Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech ten leń czyt. Kędzior się określi z kim jedzie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niech ten leń czyt. Kędzior się określi z kim jedzie :gwizdanie:

pół drogi za mną, pół drogi z Tobą :decayed:

Opublikowano

Niech ten leń czyt. Kędzior się określi z kim jedzie :gwizdanie:

kedzior ale ty jesteś ważny bija się o ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

Niech ten leń czyt. Kędzior się określi z kim jedzie :gwizdanie:

pół drogi za mną, pół drogi z Tobą :decayed:

Rozumie że przesiadka w biegu bo żadna przerwa nie jest przewidziana :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 21:55_________________________________________________

Niech ten leń czyt. Kędzior się określi z kim jedzie :gwizdanie:

kedzior ale ty jesteś ważny bija się o ciebie :gwizdanie:

Czy ktoś się tu biję :gwizdanie:
Opublikowano

Stanley, nigdy tam nie jechałem, ale myślę że najlepiej będzie jechać non stop autostradą, zapłacić tym złodziejom, ale jechać spokojnie stałą prędkością

na drugich bramkach zjeżdżamy na zakopane i jest dobrze, co o tym myślicie? :gwizdanie:

Opublikowano

Niech ten leń czyt. Kędzior się określi z kim jedzie :gwizdanie:

pół drogi za mną, pół drogi z Tobą :decayed:

Rozumie że przesiadka w biegu bo żadna przerwa nie jest przewidziana :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 21:55_________________________________________________

Niech ten leń czyt. Kędzior się określi z kim jedzie :gwizdanie:

kedzior ale ty jesteś ważny bija się o ciebie :gwizdanie:

Czy ktoś się tu biję :gwizdanie:

no dobra kłócą :decayed:

Opublikowano

A może tak jak Stanley mówił przez jaworzno :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Stanley, nigdy tam nie jechałem, ale myślę że najlepiej będzie jechać non stop autostradą, zapłacić tym złodziejom, ale jechać spokojnie stałą prędkością

na drugich bramkach zjeżdżamy na zakopane i jest dobrze, co o tym myślicie? :gwizdanie:

najlepsza droga :good:

Opublikowano

no jak chcecie jechac a4 to jedźcie przez jaworzno to ominicie jedne bramki przynajmniej.

hmm ew. mozna tez jechac przez krzeszowice i ominie sie tez drugie :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:06_________________________________________________

:hi:

Witam cię ;)

Opublikowano

no jak chcecie jechac a4 to jedźcie przez jaworzno to ominicie jedne bramki przynajmniej.

hmm ew. mozna tez jechac przez krzeszowice i ominie sie tez drugie :gwizdanie:

ja nie jadę ale ta trasa co Seski pisze to bezsens na tyle aut i w tak reprezentacyjnej bandzie :notworthy:

Opublikowano

Rafał, przez jaworzno pojedziesz max 100km/h a autostradą dużo dużo szybciej :gwizdanie:

Stanley, to pasuje tak? :naughty:

więc jedziemy autostradą i bez pieprzenia mi tu :>

Opublikowano

no jak chcecie jechac a4 to jedźcie przez jaworzno to ominicie jedne bramki przynajmniej.

hmm ew. mozna tez jechac przez krzeszowice i ominie sie tez drugie :gwizdanie:

ja nie jadę ale ta trasa co Seski pisze to bezsens na tyle aut i w tak reprezentacyjnej bandzie :notworthy:

ja tez nie jade tylko dawalem pomysl ominiecia zlodzieji ;)[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:10_________________________________________________pozatym caly czas mowili ze sie nie spiesza i jada powoli bez pospiechu :P

Opublikowano

Spoko tak tylko napisałem bo Stanley wspominał we wtorek o takiej trasie :wink4:

Opublikowano

seski nie mędrkuj, nie jedziesz to siedź cicho jak ja i czytaj :naughty::polew: :polew:

Opublikowano

nie ma co kombinować :)

Opublikowano

seski nie mędrkuj, nie jedziesz to siedź cicho jak ja i czytaj :naughty::polew: :polew:

dobrze przepraszam... już będę grzeczny :embarrassed:

Opublikowano

Rafał, przez jaworzno pojedziesz max 100km/h a autostradą dużo dużo szybciej :gwizdanie:

Stanley, to pasuje tak? :naughty:

więc jedziemy autostradą i bez pieprzenia mi tu :>

:good:

autostradą, ja juz mam przygotowane po 10 gr do płacenia, więc nie podjeżdzjacie za mną na bramkach :polew:

Opublikowano

nie ma co kombinować :)

:shocked: Mądre zdanie Pucka :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.