Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

to i ja też spadam nyny

PS. post Krola na jednej z pierwszych stron katowickich:

"Każdy wie że jestem pędzącą legendą." :decayed:

ehhhhhhhhhhhhh stare dobre czasy :rolleyes: :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: kurwicy już dostaje z tą robotą :/

czy na grila trzeba przyjeżdżać autem??bo bym sie napił z Wami w końcu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Keżorek, to może napisz oficjalnie że robisz grilla :>

My, ludzie z SG mamy czuć się zaproszeni? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: kurwicy już dostaje z tą robotą :/

czy na grila trzeba przyjeżdżać autem??bo bym sie napił z Wami w końcu :tongue4:

nie trzeba, ale ktoś mnie musi odwiezc do domu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znam te Wasze pijackie mordy to na flaszce się zacznie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor masz tam jakiś bezpieczny parking przy tej działce żeby mi go klubowo nie obzygali... bede po grilu u mojej ale myśle że ok 22 bym wpadł na chwile zobaczyc jak się trzymacie... będzie Nasza Klubowa Siostra Krola ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

No grill jest , umówie sie jeszcze ze starszymi i wtedy napisze oficjalnie i może PW nawet porozsyłam :tongue4:

a tak to jeszcze troche underground jest , dopóki starsi nie wiedzą :decayed:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 11:35_________________________________________________jest parking :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor masz tam jakiś bezpieczny parking przy tej działce żeby mi go klubowo nie obzygali... bede po grilu u mojej ale myśle że ok 22 bym wpadł na chwile zobaczyc jak się trzymacie... będzie Nasza Klubowa Siostra Krola ???

no widzisz Stanley a Ty sie o odwóz martwisz :naughty:

Keżor to jak co to czekam na info bo to jest jeden z tych nielicznych dni w które mam wolne i mase czasu do wykorzystania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

No grill jest , umówie sie jeszcze ze starszymi i wtedy napisze oficjalnie i może PW nawet porozsyłam :tongue4:

a tak to jeszcze troche underground jest , dopóki starsi nie wiedzą :decayed:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 11:35_________________________________________________jest parking :kox:

Spoko bo Wiesz.... a jak będzie Nasza Siostra Klubowa to i moja by zemną przyjechała a jak już wspominałęm ma urodziny więc wkupne musi postawic... z pustymi rękami na pewno nie wpadniemy... jeżeli oczywiście posiedzicie do późna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe , Kanar , jak dasz rade to nie musisz przyjeżdżać furą :wink4:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 11:42_________________________________________________W pierwszym poście zrobiłem dwie listy chętnych , mam nadzieje , że dobrze zrozumiałem z postów kto kiedy chce przyjechać .

Ale jak co to piszcie kto kiedy jest chętny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, jak po 22:00 to nie wpadaj, grill jest do 20:00, od 18:00, najpierw tniemy żywopłot sąsiada, potem rozpalamy, pieczemy kiełbaski, wypić po kubusiu i do domu :decayed:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 11:53_________________________________________________a dlaczego na 1 maja jest tak mało chętnych? nie powinno to być odwrotnie? :gwizdanie:

ja się piszę na obydwa terminy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko byłem listonoszem więc z buta te 10 km dam rade :wink4:

mnie możesz wpisać na 1 co do 8 to sie jeszcze okaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego na 1 maja jest tak mało chętnych? nie powinno to być odwrotnie? :gwizdanie:

bo niektórzy już mają własne plany na 1szego maja . nie wnikam :wink4: rodzina czy coś :mysli::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...