Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior, dobrze, że nie wyciągaliśmy tych drzwi na taras w celu "naprawy" :przebiegly:

hehe bo niemieliśmy śrubokręcika :decayed:

i dobrze że jak za tymi laskami wyleciałem niewyrwałem furtki :polew:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 23:43_________________________________________________

a gdzie Nergall? śpi już? :mysli:

Słowa nergal nie potrafi nawet Wikipedia jednoznacznie wytłumaczyć :gwizdanie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nergal

haha

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siemka , ja dziś jeszcze na ścianie w Kraku byłem :kox: spontan :decayed:

jestem wyjebany jak koń po westernie :rolleyes:

także ide w kime :hi: do jutra

Opublikowano

Kędzior, dobrze, że nie wyciągaliśmy tych drzwi na taras w celu "naprawy" :przebiegly:

hehe bo niemieliśmy śrubokręcika :decayed:

i dobrze że jak za tymi laskami wyleciałem niewyrwałem furtki :polew:

i nie miałeś na sobie futra conana :polew:

bankowo by ktoś na pały zadzwonił, jakbyś w tym popierdał po ulicy :polew:

Opublikowano

siemka , ja dziś jeszcze na ścianie w Kraku byłem :kox: spontan :decayed:

jestem wyjebany jak koń po westernie :rolleyes:

także ide w kime :hi: do jutra

:blink: :blink: :blink: przegość
Opublikowano

siemka , ja dziś jeszcze na ścianie w Kraku byłem :kox: spontan :decayed:

jestem wyjebany jak koń po westernie :rolleyes:

także ide w kime :hi: do jutra

trzymaj się akrobato :wink4:

Opublikowano

i nie miałeś na sobie futra conana :polew:

bankowo by ktoś na pały zadzwonił, jakbyś w tym popierdał po ulicy :polew:

jak bym to wcześniej wyczaił to niema bata wyskoczył bym za laskami w tym :decayed:
Opublikowano

siemka , ja dziś jeszcze na ścianie w Kraku byłem :kox: spontan :decayed:

jestem wyjebany jak koń po westernie :rolleyes:

także ide w kime :hi: do jutra

:blink: :blink: :blink: przegość

dlaczego wykorzystujesz emote gregorego?

:polew:

Opublikowano

siemka , ja dziś jeszcze na ścianie w Kraku byłem :kox: spontan :decayed:

jestem wyjebany jak koń po westernie :rolleyes:

także ide w kime :hi: do jutra

:blink: :blink: :blink: przegość

dlaczego wykorzystujesz emote gregorego?

:polew:

muhehehe noooo Gregor dawaj minę :polew: :polew:
Opublikowano

siemka , ja dziś jeszcze na ścianie w Kraku byłem :kox: spontan :decayed:

jestem wyjebany jak koń po westernie :rolleyes:

także ide w kime :hi: do jutra

:blink: :blink: :blink: przegość

dlaczego wykorzystujesz emote gregorego?

:polew:

:polew:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 23:49_________________________________________________Już i tak trochę za późno, ale Kędzior włącz se polsat2 :>

Opublikowano

Już i tak trochę za późno, ale Kędzior włącz se polsat2 :>

co to za cioty?? :mysli:

Opublikowano

Już i tak trochę za późno, ale Kędzior włącz se polsat2 :>

co to za cioty?? :mysli:

Jakieś gieje :decayed:

Opublikowano

Już i tak trochę za późno, ale Kędzior włącz se polsat2 :>

co to za cioty?? :mysli:

Jakieś gieje :decayed:

hehe no to z takimi rzeczami do Miszki :polew:

Opublikowano

Już i tak trochę za późno, ale Kędzior włącz se polsat2 :>

co to za cioty?? :mysli:

Jakieś gieje :decayed:

hehe no to z takimi rzeczami do Miszki :polew:

myślę, że Miszka fajnie by wyglądał w tym futrze :decayed:

Opublikowano

Już i tak trochę za późno, ale Kędzior włącz se polsat2 :>

co to za cioty?? :mysli:

Jakieś gieje :decayed:

hehe no to z takimi rzeczami do Miszki :polew:

myślę, że Miszka fajnie by wyglądał w tym futrze :decayed:

Kolejny jaskiniowiec :decayed:

Opublikowano

myślę, że Miszka fajnie by wyglądał w tym futrze :decayed:

hehe i z antenom w ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

myślę, że Miszka fajnie by wyglądał w tym futrze :decayed:

hehe i z antenom w ... :polew: :polew: :polew:

:polew:

antena rulezz :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 00:15_________________________________________________dobra pijoki, spadam nyny :naughty:

Opublikowano

trzym się ziom :wink4:

łaaaappppssszzzzz łaaaappssszzzzz

Opublikowano

trzym się ziom :wink4:

łaaaappppssszzzzz łaaaappssszzzzz

o ja pierdziele :polew:

to już mam pomysł na spartan :decayed:

Opublikowano

trzym się ziom :wink4:

łaaaappppssszzzzz łaaaappssszzzzz

o ja pierdziele :polew:

to już mam pomysł na spartan :decayed:

hehehehhehe loł budżet :polew:

Opublikowano

Ja też spadam do wyra powoli :papa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.