Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i wrocilem z miasta, jak sie okazalo wszystkie knajpy pootwierane wiec partyjka w kregle zaliczona :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za kogo wy go macie, Kędzior pewnie ogląda " List w butelce"

:decayed:

dzięki Gregor :good: jedyny który wie że jestem spokojny, miły i poważny :wink4:

szukam jakiejś romantycznej komedii...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i wrocilem z miasta, jak sie okazalo wszystkie knajpy pootwierane wiec partyjka w kregle zaliczona :>

hurra żyjemy :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

Panowie, żeby założyć chrom wokół szyb trzeba robić przy tym coś specjalnego? :mysli:

Opublikowano

Za kogo wy go macie, Kędzior pewnie ogląda " List w butelce"

:decayed:

dzięki Gregor :good: jedyny który wie że jestem spokojny, miły i poważny :wink4:

szukam jakiejś romantycznej komedii...

:polew: :polew: :polew:

Ja mam tego trochę na kompie :kox:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 21:17_________________________________________________

Panowie, żeby założyć chrom wokół szyb trzeba robić przy tym coś specjalnego? :mysli:

Chrom na metry :kox:
Opublikowano

Panowie, żeby założyć chrom wokół szyb trzeba robić przy tym coś specjalnego? :mysli:

tak musisz chodzić przy tym w samych stringach i w dodatku na rękach i co jakiś czas podskoczyć i zaklaskać inaczej nie da rady

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie, żeby założyć chrom wokół szyb trzeba robić przy tym coś specjalnego? :mysli:

:blink: :blink: pakiet chrom?? ori to jest straszny koszt z tego co mi wiadomo :gwizdanie: i nie wiem jak to wygląda w przypadku avanta... zauważyłem, że akjam w b7 wymieniał nawet tylnie szybki
Opublikowano

z tą komedia romantyczna żartowałem :wink4:

Krolu to się we wtorek przypatrz mojej bo ja mam chrom :wink4:

Opublikowano

Panowie, żeby założyć chrom wokół szyb trzeba robić przy tym coś specjalnego? :mysli:

tak musisz chodzić przy tym w samych stringach i w dodatku na rękach i co jakiś czas podskoczyć i zaklaskać inaczej nie da rady

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano

panowie impreza w krk się odbyła było nawet dość sporo autek znajomy z vw mi właśnie napisał

Opublikowano

z tą komedia romantyczna żartowałem :wink4:

Już się tak nie tłumacz... :naughty:

Opublikowano

Ja tam wolę black pakiet :kox:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 21:21_________________________________________________

panowie impreza w krk się odbyła było nawet dość sporo autek znajomy z vw mi właśnie napisał

No jechać w taką pogodę to się mijało z celem i tak :gwizdanie:
Opublikowano

z tą komedia romantyczna żartowałem :wink4:

Krolu to się we wtorek przypatrz mojej bo ja mam chrom :wink4:

widziałem jak te listewki są zamontowane w sedanie - kupowałem błotnik właśnie z takiego... nie wyglądało to na prostą sprawę (on był przecięty na pól)
Opublikowano

panowie impreza w krk się odbyła było nawet dość sporo autek znajomy z vw mi właśnie napisał

No jechać w taką pogodę to się mijało z celem i tak :gwizdanie:

też tak sądze

black pakiet tylko masz srebrna maszynę :wink4: ja się zastanawiałem czy iść w mat czy chrom i raczej pójdę w chrom pakiet :decayed:

Opublikowano

pewnie, że ori :kox:

i jeszcze oddam auto do ASO żeby mi założyli :polew:

Opublikowano

pewnie, że ori :kox:

i jeszcze oddam auto do ASO żeby mi założyli :polew:

:punish: Słońce dziś przecież nie świeciło :gwizdanie:
Opublikowano

pewnie, że ori :kox:

i jeszcze oddam auto do ASO żeby mi założyli :polew:

kto bogatemu zabroni :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Kiedy jedziemy na jakąś hamownię bo jestem ciekawy ile moje padło teraz wypluje :naughty:

Opublikowano

Kiedy jedziemy na jakąś hamownię bo jestem ciekawy ile moje padło teraz wypluje :naughty:

też bym był za tym aby zorganizować ponownie jakieś grupowe hamowanie :gwizdanie:

Opublikowano

Kiedy jedziemy na jakąś hamownię bo jestem ciekawy ile moje padło teraz wypluje :naughty:

też bym był za tym aby zorganizować ponownie jakieś grupowe hamowanie :gwizdanie:

Hmmm... Ja w sumie też, ale przydała by mi się korekta programu wcześniej. :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.