Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jakie d*py???? Przeca żałoba jest Markiety pozamykali.... Galerianki mają dziś Free Day... :polew:

no właśnie i one teraz chodzą po mieście i niewiedzą co ze sobą zrobić i to najlepszy czas żeby je wychaczyć :polew: :polew: :polew:

Kędzior ale do tego to trzeba byc przystojnym... :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na jakie d*py???? Przeca żałoba jest Markiety pozamykali.... Galerianki mają dziś Free Day...

Tym bardziej trzeba jechać jak dają za FREE :decayed:

a co z twoim żandarmem yyy tzn kobietą :gwizdanie:

Opublikowano

ja lecę vagowac potem obiad i możemy się zorganizowac koniecznie pod dachem

Opublikowano

Kędzior ale do tego to trzeba byc przystojnym... :polew: :polew:

dlatego jedziemy z Bulczasem na miasto a ty siedzisz w domu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

Na jakie d*py???? Przeca żałoba jest Markiety pozamykali.... Galerianki mają dziś Free Day... :polew:

no właśnie i one teraz chodzą po mieście i niewiedzą co ze sobą zrobić i to najlepszy czas żeby je wychaczyć :polew: :polew: :polew:

tylko gdzie jej kupisz jakies spodnie czy bluzke :mysli:

to się kupi doładowanie do telefonu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na jakie d*py???? Przeca żałoba jest Markiety pozamykali.... Galerianki mają dziś Free Day...

Tym bardziej trzeba jechać jak dają za FREE :decayed:

a co z twoim żandarmem yyy tzn kobietą :gwizdanie:

A co ma być ja będę tylko patzył :polew:
Opublikowano

A co ma być ja będę tylko patzył :polew:

yhy taa zapomniałem :polew:

Opublikowano

to się kupi doładowanie do telefonu :polew: :polew: :polew:

Albo hot-doga na stacji :polew: :polew:
Opublikowano

to się kupi doładowanie do telefonu :polew: :polew: :polew:

Albo hot-doga na stacji :polew: :polew:

ale napewno nie na BP :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

ja się dzisiaj niepiszę na spota :confused4: muszę się podleczyć ;(

Opublikowano

W sumie tak bo co jadę na jakąś stację BP to wisi Twoje zdjęcie i jest napisane: "Po wejściu tego osobnika proszę potraktować go paralizatorem (mocno) i zadzwonić na policję :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W sumie tak bo co jadę na jakąś stację BP to wisi Twoje zdjęcie i jest napisane: "Po wejściu tego osobnika proszę potraktować go paralizatorem (mocno) i zadzwonić na policję :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no od tego momentu co tam byliśmy przestałem tankować na BP :gwizdanie: :confused4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I wszyscy się gdzieś zmyli :gwizdanie: Zostaliśmy w dwóch na polu bitwy może zagramy w wojnę :decayed:

Opublikowano

I wszyscy się gdzieś zmyli :gwizdanie: Zostaliśmy w dwóch na polu bitwy może zagramy w wojnę :decayed:

albo w sapera na dwóch :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Elo Elo to ja już wogóle się nie licze???? :polew: :polew: Nie to nie ide na Eu ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I wszyscy się gdzieś zmyli :gwizdanie: Zostaliśmy w dwóch na polu bitwy może zagramy w wojnę :decayed:

albo w sapera na dwóch :polew: :polew: :polew:

To już wolę statki :tongue4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 13:06_________________________________________________

Elo Elo to ja już wogóle się nie licze???? :polew: :polew: Nie to nie ide na Eu ... :polew: :polew: :polew:

Szerokiej drogi :decayed:
Opublikowano
:hi: spamerzy-melomani
Opublikowano

:hi: spamerzy-melomani

:hi: Dopiero wstałeś :shocked:
Opublikowano

:hi: spamerzy-melomani

:hi: Dopiero wstałeś :shocked:

jak byś tyle wypił co on to też byś dopiero wstał :gwizdanie:

Opublikowano

ja też doglądam czasem :gwizdanie:

Opublikowano

Także tego :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.