Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ej w ogóle jak zobaczyłem ksywe , dj tomekk to sobie przypomniałem , że podobał mi sie jeden wałek jego :good:

normalnie wiem , że był ogień z d*py , ale żaden z tych dwóch :wink4:

musze poszukać , ale to rano :tongue4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 02:12_________________________________________________

chyba to :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ten Tomek to chyba Polak mieszkający w niemczech :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: siema

miszka cos ty tam znowu na tym technicznym narobil ze ci kropka przywalili :gwizdanie:

Opublikowano

siemanko

ja wam wrzuce klipa, ktorego sluchalem jak bylem w anglii, jak dla mnie bomba :shocked: fajny teledysk byl do tego ale nie moge znalezc

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

co z tym KRK, jedziemy ?

Opublikowano

co z tym KRK, jedziemy ?

a myslisz, ze tam cos bedzie? ja watpie

Opublikowano

co z tym KRK, jedziemy ?

a myslisz, ze tam cos bedzie? ja watpie

myśle, że bedzie [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 09:40_________________________________________________no to się wyjaśniło, pada deszcz w KRK u mnie w Tychach też więc olewam temat

Opublikowano

ej w ogóle jak zobaczyłem ksywe , dj tomekk to sobie przypomniałem , że podobał mi sie jeden wałek jego :good:

normalnie wiem , że był ogień z d*py , ale żaden z tych dwóch :wink4:

musze poszukać , ale to rano :tongue4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 02:12_________________________________________________

chyba to :mysli:

a nie czasem to - jak cie znam :gwizdanie:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 10:47_________________________________________________w ogóle szkoda, że nie mnie było bym sobie z wami pogadał ;([br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 10:48_________________________________________________Keżor ty brutalu :bag:

Przeczytajcie sobie chyba 6 post na 1 stronie od góry

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_moja_perelka_dodatkowe_zdjecia-t17368.0.html

od moderatora keżora :kox: :kox:

Opublikowano
:siema: z rana
Opublikowano

Kezor, a te Golfy juz widziales? projekty z Polski

mioomk1.jpg

przemo-mk143559500.jpg

boberek8c59940f9da9b64b.jpg

EDI_DOHCvw_005.jpg

Dawid-g40xnfn5ri8.jpg

CLASSICbbs1.jpg

GalusvwzoneP1470648.jpg

XRogerXDSC02243.JPG

Opublikowano

Kezor, a te Golfy juz widziales? projekty z Polski

mioomk1.jpg

przemo-mk143559500.jpg

boberek8c59940f9da9b64b.jpg

EDI_DOHCvw_005.jpg

Dawid-g40xnfn5ri8.jpg

CLASSICbbs1.jpg

GalusvwzoneP1470648.jpg

XRogerXDSC02243.JPG

Auta są przejebane :kox:
Opublikowano

Piszcie coś bo mnie zaraz rozj*&$#e w domu... :wallbash: :wallbash: w tv nic w radio nic i jeszcze ta pogoda :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

No padaka normalnie jak nie wiem. Ciekawe czy jakieś lokale są otwarte :gwizdanie:

Opublikowano

No padaka normalnie jak nie wiem. Ciekawe czy jakieś lokale są otwarte :gwizdanie:

z tego co wiem to małe sklepiki tak,puby w zależności od właścicieli , markiety zamknięte w większości

Opublikowano
Ciekawe czy jakieś lokale są otwarte

watpie w to, a dzisiaj musze wyjsc z domu bo oszaleje :wallbash:

Piszcie coś bo mnie zaraz rozj*&$#e w domu... :wallbash: :wallbash: w tv nic w radio nic i jeszcze ta pogoda :wallbash: :wallbash: :wallbash:

mam to samo od wczoraj :wallbash:

zgadnijcie co to za auto :?:

darus33ventka__2_.jpg

Opublikowano

audi 80 :tongue4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 11:35_________________________________________________w sumie to może być wszystko :gwizdanie:

Opublikowano

to jest tyl....

darus33ventka.jpg

Opublikowano

to jest tyl....

darus33ventka.jpg

łosz ty Sienna :mysli::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 11:39_________________________________________________POKA z boku :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.