Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co długopisy składasz czy jak ???

:polew::tongue4:

adresuję koperty

:good: :good: :good: 0.006 zl za kopertę i idzie się dorobić :decayed:

ale po pierwszym milionie zaadresowanym płacą 0,007zł :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co długopisy składasz czy jak ???

:polew::tongue4:

adresuję koperty

:shocked: :shocked: :shocked:

jak dobrze płacą :polew::wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja wezme prosiaki :polew: do plecaka k**wa jak narazie , ale wezme :decayed:

Opublikowano

dobra ziomale lece do W-wy do przeczytania jutro i zobaczenia co niektórych w piątek o 8 :(

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

dobra ziomale lece do W-wy do przeczytania jutro i zobaczenia co niektórych w piątek o 8 :(

:hi: :hi: :hi:

:hi:

Opublikowano

ja wezme prosiaki :polew: do plecaka ku***a jak narazie , ale wezme :decayed:

keżor do piatku masz czas więc spokojnie opanujesz besttie

chyba ...

;(

Opublikowano

ja wezme prosiaki :polew: do plecaka ku***a jak narazie , ale wezme :decayed:

ja chyba pojadę swoim - dziś szarpaki... zdecyduję - jak cos to możemy prosiaki założyć na mojego :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

ja wezme prosiaki :polew: do plecaka ku***a jak narazie , ale wezme :decayed:

ja chyba pojadę swoim - dziś szarpaki... zdecyduję - jak cos to możemy prosiaki założyć na mojego :kox: :kox: :kox:

i wtryski z mojego i ogień z d*py :kox:
Opublikowano

ja wezme prosiaki :polew: do plecaka ku***a jak narazie , ale wezme :decayed:

ja chyba pojadę swoim - dziś szarpaki... zdecyduję - jak cos to możemy prosiaki założyć na mojego :kox: :kox: :kox:

i wtryski z mojego i ogień z d*py :kox:

już mam organiczne dawki bo wtryski leja :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ide sie drzemnąć , od 3 na nogach jestem :gwizdanie:

nara brzydale :hi:

potem :silacz: i widzimy sie na spocie :hi:

zróbcie losowanie kto po mnie przyjedzie dziś , bo chyba będe bez auta :decayed:

Opublikowano

ide sie drzemnąć , od 3 na nogach jestem :gwizdanie:

nara brzydale :hi:

potem :silacz: i widzimy sie na spocie :hi:

zróbcie losowanie kto po mnie przyjedzie dziś , bo chyba będe bez auta :decayed:

ja mogę bo mam prawie po drodze :hi:
Opublikowano

ide sie drzemnąć , od 3 na nogach jestem :gwizdanie:

nara brzydale :hi:

potem :silacz: i widzimy sie na spocie :hi:

zróbcie losowanie kto po mnie przyjedzie dziś , bo chyba będe bez auta :decayed:

ja i tak będę u Ciebie, szoruj bumy :kox:

Opublikowano

:hi:

:gwizdanie:

Opublikowano

siema chłopacy :polew:

mam prośbę, wyślijcie liste fajnych utworków na 1-2 płytki CD Audio, czyli ok 30-40 utworków

zaznaczam, że lubie większość rodzajów muzy oprócz: Heavy Metalu itp, D'n'B, Ogólnie cięzkich klimatów typu Qlimax

najlepiej to jakiś Dancehall, R'n'B, jakiś dobry pop i ogólnie to co w radiu leci i jest na czasie

Opublikowano
  • Autor

siema chłopacy :polew:

mam prośbę, wyślijcie liste fajnych utworków na 1-2 płytki CD Audio, czyli ok 30-40 utworków

zaznaczam, że lubie większość rodzajów muzy oprócz: Heavy Metalu itp, D'n'B, Ogólnie cięzkich klimatów typu Qlimax

najlepiej to jakiś Dancehall, R'n'B, jakiś dobry pop i ogólnie to co w radiu leci i jest na czasie

to se z teledyskiem nagraj :decayed:

Opublikowano
:hi: Keżor ja mogę podjechać po Ciebie i założymy wtryski na próbę do mojego :naughty:
Opublikowano
  • Autor

:hi: Keżor ja mogę podjechać po Ciebie i założymy wtryski na próbę do mojego :naughty:

mój chyba zostanie odholowany i raczej wtrysków nie będe wyjmował , bo są potrzebne do odpalenia auta :wink4:

ale uwierz , że jak kupisz te wtryski to będziesz mega zadowolony :kox:

Opublikowano

:hi: Keżor ja mogę podjechać po Ciebie i założymy wtryski na próbę do mojego :naughty:

mój chyba zostanie odholowany i raczej wtrysków nie będe wyjmował , bo są potrzebne do odpalenia auta :wink4:

ale uwierz , że jak kupisz te wtryski to będziesz mega zadowolony :kox:

Wiem ale myślałem że się trochę nacieszę przed bo moje będą po 10-tym dopiero :gwizdanie: Ale i tak mogę po Ciebie podjechać zero problemu :wink4:
Opublikowano
  • Autor

po mnie chyba Misza podjedzie :wink4: bo ma do mnie biznes :wink4:

Opublikowano

A tak w ogóle to mierzyłem te 18-stki ASA ale kupa totalna jak dla mnie :gwizdanie:

230320101056.jpg[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 17:15_________________________________________________

po mnie chyba Misza podjedzie :wink4: bo ma do mnie biznes :wink4:

:good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.