Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szybko spada ciśnienie... i mało dmucha [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 17:56_________________________________________________

a co jest nie tak z logami :mysli:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 17:54_________________________________________________pare miesiecy a ramki mam z 6tygodni :confused4: a ktora to moze ja znam :gwizdanie:

środkowy blok ... taka mała chuda :gwizdanie: 3 klatka (B)
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://vaglog.rtnet.pl/

fajna strona do wklejania logów

Opublikowano

szybko spada ciśnienie... i mało dmucha [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 17:56_________________________________________________

a co jest nie tak z logami :mysli:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 17:54_________________________________________________pare miesiecy a ramki mam z 6tygodni :confused4: a ktora to moze ja znam :gwizdanie:

środkowy blok ... taka mała chuda :gwizdanie: 3 klatka (B)

jakbym zobaczyl tobym pewnie zajazyl a tak to d*pa :tongue4: hmm ciekawe co sie zdupcylo :shocked:

Opublikowano

szybko spada ciśnienie... i mało dmucha [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 17:56_________________________________________________

a co jest nie tak z logami :mysli:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 17:54_________________________________________________pare miesiecy a ramki mam z 6tygodni :confused4: a ktora to moze ja znam :gwizdanie:

środkowy blok ... taka mała chuda :gwizdanie: 3 klatka (B)

jakbym zobaczyl tobym pewnie zajazyl a tak to pupa :tongue4: hmm ciekawe co sie zdupcylo :shocked:

nie koniecznie się coś zepsuło... ale mówiłeś, że ci osłab jak dobrze pamiętam (jak na spocie vaguje 5 aut - to potem mam mętlik) :kwasny:
Opublikowano

no dokladie czasami pompuje tylko0,5atm i idzie jak zwykly klepok a czasami fajnie niewiem oco loto :thumbdown:

Opublikowano

spadać na techniczny a sio :bicz3:

Opublikowano

a to jest jaki zbokowy? :polew:

Opublikowano

a to jest jaki zbokowy? :polew:

katowicki :tongue4: gadamy o Katowicach

:polew:

Opublikowano

jestem tu od niedawna ale jeszcze niebylo powarznego tematu o katowicach :decayed:

Opublikowano

jestem tu od niedawna ale jeszcze niebylo powarznego tematu o katowicach :decayed:

no właśnie bo jesteś od niedawna :polew:

[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 18:37_________________________________________________nie no ale wywiało wszystkich coś :gwizdanie:

Opublikowano

no :kwasny:

Opublikowano

ja jestem :decayed:

jak nie było poważnych rozmów

a wczoraj kto mnie dołował w temacie profilu opon :wallbash:

Opublikowano

ja jestem :decayed:

jak nie było poważnych rozmów

a wczoraj kto mnie dołował w temacie profilu opon :wallbash:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 18:41_________________________________________________to były dobre rady :good:

Opublikowano

ja jestem :decayed:

jak nie było poważnych rozmów

a wczoraj kto mnie dołował w temacie profilu opon :wallbash:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 18:41_________________________________________________to były dobre rady :good:

ja wole allroada :wink4:

Opublikowano

ja jestem :decayed:

jak nie było poważnych rozmów

a wczoraj kto mnie dołował w temacie profilu opon :wallbash:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 18:41_________________________________________________to były dobre rady :good:

ja wole allroada :wink4:

ja też piona normalnie Stanley

Opublikowano

ja jestem :decayed:

jak nie było poważnych rozmów

a wczoraj kto mnie dołował w temacie profilu opon :wallbash:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 18:41_________________________________________________to były dobre rady :good:

ja wole allroada :wink4:

ja też piona normalnie Stanley

:brawo:

Opublikowano

ALLROAD RULEZ :polew: :polew: :polew:

FOREWA :kox:

Opublikowano

allroad de best :kox:

Opublikowano

was jeszcze trzyma po weekendzie :decayed:

Opublikowano

was jeszcze trzyma po weekendzie :decayed:

:kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.