Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:notworthy: :notworthy: ten pierwszy wałek mi sie kojarzy z obozem tenisowym na którym poznałem fajną dziewczyne , a że to było 100lat temu to było tylko buzi buzi , ale miło to wspominam :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz buzi buzi kończy się w łóżku :sex:

Opublikowano

Vanilla Ice - Ice Ice Baby :decayed:

Keżor coż za wspomnienia :naughty:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 01:35_________________________________________________tak się przypatrzyłem i ten Vanilla Ice ma podobne ruchy taneczne do moich chyba je zgapił odemnie

:polew:

Opublikowano
  • Autor

no miałem jakieś 11-12 lat :naughty: też sie skończyło w łóżku :polew:

najs :wink4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 01:39_________________________________________________uwielbiałem starego prawdziwego Buste :kox:

Opublikowano


O k**wa padłem :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

co do ice ice baby to uwielbiam go w wykonaniu Carrey'a

normalnie uwielbiam kolesia i wszystkie jego filmy :notworthy:

Opublikowano

hehe no Busta i jego przydupas hehehe

to jest jeden z lepszych jego kawałków jak dla mnie

i Xzibit

szkoda że już nierobią takich kawałków ;(

ehhe nom jim jest przeostry

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 01:45_________________________________________________

O ku***a padłem :polew: :polew:

mają ludzie gusta hehe

Opublikowano

I znów musiałbym wstać :przebiegly:

Zakłócę waszą sielankową raperską epopeje i wkleje coś co dla mnie było cool w tamtych czasach :decayed: :

Opublikowano

Trzeba by się zwijać powoli do wyra :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

DMX - Where Da Hood At

Zakłócę waszą sielankową raperską epopeje i wkleje coś co dla mnie było cool w tamtych czasach :decayed: :

dojebany hicior :good:

taki jak

Gigi D' Agostino: Blablabla

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 01:53_________________________________________________

Trzeba by się zwijać powoli do wyra :gwizdanie:

zgadzam sie :gwizdanie:
Opublikowano

też się bedę zbierał spać

Opublikowano

Narka panowie :hi:

Opublikowano

trzymta się :hi:

Opublikowano

Kędzior jak jesteśmy przy tamtych klimatach z tamtego czasu z .de :naughty:

Massive Töne - Cruisen

Opublikowano
  • Autor

to na koniec wrzucam największy hicior wszech czasów i też spadam :polew::hi:

:polew:
Opublikowano

to na koniec wrzucam największy hicior wszech czasów i też spadam :polew::hi:

:polew:

I wtedy właśnie powstał Arabian Drift :polew:

Opublikowano

nom zaczynałem przygodę z rapem właśnie o niemieckiego

1 2 3 Dj Tomekk feat Grandmasterflash / Afrob / Flava Flav

i KLASYK :notworthy: :notworthy: :notworthy:

i coś z polski :polew:

noi początek polskiego dobrego

kaliber 44 - plus i minus - bez cenzury

Opublikowano
  • Autor

Homer simpson leekspin

:decayed:

dobra , lece :hi:

Opublikowano

to na koniec wrzucam największy hicior wszech czasów i też spadam :polew::hi:

:polew:

noi mnie teraz złamałeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: co za masakra :polew: :polew: :polew: :polew:

nareczka bajooo[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 02:04_________________________________________________to idziem spać noi

TATU - Nas Nie Dogoniat

Opublikowano
WWO-Każdy Ponad Każdym[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 02:05_________________________________________________A mnie się dzisiaj nie chce spać jakoś, dopiero co otwarłem se browarka :decayed: Pewnie mnie ta katastrofa przygnębiła i mam parcie na szkło :decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 02:08_________________________________________________Czemu was nie było na spocie w SG w piątek??? :confused4: Ja byłem :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.