Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale w skali 1:1!!!! :polew: :polew: :polew:

takiego to chyba BLB nie uwiezie...

BLB da rade... :cool1:

no to w takim razie hamulce na pewno nie :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 20:54_________________________________________________

wolałbym włochatą czapkę strażnika od księżnej :D

hmm albo w sumie nie bo nie mam szyberdachu... :/

:polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie souvenira tylko gifta bo on przeca siedzi w Angliiiiiiiii.......... :wink4::tongue4:

ooo jakiś ty światowyy :tongue4::polew:

przeca na lotnisku pracuje to musi byc swiatowy ;)

Opublikowano

Ale w skali 1:1!!!! :polew: :polew: :polew:

takiego to chyba BLB nie uwiezie...

BLB da rade... :cool1:

no to w takim razie hamulce na pewno nie :decayed:

Jak będzie powolutku jechał a nie tak jak Ty wariocie to da rade! :wink4::tongue4:
Opublikowano

Diman chciał słonia zapakować jak wracaliśmy z BT a co tam jakiś BigBen :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale w skali 1:1!!!! :polew: :polew: :polew:

takiego to chyba BLB nie uwiezie...

BLB da rade... :cool1:

no to w takim razie hamulce na pewno nie :decayed:

Jak będzie powolutku jechał a nie tak jak Ty wariocie to da rade! :wink4::tongue4:

ja wariat ?? :shocked: :shocked: :shocked: no co ty gadasz - moja fura pali 6,3 litra /100 co świadczy że jeżdżę :gwizdanie: :gwizdanie: jak emeryt
Opublikowano

co tam :hi:

Opublikowano

Nie souvenira tylko gifta bo on przeca siedzi w Angliiiiiiiii.......... :wink4::tongue4:

ooo jakiś ty światowyy :tongue4::polew:

przeca na lotnisku pracuje to musi byc swiatowy ;)

:naughty:

P.S. Miszka podgląda! Zarobiony dziś chyba... :gwizdanie:

Ale w skali 1:1!!!! :polew: :polew: :polew:

takiego to chyba BLB nie uwiezie...

BLB da rade... :cool1:

no to w takim razie hamulce na pewno nie :decayed:

Jak będzie powolutku jechał a nie tak jak Ty wariocie to da rade! :wink4::tongue4:

ja wariat ?? :shocked: :shocked: :shocked: no co ty gadasz - moja fura pali 6,3 litra /100 co świadczy że jeżdżę :gwizdanie: :gwizdanie: jak emeryt

Swoim wozem może tak jeździsz... :gwizdanie:
Opublikowano

Diman chciał słonia zapakować jak wracaliśmy z BT a co tam jakiś BigBen :polew: :polew: :polew:

:polew::polew::polew::polew::polew:

a w dodatku avanta ma :gwizdanie:

Opublikowano

Swoim wozem może tak jeździsz... :gwizdanie:

mój ma taka moc, że jak bym jeździł do 3000 rpm tak jak wy to bym poniżej 5l/100km chyba spadł :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Spadam powoli na ostatnią nockę :kox:

Opublikowano

co tam :hi:

jajco :tongue4:

Opublikowano

Spadam powoli na ostatnią nockę :kox:

:hi:
Opublikowano

Spadam powoli na ostatnią nockę :kox:

a jutro wolne? :decayed:

Opublikowano

Spadam powoli na ostatnią nockę :kox:

a jutro wolne? :decayed:

Idę oddać krew a tym samym mam dzień wolnego za free :decayed:
Opublikowano

Spadam powoli na ostatnią nockę :kox:

a jutro wolne? :decayed:

Idę oddać krew a tym samym mam dzień wolnego za free :decayed:

hehehe cfaniaczek, i później wieczorem jak się napijesz to lepiej cię klepnię :polew: dasz czekolade? :polew:

Opublikowano

Spadam powoli na ostatnią nockę :kox:

cyja

Opublikowano

co tam :hi:

jajco :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Spadam powoli na ostatnią nockę :kox:

a jutro wolne? :decayed:

Idę oddać krew a tym samym mam dzień wolnego za free :decayed:

twardziel... :shocked:

Opublikowano

Spadam powoli na ostatnią nockę :kox:

a jutro wolne? :decayed:

Idę oddać krew a tym samym mam dzień wolnego za free :decayed:

:good: :good: :good:
Opublikowano

:hi: wieczorkiem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.