Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Zyjecie? :tongue4:

żyjemy :naughty:

:good: Ja dla odmiany w pracy siedzę! :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:24_________________________________________________

zyjemy ale co to za zycie jak jest post ;(

Jaki tam post? :mysli:

Wczoraj tak ostro było, że do tej pory nie mogę dojść do siebie! :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zyjemy ale co to za zycie jak jest post ;(

już po poście :naughty:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:26_________________________________________________

:hi: Zyjecie? :tongue4:

żyjemy :naughty:

:good: Ja dla odmiany w pracy siedzę! :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:24_________________________________________________

zyjemy ale co to za zycie jak jest post ;(

Jaki tam post? :mysli:

Wczoraj tak ostro było, że do tej pory nie mogę dojść do siebie! :evil:

no szataniści postu nie mają, oni piją krew kotów cały rok :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

zyjemy ale co to za zycie jak jest post ;(

już po poście :naughty:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:26_________________________________________________

:hi: Zyjecie? :tongue4:

żyjemy :naughty:

:good: Ja dla odmiany w pracy siedzę! :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:24_________________________________________________

zyjemy ale co to za zycie jak jest post ;(

Jaki tam post? :mysli:

Wczoraj tak ostro było, że do tej pory nie mogę dojść do siebie! :evil:

no szataniści postu nie mają, oni piją krew kotów cały rok :gwizdanie: :wink4:

:polew: :polew:

Opublikowano

no szataniści postu nie mają, oni piją krew kotów cały rok :gwizdanie: :wink4:

:polew: :polew: :polew:

siema Kato :hi:

Opublikowano

a gdzie sie stracil akjam ? :gwizdanie:

Opublikowano

a gdzie sie stracil akjam ? :gwizdanie:

nastraszyles go tymi kotami :decayed:

Opublikowano

a gdzie sie stracil akjam ? :gwizdanie:

nastraszyles go tymi kotami :decayed:

może szykuje whiskas ? :wink4:

Opublikowano

:hi:

Na chwilę. Post się skończył ja uderzam na miasto :naughty:

Opublikowano

:hi:

Na chwilę. Post się skończył ja uderzam na miasto :naughty:

sam bez kolegow :confused4:

Opublikowano

jak tam lans, bo mnie ludzie na BP zaczepiali po tym jak furę wypolerowałem :decayed:

Aż tu nagle podbiją gośc i mówi : super auto, zadbany lakier, fajne fele, ale jakoś tak za wysoko stoi :polew::wallbash:

Okazało się, że to malwina115

Opublikowano

ale jakoś tak za wysoko stoi :polew::wallbash:

Okazało się, że to malwina115

ale mówiła o "zawiasie" ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

ale jakoś tak za wysoko stoi :polew::wallbash:

Okazało się, że to malwina115

ale mówiła o "zawiasie" ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew:

to był łon :polew:

Opublikowano

Witajcie! :hi:

Co tam słychać w wielkim świecie? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale jakoś tak za wysoko stoi :polew::wallbash:

Okazało się, że to malwina115

ale mówiła o "zawiasie" ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew:

Malwina to koleś , jak można sie nie domyślić ? :decayed::polew:
Opublikowano

to był łon :polew:

to Ty sie nawet nie przyznawaj :wink4:

:gwizdanie:

Opublikowano

to był łon :polew:

to Ty sie nawet nie przyznawaj :wink4:

:gwizdanie:

mój "allroad" rzuca się w oczy :wink4:

Opublikowano

to był łon :polew:

to Ty sie nawet nie przyznawaj :wink4:

:gwizdanie:

mój "allroad" rzuca się w oczy :wink4:

niewątpie :decayed:
Opublikowano

a gdzie sie stracil akjam ? :gwizdanie:

nastraszyles go tymi kotami :decayed:

może szykuje whiskas ? :wink4:

Cięzko pracuję... :wink4::tongue4:
Opublikowano

Jak ktoś ma HBO to polecam super film - byłem na nim kinie 2 razy niby musical ale jest mega KOX :kox: :kox: - Polecam - lecę oglądać narazie do jutra :hi:

Opublikowano

dobra to nara Panowie, drapanie jajek mnie czeka :naughty::kox: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.