Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak się wyrobie czasowo to bardzo chętnie :good:

jak masz fajna siostrę, sąsiądkę , kuzynkę to weź ze sobą :decayed::naughty:

:kox::naughty::kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a cóż to tak przycichło...?

Opublikowano

a cóż to tak przycichło...?

Wszyscy na Naszej Klasie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Ja na szczęście też nie mam tej szatańskiej Naszej klasy!!! U mnie w pracy wszystko zblokowane bo laski siedziały tylko na NK!!! :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a cóż to tak przycichło...?

Wszyscy na Naszej Klasie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Ja na szczęście też nie mam tej szatańskiej Naszej klasy!!! U mnie w pracy wszystko zblokowane bo laski siedziały tylko na NK!!! :naughty: :naughty: :naughty:

to jest zaraza przez to nam w robocie zablokowali pol neta i trzeba bylo wgrywać mozille :P

Opublikowano

ja się zawijam do wyrka narkaa :hi:

Opublikowano

a cóż to tak przycichło...?

Wszyscy na Naszej Klasie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Ja na szczęście też nie mam tej szatańskiej Naszej klasy!!! U mnie w pracy wszystko zblokowane bo laski siedziały tylko na NK!!! :naughty: :naughty: :naughty:

to jest zaraza przez to nam w robocie zablokowali pol neta i trzeba bylo wgrywać mozille :P

No dokładnie zaraza!
Opublikowano

ja się zawijam do wyrka narkaa :hi:

kolorowych snow :naughty:

Opublikowano

a cóż to tak przycichło...?

Wszyscy na Naszej Klasie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Ja na szczęście też nie mam tej szatańskiej Naszej klasy!!! U mnie w pracy wszystko zblokowane bo laski siedziały tylko na NK!!! :naughty: :naughty: :naughty:

to jest zaraza przez to nam w robocie zablokowali pol neta i trzeba bylo wgrywać mozille :P

No dokładnie zaraza!

informatyką w d*pie się poprzewracało :gwizdanie:
Opublikowano

to co akjam nabijamy teraz sami klika stron :P

Opublikowano

ja się zawijam do wyrka narkaa :hi:

Coś Kędzior nie jest w formie... :mysli: Trzym się! :hi:

a cóż to tak przycichło...?

Wszyscy na Naszej Klasie! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Ja na szczęście też nie mam tej szatańskiej Naszej klasy!!! U mnie w pracy wszystko zblokowane bo laski siedziały tylko na NK!!! :naughty: :naughty: :naughty:

to jest zaraza przez to nam w robocie zablokowali pol neta i trzeba bylo wgrywać mozille :P

No dokładnie zaraza!

informatyką w pupie się poprzewracało :gwizdanie:

Dobrze zrobili bo jak wchodziłęm do pracy to na 30 kompów, 90% była NK! :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

no ja popieram...

wszystko jest dla ludzi ale bez przesady...[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:34_________________________________________________kurde muszę jeszcze ponad godzine siedzieć... :/

Opublikowano

a skoro juz mowa o kompach w pracy.... jest jakis program ktory mozna wgrac na kompa tak aby robil co jakis czas skany (print screan'y) i przesylal na inny komp albo zapisywal w jakims pliku :?:

Opublikowano

jeszcze baba mnie wk***ia chyba ją trzepnę :bicz3:

Opublikowano

a skoro juz mowa o kompach w pracy.... jest jakis program ktory mozna wgrac na kompa tak aby robil co jakis czas skany (print screan'y) i przesylal na inny komp albo zapisywal w jakims pliku :?:

nie słyszałem... ale są takie co zapisują co np. się pisze na klawiaturze
Opublikowano

a skoro juz mowa o kompach w pracy.... jest jakis program ktory mozna wgrac na kompa tak aby robil co jakis czas skany (print screan'y) i przesylal na inny komp albo zapisywal w jakims pliku :?:

Zapytaj Naszego nadwornego informatyka Kanara! :good:

jeszcze baba mnie wk***ia chyba ją trzepnę :bicz3:

Pewnie to lubi... :wink4: :wink4: :tongue4:
Opublikowano
nie słyszałem... ale są takie co zapisują co np. się pisze na klawiaturze

hmmmm...... :mysli:

Zapytaj Naszego nadwornego informatyka Kanara!

Kanar pytam cie :>

Opublikowano

hmm

powiem ci ze nie wiem ale wiem ze na 100% sa takie programy ktore zapisuja kazdy twoj ruch myszką...

Opublikowano

hmm

powiem ci ze nie wiem ale wiem ze na 100% sa takie programy ktore zapisuja kazdy twoj ruch myszką...

i liczą kilometry - kiedyś coś takiego miałem dla funu - większy przebieg niż w aucie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

hmm

powiem ci ze nie wiem ale wiem ze na 100% sa takie programy ktore zapisuja kazdy twoj ruch myszką...

i liczą kilometry - kiedyś coś takiego miałem dla funu - większy przebieg niż w aucie :polew: :polew: :polew:

km myszki? :shocked:
Opublikowano

hmm

powiem ci ze nie wiem ale wiem ze na 100% sa takie programy ktore zapisuja kazdy twoj ruch myszką...

i liczą kilometry - kiedyś coś takiego miałem dla funu - większy przebieg niż w aucie :polew: :polew: :polew:

km myszki? :shocked:

no :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.