Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma co kombinować :)

:shocked: Mądre zdanie Pucka :tongue4:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma co kombinować :)

:shocked: Mądre zdanie Pucka :tongue4:

:ssij::decayed:

Stanley, od pół roku zbieram drobne :polew:

Opublikowano

kuźwa nudy - mogłem do czekolady iśc;/

Opublikowano

A ja cały czas nie wiem czy iść jutro do pracy czy brać urlop :gwizdanie:

Opublikowano

A ja cały czas nie wiem czy iść jutro do pracy czy brać urlop :gwizdanie:r

ja jutro idę :gwizdanie:

a po robocie jeszcze muszę przy garażu coś zrobić :gwizdanie:

Opublikowano

kuźwa nudy - mogłem do czekolady iśc;/

a tam nudy zaraz rozkręcimy imprezę :D

a jak nie to jeszcze nie jest zapóźno... :gwizdanie:

Opublikowano

A ja cały czas nie wiem czy iść jutro do pracy czy brać urlop :gwizdanie:r

ja jutro idę :gwizdanie:

a po robocie jeszcze muszę przy garażu coś zrobić :gwizdanie:

Ja muszę zmienić łącznik bo mam nieszczelność ;( I masa coś mi świruję od tuby :wallbash:
Opublikowano

czy nie zauważyliście że Pucek nasz kolega zbyt często podnosi ten transparent ??? :mysli: :mysli: :mysli:

czy aby napewno z nim wszystko ok

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czy nie zauważyliście że Pucek nasz kolega zbyt często podnosi ten transparent ??? :mysli: :mysli: :mysli:

czy aby napewno z nim wszystko ok

:polew: :polew: :polew:

co sugerujesz...może dokończysz :gwizdanie:

Opublikowano

czy nie zauważyliście że Pucek nasz kolega zbyt często podnosi ten transparent ??? :mysli: :mysli: :mysli:

czy aby napewno z nim wszystko ok

taki przywliej "tych" różowych... :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

laski...może trochę szacunku dla Klubowicza :polew:

Opublikowano

laski...może trochę szacunku dla Klubowicza :polew:

laską to ty moja będziesz ale piątek w nocy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

laski...może trochę szacunku dla Klubowicza :polew:

:ssij:

Opublikowano

ja spadam w kimono, jutro trzeba bronić się przed jakimś magistrem :kwasny:

narka

Opublikowano

ja spadam w kimono, jutro trzeba bronić się przed jakimś magistrem :kwasny:

narka

to powodzenia Stan :good:

Opublikowano

laski...może trochę szacunku dla Klubowicza :polew:

laską to ty moja będziesz ale piątek w nocy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ciesz się że jest balkon - będziesz miał gdzie spać :gwizdanie:

Opublikowano

laski...może trochę szacunku dla Klubowicza :polew:

laską to ty moja będziesz ale piątek w nocy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ciesz się że jest balkon - będziesz miał gdzie spać :gwizdanie:

ja się na schodach ... :kox:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________bo w pokoju Egon będzie chrapać :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

laski...może trochę szacunku dla Klubowicza :polew:

laską to ty moja będziesz ale piątek w nocy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

oj zboczuchy zboczuchy zebyscie cali wrocili

i tylki nie bolaly... :decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:34_________________________________________________

ja spadam w kimono, jutro trzeba bronić się przed jakimś magistrem :kwasny:

narka

3mej sie i powodzenia ;)

Opublikowano

na mój tłusty zad raczej nikt się nie rzuci, więc się nie boję :decayed:

Królu, żeby ten redds Cie nie pokonał :gwizdanie:

Opublikowano

ja spadam w kimono, jutro trzeba bronić się przed jakimś magistrem :kwasny:

narka

powodzonka pomyśle o tobie jutro o której się bronisz ???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.