki duzy krok i zakupiles 17" to pokombinuj jeszcze troche ze zmiana opon i bedziesz zadowolony :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.