Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: spam leci extra szybko, chłopcy znów formę załapali

Cześć zielony!!! :wink4::polew: :polew:

lepszy zielony :naughty: niż różowy :gwizdanie:

siemano z wieczora :decayed:

siamano

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sklep z diodami jest w kato przy rondzie :gwizdanie:

I można kupować na kilogramy! He he he... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sklep z diodami jest w kato przy rondzie :gwizdanie:

I można kupować na kilogramy! He he he... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

Ja też się zmywam, do jutra chopoki :hi: Pucek pamiętaj o tych drugich żarówkach też :wink4:

wiem wiem, dzisiaj sprawdzałem jakie to mają być :wink4:

Opublikowano
  • Autor

cena postojówki to 9 zł za sztukę, ale diody SMD są nie do zabicia, cały myk jest taki że świadło jest mocne ale bardziej niebieskie, co trochę mi przeszkadza :wink4:

miałem takie postojówki i wytrzymały miesiąc (13zł/szt dawałem) :decayed:
Opublikowano

siemano z wieczora :decayed:

:siema:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 23:03_________________________________________________

:hi: spam leci extra szybko, chłopcy znów formę załapali

Cześć zielony!!! :wink4::polew: :polew:

lepszy zielony :naughty: niż różowy :gwizdanie:

:bicz::tongue4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sklep z diodami jest w kato przy rondzie :gwizdanie:

I można kupować na kilogramy! He he he... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

tam się nie kupuje, po prostu bierzesz co chcesz i wychodzisz ( tzn uciekasz) :naughty:

Opublikowano

sklep z diodami jest w kato przy rondzie :gwizdanie:

I można kupować na kilogramy! He he he... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

tam się nie kupuje, po prostu bierzesz co chcesz i wychodzisz ( tzn uciekasz) :naughty:

Czyli na kilogramy! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sklep z diodami jest w kato przy rondzie :gwizdanie:

I można kupować na kilogramy! He he he... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

tam się nie kupuje, po prostu bierzesz co chcesz i wychodzisz ( tzn uciekasz) :naughty:

:shocked: podaj adres :gwizdanie:

Opublikowano

cena postojówki to 9 zł za sztukę, ale diody SMD są nie do zabicia, cały myk jest taki że świadło jest mocne ale bardziej niebieskie, co trochę mi przeszkadza :wink4:

miałem takie postojówki i wytrzymały miesiąc (13zł/szt dawałem) :decayed:

no moje jeżdżą od jesieni :)

Opublikowano

cena postojówki to 9 zł za sztukę, ale diody SMD są nie do zabicia, cały myk jest taki że świadło jest mocne ale bardziej niebieskie, co trochę mi przeszkadza :wink4:

miałem takie postojówki i wytrzymały miesiąc (13zł/szt dawałem) :decayed:

POPIERAM :good:

postojówki się szybko palą, a te np od oświetlenia tablicy rejestracyjnej mrugają po jakimś czasie

Gdzieś na forum pisało dlaczego i jak to rozwiązać...

:guma:

Opublikowano

cena postojówki to 9 zł za sztukę, ale diody SMD są nie do zabicia, cały myk jest taki że świadło jest mocne ale bardziej niebieskie, co trochę mi przeszkadza :wink4:

miałem takie postojówki i wytrzymały miesiąc (13zł/szt dawałem) :decayed:

Pucek ma już trochę czasu więc może są dobre a jak nie to wytoczę mu proces o naciąganie :decayed:
Opublikowano

sklep z diodami jest w kato przy rondzie :gwizdanie:

I można kupować na kilogramy! He he he... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

tam się nie kupuje, po prostu bierzesz co chcesz i wychodzisz ( tzn uciekasz) :naughty:

Po przeczytaniu tej odpowiedzi zastanawiam się czy jestem na forum Audi czy Cinquecento... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

cena postojówki to 9 zł za sztukę, ale diody SMD są nie do zabicia, cały myk jest taki że świadło jest mocne ale bardziej niebieskie, co trochę mi przeszkadza :wink4:

miałem takie postojówki i wytrzymały miesiąc (13zł/szt dawałem) :decayed:

POPIERAM

postojówki się szybko palą, a te np od oświetlenia tablicy rejestracyjnej mrugają po jakimś czasie

Gdzieś na forum pisało dlaczego i jak to rozwiązać...

To można tu znaleźć takie rzeczy!?!?! :shocked: :shocked: :shocked:

:wink4::polew::wink4::polew:

Opublikowano

to może kupcie sobie sami bo nie chce mi się latać po sądach :polew:

teraz już poważnie lecę :)

:hi:

Opublikowano

sklep z diodami jest w kato przy rondzie :gwizdanie:

I można kupować na kilogramy! He he he... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

tam się nie kupuje, po prostu bierzesz co chcesz i wychodzisz ( tzn uciekasz) :naughty:

Po przeczytaniu tej odpowiedzi zastanawiam się czy jestem na forum Audi czy Cinquecento... :polew: :polew: :polew:

a Ty dalej żyjesz w niewiedzy :shocked:

Opublikowano

sklep z diodami jest w kato przy rondzie :gwizdanie:

I można kupować na kilogramy! He he he... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

tam się nie kupuje, po prostu bierzesz co chcesz i wychodzisz ( tzn uciekasz) :naughty:

Po przeczytaniu tej odpowiedzi zastanawiam się czy jestem na forum Audi czy Cinquecento... :polew: :polew: :polew:

za dużo myślisz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

cena postojówki to 9 zł za sztukę, ale diody SMD są nie do zabicia, cały myk jest taki że świadło jest mocne ale bardziej niebieskie, co trochę mi przeszkadza :wink4:

miałem takie postojówki i wytrzymały miesiąc (13zł/szt dawałem) :decayed:

POPIERAM

postojówki się szybko palą, a te np od oświetlenia tablicy rejestracyjnej mrugają po jakimś czasie

Gdzieś na forum pisało dlaczego i jak to rozwiązać...

bo diody są na 12V , a w aucie masz więcej

moje postoje też na początku mrugały :decayed:

co innego te z S6 , jak tam jest komp , który trzyma stałe 12V napięcie :)

ide teraz poważnie w kime :hi:

Opublikowano

cena postojówki to 9 zł za sztukę, ale diody SMD są nie do zabicia, cały myk jest taki że świadło jest mocne ale bardziej niebieskie, co trochę mi przeszkadza :wink4:

miałem takie postojówki i wytrzymały miesiąc (13zł/szt dawałem) :decayed:

POPIERAM

postojówki się szybko palą, a te np od oświetlenia tablicy rejestracyjnej mrugają po jakimś czasie

Gdzieś na forum pisało dlaczego i jak to rozwiązać...

To można tu znaleźć takie rzeczy!?!?! :shocked: :shocked: :shocked:

:wink4::polew::wink4::polew:

kabareciarz :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
:hi: nie chce mi się czytać - lekka bania - 3 reedsy :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.