Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co zrobisz trudno nastepnym razem wole schnac :gwizdanie

Za ten filmik z Kędziorem i tak się należało odkupić ten sok kobiecie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra Ludki , ja Cisne spać , niestety szychta na 3cią znowu :gwizdanie:

spij dobrze :hi:

Opublikowano

Dobra Ludki , ja Cisne spać , niestety szychta na 3cią znowu :gwizdanie:

trzymaj się :hi:

Opublikowano

Dobra Ludki , ja Cisne spać , niestety szychta na 3cią znowu :gwizdanie:

Trzymaj się. Dzwonili w sprawie auta :mysli:
Opublikowano

no naraka :hi:

Opublikowano

no to se nie pogadam z Wami dziś :polew:

Opublikowano

no to se nie pogadam z Wami dziś :polew:

:mysli: czemu :polew:
Opublikowano

:hi:

witam imprezowiczów

widzę że humory dopisują

;(

Opublikowano

no to se nie pogadam z Wami dziś :polew:

dlaczego nie - ja nie ide spac...

chyba cos mi sie w glowie zjebalo bo wogole mi sie spac nie chce ... od piatku spalem w sumie 3 godziny

Opublikowano

ja też dopiję piwko i lecę w kimonko :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

witam imprezowiczów

widzę że humory dopisują

;(

:hi: A Tobie nie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:32_________________________________________________

ja też dopiję piwko i lecę w kimonko :gwizdanie:

Ja chyba otworzę drugie :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

a mnie chyba owiało , ale nie wiem kiedy :mysli::polew:

Keżor, to jak już dojdziesz do siebie po tym niefortunnym i tajemniczym zawianiu to zapodaj jakieś fotki na picase :wink4:

Myślałem że od T5 wchodzi bez jakiś większych przeróbek :gwizdanie:

Szukaj od Iveco, albo od Renault Scenica :wink4:

Myślę że zapłacimy dużo więcej niż on sam jeden żeby ten film tu zamieścić :naughty:

oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl

Na buty stykło :decayed:

Opublikowano

:hi:

witam imprezowiczów

widzę że humory dopisują

;(

:hi: A Tobie nie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:32_________________________________________________

ja też dopiję piwko i lecę w kimonko :gwizdanie:

Ja chyba otworzę drugie :gwizdanie:

już 3 wypiłem :gwizdanie:

ale nie bardzo czuję smak :wallbash:

Opublikowano

:hi:

witam imprezowiczów

widzę że humory dopisują

;(

:hi: A Tobie nie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:32_________________________________________________

zazdroszcze wam troche tych górskich kilmatów :wink4::gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Szukaj od Iveco, albo od Renault Scenica :wink4:

Dzieki za wskazówkę :wink4:

ale nie bardzo czuję smak :wallbash:

Za mało wypiłeś :polew:
Opublikowano

musze troche przyhamować

nie piję do jutra :gwizdanie:

Opublikowano

zazdroszcze wam troche tych górskich kilmatów :wink4::gwizdanie

Klimat mega i te widoki :beach:
Opublikowano

ja nawet spotkałem jednego Spartana :polew:

Opublikowano

Dobra Ludki , ja Cisne spać , niestety szychta na 3cią znowu :gwizdanie:

Dobrej nocki :hi:

Opublikowano

heheh

to pewnie vodki brakło :gwizdanie:

musze troche przyhamować

nie piję do jutra :gwizdanie:

stanley jeszcze z 2 piwka jutro masz na 1300 :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.