Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto się widzi ten się widzi! :wink4::tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto się widzi ten się widzi! :wink4::tongue4:

nie pitol tylko szykuj swojego melecha na spota :decayed:

Opublikowano

Kto się widzi ten się widzi! :wink4::tongue4:

nie pitol tylko szykuj swojego melecha na spota :decayed:

Na 20tą mam do pracy i cięzko mi ędzie się ogarnąć... No ale zobaczymy. :tongue4:
Opublikowano

Kto się widzi ten się widzi! :wink4::tongue4:

nie pitol tylko szykuj swojego melecha na spota :decayed:

Na 20tą mam do pracy i cięzko mi ędzie się ogarnąć... No ale zobaczymy. :tongue4:

urlop weź :decayed:

ja przybędę z kolegą on pasatem śmiga

Opublikowano

Kto się widzi ten się widzi! :wink4::tongue4:

nie pitol tylko szykuj swojego melecha na spota :decayed:

Na 20tą mam do pracy i cięzko mi ędzie się ogarnąć... No ale zobaczymy. :tongue4:

urlop weź :decayed:

ja przybędę z kolegą on pasatem śmiga

W kupie siła! :wink4: Co do przyjazdu to zoabczymy ale może coś wymyślę. :tongue4:
Opublikowano

a mnie nie bedzie :decayed::tongue4:

Opublikowano

a mnie nie bedzie :decayed::tongue4:

Cze dman! Co tam u angoli? :naughty: Wdupiasz cały czas beansy? :wink4::polew:
Opublikowano

a mnie nie bedzie :decayed::tongue4:

Cze dman! Co tam u angoli? :naughty: Wdupiasz cały czas beansy? :wink4::polew:

nie bo bym sie nie ruszyl :gwizdanie:

Opublikowano

a mnie nie bedzie :decayed::tongue4:

no to już wiem kogo dzisiaj będziemy obgadywać :gwizdanie:

wsiadaj w furę i przyjeżdzaj :decayed:

Opublikowano

a mnie nie bedzie :decayed::tongue4:

no to już wiem kogo dzisiaj będziemy obgadywać :gwizdanie:

wsiadaj w furę i przyjeżdzaj :decayed:

dobra tylko mi dajcie jakos godzinke co by dotarl :decayed:

Opublikowano

a mnie nie bedzie :decayed::tongue4:

no to już wiem kogo dzisiaj będziemy obgadywać :gwizdanie:

wsiadaj w furę i przyjeżdzaj :decayed:

dobra tylko mi dajcie jakos godzinke co by dotarl :decayed:

siema Diman

obrót na stacji mi spadł :kwasny:

Opublikowano

a mnie nie bedzie :decayed::tongue4:

no to już wiem kogo dzisiaj będziemy obgadywać :gwizdanie:

wsiadaj w furę i przyjeżdzaj :decayed:

dobra tylko mi dajcie jakos godzinke co by dotarl :decayed:

siema Diman

obrót na stacji mi spadł :kwasny:

u to nie dobrze nie bedzie dodatkowej kasiury :decayed:

Opublikowano

a mnie nie bedzie :decayed::tongue4:

Cze dman! Co tam u angoli? :naughty: Wdupiasz cały czas beansy? :wink4::polew:

nie bo bym sie nie ruszyl :gwizdanie:

TO do roboty się weź! :wink4:

a mnie nie bedzie :decayed::tongue4:

no to już wiem kogo dzisiaj będziemy obgadywać :gwizdanie:

wsiadaj w furę i przyjeżdzaj :decayed:

dobra tylko mi dajcie jakos godzinke co by dotarl :decayed:

siema Diman

obrót na stacji mi spadł :kwasny:

Pewnie Ci nie zapłacił... :gwizdanie:
Opublikowano

kasy zawsze mało :confused4:

Opublikowano

a mnie nie bedzie :decayed::tongue4:

Cze dman! Co tam u angoli? :naughty: Wdupiasz cały czas beansy? :wink4::polew:

nie bo bym sie nie ruszyl :gwizdanie:

TO do roboty się weź! :wink4:

a mnie nie bedzie :decayed::tongue4:

no to już wiem kogo dzisiaj będziemy obgadywać :gwizdanie:

wsiadaj w furę i przyjeżdzaj :decayed:

dobra tylko mi dajcie jakos godzinke co by dotarl :decayed:

siema Diman

obrót na stacji mi spadł :kwasny:

Pewnie Ci nie zapłacił... :gwizdanie:

robota to glupota :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

to ja sie zbieram :)

Opublikowano

dziś szybko poszło :decayed:

Opublikowano

Nie co wczesniej sie skonczyl spot niz zwykle :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.