Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba wymienię sprężyny na wyzsze :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 19:19_________________________________________________ :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema siema :>

jak tam? ja już na nowych letnich baloonach. :naughty::kox:

Opublikowano

siema siema :>

jak tam? ja już na nowych letnich baloonach. :naughty::kox:

widzielismy :decayed:

Opublikowano

siema siema :>

jak tam? ja już na nowych letnich baloonach. :naughty::kox:

no co Ty, przecież w tym roku ma jeszcze snieg padać :wink4:

Opublikowano

siema siema :>

jak tam? ja już na nowych letnich baloonach. :naughty::kox:

widzielismy :decayed:

Kto, co, gdzie, jak?! :naughty::decayed:

siema siema :>

jak tam? ja już na nowych letnich baloonach. :naughty::kox:

no co Ty, przecież w tym roku ma jeszcze snieg padać :wink4:

iii eee tammm... z zimówek miałem już slicki więc gorzej w razie czego nie będzie.... :kox:

Opublikowano
  • Autor

;( wszystko poskręcane i auto nie pali ;(

ma ktoś jakiś godny polecenia złom ? :gwizdanie:

Opublikowano

;( wszystko poskręcane i auto nie pali ;(

ma ktoś jakiś godny polecenia złom ? :gwizdanie:

ja go kupie, za 300 zł ..
Opublikowano
  • Autor

;( wszystko poskręcane i auto nie pali ;(

ma ktoś jakiś godny polecenia złom ? :gwizdanie:

ja go kupie, za 300 zł ..

dzięki k**wa :disgust:

obiecuje , że w następnym aucie nawet oleju nie będe sam wymieniać :rolleyes:

Opublikowano

;( wszystko poskręcane i auto nie pali ;(

ma ktoś jakiś godny polecenia złom ? :gwizdanie:

ja go kupie, za 300 zł ..

nie dołuj go :gwizdanie:

Opublikowano

To jak żeś to poskręcał? :)

Opublikowano
  • Autor

To jak żeś to poskręcał? :)

normalnie :ad:
Opublikowano

Keżor, obstawiam że czegoś nie podpiąłeś :gwizdanie:

silnik normalnie kręci i nie zapala? VAGa podpinałeś?

Opublikowano

;( wszystko poskręcane i auto nie pali ;(

ma ktoś jakiś godny polecenia złom ? :gwizdanie:

ja go kupie, za 300 zł ..

dzięki ku***a :disgust:

obiecuje , że w następnym aucie nawet oleju nie będe sam wymieniać :rolleyes:

to w ogóle nie pojeździsz...

:cool1:

Opublikowano
  • Autor

Keżor, obstawiam że czegoś nie podpiąłeś :gwizdanie:

silnik normalnie kręci i nie zapala? VAGa podpinałeś?

no właśnie k**wa coś szarpie i trzeszczy k**wa j**ana

ściągnąłem pokrywe głowicy i jest wszystko OK :/

nie wiem k**wa , rozrząd raczej też nie przeskoczył bo patrzyłem na te znaki czy jak sie to tam nazywa.

normalnie sie porycze jak coś sie znowu zj**ie poważnego

i kupuje ADRa :disgust:

Opublikowano

Keżor, obstawiam że czegoś nie podpiąłeś :gwizdanie:

silnik normalnie kręci i nie zapala? VAGa podpinałeś?

no właśnie ku***a coś szarpie i trzeszczy ku***a j**ana

ściągnąłem pokrywe głowicy i jest wszystko OK :/

nie wiem ku***a , rozrząd raczej też nie przeskoczył bo patrzyłem na te znaki czy jak sie to tam nazywa.

normalnie sie porycze jak coś sie znowu zj**ie poważnego

i kupuje ADRa :disgust:

chcesz vaga?
Opublikowano

Nie poleciał kawałek wirnika czy ta nakrętka do silnika? :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

;( wszystko poskręcane i auto nie pali ;(

ma ktoś jakiś godny polecenia złom ? :gwizdanie:

ja go kupie, za 300 zł ..

dzięki ku***a :disgust:

obiecuje , że w następnym aucie nawet oleju nie będe sam wymieniać :rolleyes:

to w ogóle nie pojeździsz...

:cool1:

będe z wszystkim jeździć do Daneckiego :gwizdanie:

nawet jak mi sie żarówka przepali :wallbash:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 20:04_________________________________________________

Nie poleciał kawałek wirnika czy ta nakrętka do silnika? :przebiegly:

nie wiem , raczej nie , bo by musiał przez cooler przedostać sie :gwizdanie:

a nakrętke mam na warsztacie [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 20:05_________________________________________________

Keżor, obstawiam że czegoś nie podpiąłeś :gwizdanie:

silnik normalnie kręci i nie zapala? VAGa podpinałeś?

no właśnie ku***a coś szarpie i trzeszczy ku***a j**ana

ściągnąłem pokrywe głowicy i jest wszystko OK :/

nie wiem ku***a , rozrząd raczej też nie przeskoczył bo patrzyłem na te znaki czy jak sie to tam nazywa.

normalnie sie porycze jak coś sie znowu zj**ie poważnego

i kupuje ADRa :disgust:

chcesz vaga?

i co ja se vagiem sprawdze ? :wallbash:
Opublikowano

Keżor, odpuść to sobie dzisiaj, prześpij się z tym i jutro z rana na spokojnie przejrzyj to co masz pod maską :)

Opublikowano

A próbowałeś go raz odpalać czy kilka razy?

Opublikowano
  • Autor

A próbowałeś go raz odpalać czy kilka razy?

raz zachrobotał , a za drugim go zdusiło kompletnie .

Keżor, odpuść to sobie dzisiaj, prześpij się z tym i jutro z rana na spokojnie przejrzyj to co masz pod maską :)

tak zrobie , bo już nie mam siły na to ;(
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.