Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrywam się :hi:

:hi:

tak, my :cool1: a co ty robiles 1 strone wstecz.....

ciiii :gwizdanie:

jak tam na spociszu było? ile autek?

Ogólnie spox ale mało Nas dziś było. :disgust:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema, Kędzior gdzie byłeś jak Cie nie było :bicz:

spałem, taki wytyrany przyszedłem z roboty że ogień :disgust:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 23:31_________________________________________________

Ogólnie spox ale mało Nas dziś było. :disgust:

nom ale chyba nie mniej niż 10 ?
Opublikowano

zrywam się :hi:

:hi:

siema, Kędzior gdzie byłeś jak Cie nie było :bicz:

zajrzyj na poprzednia strone :gwizdanie:

Opublikowano

zajrzyj na poprzednia strone :gwizdanie:

oj już daj spokój :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

lamus :gwizdanie:

Opublikowano

lamus :gwizdanie:

hehe do soboty niedaleko :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

zajrzyj na poprzednia strone :gwizdanie:

oj już daj spokój :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

:decayed::good:

ja tez spadam, trzymajcie sie :hi:

Opublikowano

ja tez spadam, trzymajcie sie :hi:

:hi: śpij dobrze :decayed:
Opublikowano

narka śpiochy :hi:

Opublikowano

też się będe zbierał powoli...... :hi:

Opublikowano

ja spałem popołudniu ale nadal mi się chcę hehe jeszcze z pół godziny i się bede zbierał :>

też się będe zbierał powoli...... :hi:

narka

Stan mam nadzieje że mnie nie obgadywaliście za bardzo :gwizdanie:

Opublikowano

też się będe zbierał powoli...... :hi:

No to ja też lecę... :hi:

ja spałem popołudniu ale nadal mi się chcę hehe jeszcze z pół godziny i się bede zbierał :>

też się będe zbierał powoli...... :hi:

narka

Stan mam nadzieje że mnie nie obgadywaliście za bardzo :gwizdanie:

Nie było źle Kędzior... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

ja spałem popołudniu ale nadal mi się chcę hehe jeszcze z pół godziny i się bede zbierał :>

też się będe zbierał powoli...... :hi:

narka

Stan mam nadzieje że mnie nie obgadywaliście za bardzo :gwizdanie:

powiem Ci jedno: Ty i twoja pupa ( w sensie - osoba towarzysząca) macie w sobotę przejebane :gwizdanie:

Opublikowano

powiem Ci jedno: Ty i twoja pupa ( w sensie - osoba towarzysząca) macie w sobotę przejebane :gwizdanie:

niby czemuuu? :decayed:

Opublikowano

powiem Ci jedno: Ty i twoja pupa ( w sensie - osoba towarzysząca) macie w sobotę przejebane :gwizdanie:

niby czemuuu? :decayed:

dowiesz się w sobotę.

Ale bedzie grubbboo :kox:

Opublikowano

dowiesz się w sobotę.

Ale bedzie grubbboo :kox:

:decayed: trochę mnie przerażasz :gwizdanie:

Opublikowano

dowiesz się w sobotę.

Ale bedzie grubbboo :kox:

:decayed: trochę mnie przerażasz :gwizdanie:

lepiej przyjedź autem, nie pij, a później mnie odwieziesz :naughty:

Opublikowano

nie pij,

eee to coś marnie to widzę :thumbdown::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie wierzę, że potrafisz bawić sie bez alko.... :tongue4:

Opublikowano

nie wierzę, że potrafisz bawić sie bez alko.... :tongue4:

ja też :polew: :polew: :polew:

poprostu niechcę wszystkiego pamiętać co robiłem :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.