Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diman dziś o 13:45 na CANAL+ lecą "Surykatki" :kox: :kox: :kox: :kox:

musialbys mnie zaprosic do siebie bo nie mam CANAL+ ;(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diman dziś o 13:45 na CANAL+ lecą "Surykatki" :kox: :kox: :kox: :kox:

musialbys mnie zaprosic do siebie bo nie mam CANAL+ ;(

Diman, nie ściemniaj że do króla, bo to pewnie tylko pretekst żeby odwiedzić Ankę... :polew:

Opublikowano

Diman dziś o 13:45 na CANAL+ lecą "Surykatki" :kox: :kox: :kox: :kox:

musialbys mnie zaprosic do siebie bo nie mam CANAL+ ;(

Diman, nie ściemniaj że do króla, bo to pewnie tylko pretekst żeby odwiedzić Ankę... :polew:

no stary ale mnie wyczules :naughty:

Opublikowano

Diman dziś o 13:45 na CANAL+ lecą "Surykatki" :kox: :kox: :kox: :kox:

musialbys mnie zaprosic do siebie bo nie mam CANAL+ ;(

Wpadaj - ja mam dziś ROLADY :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

Diman dziś o 13:45 na CANAL+ lecą "Surykatki" :kox: :kox: :kox: :kox:

musialbys mnie zaprosic do siebie bo nie mam CANAL+ ;(

Diman, nie ściemniaj że do króla, bo to pewnie tylko pretekst żeby odwiedzić Ankę... :polew:

a jutro leci film "Ania i Król" :decayed: chyba na polsacie
Arek , a gdzie ta miejscówa ? nic nie wiedziałem ,że już sie street race'owy sezon zaczął

zaczal, zaczal, a miejscowka to K-ce Szopienice

hmmm , nie kojarze tam żadnej miejscówy do ścigania :mysli:

może od kościołą do cmentarza , ale to by było przegięcie :polew: :polew:

Opublikowano

Diman dziś o 13:45 na CANAL+ lecą "Surykatki" :kox: :kox: :kox: :kox:

musialbys mnie zaprosic do siebie bo nie mam CANAL+ ;(

Wpadaj - ja mam dziś ROLADY :kox: :kox: :kox:

:shocked: jade :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Co tam panowie słychać. Ja idę spalić zbędne kilogramy na rower :decayed:

Opublikowano

Diman dziś o 13:45 na CANAL+ lecą "Surykatki" :kox: :kox: :kox: :kox:

musialbys mnie zaprosic do siebie bo nie mam CANAL+ ;(

Diman, nie ściemniaj że do króla, bo to pewnie tylko pretekst żeby odwiedzić Ankę... :polew:

no stary ale mnie wyczules :naughty:

bo też bym z chęcią odwiedził króla :polew:

Opublikowano

bo też bym z chęcią odwiedził króla

Usłyszał o d*pach i pierwszy :polew:
Opublikowano

elo mam do Was pytanie czy ktoś mógłby mnie wziąść na spota we wtorek?? jestem z Mikołowa jak coś

Opublikowano

elo mam do Was pytanie czy ktoś mógłby mnie wziąść na spota we wtorek?? jestem z Mikołowa jak coś

co znaczy wziąć ? nie masz furki ? czy jak ?

Opublikowano

elo mam do Was pytanie czy ktoś mógłby mnie wziąść na spota we wtorek?? jestem z Mikołowa jak coś

z mikołowa to nikt nie jeździ na spoty ani do Gliwic, ani do Katowic, ile masz lat że nie możesz sam przyjechać? [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 13:01_________________________________________________

bo też bym z chęcią odwiedził króla

Usłyszał o d*pach i pierwszy :polew:

no co :naughty:

chyba do Króla na rolady nie pojadę, bo sam dzisiaj miałem na obiad :>

Opublikowano

no ja nie mam ani samochodu ani prawka jeszcze nie mam

wziasc to znaczy zabrac :)

Opublikowano

no ja nie mam ani samochodu ani prawka jeszcze nie mam

wziasc to znaczy zabrac :)

to chyba będziesz musiał poprosić ojca żeby Cie zabrał bo raczej nikt nie będzie specjalnie jechał do Mikołowa :)

uzupełnij profil (wiek)

Opublikowano

no ja nie mam ani samochodu ani prawka jeszcze nie mam

wziasc to znaczy zabrac :)

kolego moge sie poswiecic i pojechac we wtorek do kato przez mikolow, musialbys podejs gdzies w okolice auchana to bym cie mogl zgarnac :wink4:

Opublikowano

Diman, ale z Ciebie dobry tato :decayed:

Opublikowano
hmmm , nie kojarze tam żadnej miejscówy do ścigania

może od kościołą do cmentarza , ale to by było przegięcie

nie znam dokladnie K-c ale to jest na zadupiu ze tak powiem :wink4:

w tym tyg. byly tam: nowa honda civic type r, lancer evo X, m3 e46, audi rs4, bmw e60 3.0, merc c klasse amg, 2 x Honda S2000....

Opublikowano

no ja nie mam ani samochodu ani prawka jeszcze nie mam

wziasc to znaczy zabrac :)

to chyba będziesz musiał poprosić ojca żeby Cie zabrał bo raczej nikt nie będzie specjalnie jechał do Mikołowa :)

uzupełnij profil (wiek)

Pucek nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany :tongue4:

ja mogę podjechać z Tychów mam rzut beretem, matikkkkk90 ugadamy się jeszcze we wtorek na forum :hi:

Opublikowano
hmmm , nie kojarze tam żadnej miejscówy do ścigania

może od kościołą do cmentarza , ale to by było przegięcie

nie znam dokladnie K-c ale to jest na zadupiu ze tak powiem :wink4:

w tym tyg. byly tam: nowa honda civic type r, lancer evo X, m3 e46, audi rs4, bmw e60 3.0, merc c klasse amg, 2 x Honda S2000....

byłeś tam? :gwizdanie:

Miszka, nie kompany tylko kąpany geju :>

Opublikowano

Diman, ale z Ciebie dobry tato :decayed:

no jakos mam sentyment do pomocy ludziom :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.