Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja chyba dziś nie przyjadę! :kwasny:

Brak czasu ? czy chęci ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

co do gurala , to mi wpadł dziś w nocy kawałek , tylko nie wiem jak sie nazywa , pamiętam tylko że w pierwszej zwrotce są wszystkei rymy na "ana"

typu "przejebana" , "barana" itp. :mysli:

Opublikowano

:hi:

SIEMA HUJKI

:bicz2:

Ja chyba dziś nie przyjadę! :kwasny:

Brak czasu ? czy chęci ?

Zobaczę czy z robotą się ogarnę. ;)
Opublikowano

:hi:

SIEMA HUJKI

a jebnąć ci ze łba? :decayed:

Opublikowano

:hi:

SIEMA HUJKI

a jebnąć ci ze łba? :decayed:

jak doskoczysz,

możesz próbować :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co do gurala , to mi wpadł dziś w nocy kawałek , tylko nie wiem jak sie nazywa , pamiętam tylko że w pierwszej zwrotce są wszystkei rymy na "ana"

typu "przejebana" , "barana" itp. :mysli:

:mysli:

DonGuralesko & Matheo - Taniec Pojebaniec

?

:hi:

SIEMA HUJKI

a jebnąć ci ze łba? :decayed:

jak doskoczysz,

możesz próbować :polew: :polew: :polew:

wezmę sobie drabinkę :tongue4:

Opublikowano

a tu widze kącik melomana sie zrobił

może jakieś fasolki zapodajcie???

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a tu widze kącik melomana sie zrobił

może jakieś fasolki zapodajcie???

:polew: :polew: :polew:

:gicior::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a tu widze kącik melomana sie zrobił

może jakieś fasolki zapodajcie???

:polew: :polew: :polew:

mówisz i masz

Fasolki - Witaminki, dla chłopczyka i dziewczynki[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 17:25_________________________________________________od dzisiaj mój ulubiony songgg

Kulfon & Monika - Bursztynek[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 17:26_________________________________________________a teraz coś dla zakochanych

Kulfon i Monika - Pójdę przez park

hehe ale czad to były czasy :decayed:

Opublikowano

z d*py do ust :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z d*py do ust :polew: :polew: :polew:

:decayed: a jak ci się podobają hity kulfona i moniki? :decayed:

Opublikowano

z d*py do ust :polew: :polew: :polew:

:decayed: a jak ci się podobają hity kulfona i moniki? :decayed:

nie mam dzis nastroju na takie teksty :polew:

Opublikowano
  • Autor

co do gurala , to mi wpadł dziś w nocy kawałek , tylko nie wiem jak sie nazywa , pamiętam tylko że w pierwszej zwrotce są wszystkei rymy na "ana"

typu "przejebana" , "barana" itp. :mysli:

:mysli:

DonGuralesko & Matheo - Taniec Pojebaniec

?

:no4:
Opublikowano

z d*py do ust :polew: :polew: :polew:

:decayed: a jak ci się podobają hity kulfona i moniki? :decayed:

nie mam dzis nastroju na takie teksty :polew:

co ci dolega mój przyjacieluu :>

co do gurala , to mi wpadł dziś w nocy kawałek , tylko nie wiem jak sie nazywa , pamiętam tylko że w pierwszej zwrotce są wszystkei rymy na "ana"

typu "przejebana" , "barana" itp. :mysli:

:mysli:

DonGuralesko & Matheo - Taniec Pojebaniec

?

:no4:

hmm to nic innego niekojarze w tym stylu chyba :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

DonGuralesko - Wycinanki

tu masz rymy na "ana" ale to nie ten wałek :confused4: no nic , poleci jeszcze raz w nocy na planecie to nagram i poszukamy :cool1:

Opublikowano

i kto wreszcie jedzie na ten spot :gwizdanie: bo nie wiem czy się mam szykować czy nie :cool1:

Opublikowano

i kto wreszcie jedzie na ten spot :gwizdanie: bo nie wiem czy się mam szykować czy nie :cool1:

szykuj się szykuj :cool1:
Opublikowano

i kto wreszcie jedzie na ten spot :gwizdanie: bo nie wiem czy się mam szykować czy nie :cool1:

Ja jeszcze nie wiem! :tongue4: Ale organizuj się i nie oglądaj na nikogo! :good: Parę albo naście autek będzie! :naughty:
Opublikowano

ja będę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to widzimy sie pod Go-sportem , ja zdupiam :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.