Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No zakładałem i co mam pokazać niby :gwizdanie:

sterowanie kupiłeś na allegro?

to pokaż aukcję żebym widział jakie masz piloty :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No zakładałem i co mam pokazać niby :gwizdanie:

sterowanie kupiłeś na allegro?

to pokaż aukcję żebym widział jakie masz piloty :gwizdanie:

Całą centralkę mam od Kanara :tongue4:
Opublikowano

No zakładałem i co mam pokazać niby :gwizdanie:

sterowanie kupiłeś na allegro?

to pokaż aukcję żebym widział jakie masz piloty :gwizdanie:

Całą centralkę mam od Kanara :tongue4:

dobra, pogadamy o tym w bukowinie :polew:

Opublikowano

Jedziesz na letnich Pucek :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:>

Opublikowano

a co tu taki patos ? :cool1:

Opublikowano

a co tu taki patos ? :cool1:

bo się pojawiłeś

:polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

a co tu taki patos ? :cool1:

bo się pojawiłeś

:polew: :polew: :polew:

:wink4:

rozumiem, że przeczytałeś to co napisałem w wątku pt.''Alkohol na zlocie'' :polew:

Opublikowano

a co tu taki patos ? :cool1:

bo się pojawiłeś

:polew: :polew: :polew:

:wink4:

rozumiem, że przeczytałeś to co napisałem w wątku pt.''Alkohol na zlocie'' :polew:

:no: :no: :no:

Opublikowano

Jedziesz na letnich Pucek :gwizdanie:

nie zadawaj takich głupich pytań :polew:

Opublikowano

Jedziesz na letnich Pucek :gwizdanie:

nie zadawaj takich głupich pytań :polew:

:mysli: czyli oczywiste że na zimowych :gwizdanie:

:polew:

To też polecę na letnich niech się dzieje co chce :gwizdanie:

Opublikowano

ja sprawdzałem pogode ma być 14 w bukowinie więc chyba spokojnie można wrzucać letnie

Opublikowano

:hi:

jak pewnie większość już wie, ja mam letnie

a palanty w wulkanizacji wsadzili mi na odwrót opony ( mam kierunkowe i coś im się popierdzieliło) :wallbash: :wallbash:

musze jeszcze podjechać na poprawkę :disgust:

Opublikowano

:hi:

jak pewnie większość już wie, ja mam letnie

a palanty w wulkanizacji wsadzili mi na odwrót opony ( mam kierunkowe i coś im się popierdzieliło) :wallbash: :wallbash:

musze jeszcze podjechać na poprawkę :disgust:

Fachowcy podjedź do mnie to Ci w garażu podmienie :polew: :polew:
Opublikowano

:bry: wieczór

:hi:

jak pewnie większość już wie, ja mam letnie

a palanty w wulkanizacji wsadzili mi na odwrót opony ( mam kierunkowe i coś im się popierdzieliło) :wallbash: :wallbash:

musze jeszcze podjechać na poprawkę :disgust:

Co za qr** debile!!! Gumy się nie podu..ły przez to? :mysli:
Opublikowano

Rafał, ładuj zimówki, będę sam się lansował :decayed:

ma być ciepły weekend, więc bez paniki :gwizdanie:

Opublikowano

Rafał, ładuj zimówki, będę sam się lansował :decayed:

ma być ciepły weekend, więc bez paniki :gwizdanie:

Nie pozwolę Ci na to :tongue4: Blask z moich felg Ci nie da żyć tak jak Kędziorowi :polew:
Opublikowano

Rafał, ładuj zimówki, będę sam się lansował :decayed:

ma być ciepły weekend, więc bez paniki :gwizdanie:

Nie pozwolę Ci na to :tongue4: Blask z moich felg Ci nie da żyć tak jak Kędziorowi :polew:

eee tam :gwizdanie:

myślę że jakoś się odwdzięczysz :decayed:

Opublikowano

myślę że jakoś się odwdzięczysz :decayed:

Ale to na osobności :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

a ja dziś jadę A4ką do Gliwic i myślę co tak całe auto drży... :wallbash:

dojeżdzam, patrzę na koła i zacząłem się smiać :wallbash:

jutro obrona pracy i raczej nie będę miał czasu na zamianę, prawdopodobnie w piątek o 7 pojadę do nich żeby mi przełożyli :cool1:

Pucek, jeszcze daj info którędy jedziemy ( A4 -> Zakopianka -> Bukowina) ?

PS. Kędzior, jak jedziesz ze mną, to nagraj jakąś CD Audio ( bo ja mam tylko hip-hop :gwizdanie: )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.