Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wziąłem sobie 3 x żywiec :decayed:

noo a żubry dla mnie?? :mysli: ;(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wziąłem sobie 3 x żywiec :decayed:

noo a żubry dla mnie?? :mysli: ;(

jadą do Ciebie taksówką :naughty:

Opublikowano

jadą do Ciebie taksówką :naughty:

i za to cię szanuję :kox:

Opublikowano

Już piwkujecie? :naughty:

Opublikowano

Już piwkujecie? :naughty:

:gwizdanie: :drinks:

Opublikowano

Już piwkujecie? :naughty:

ja jem kolacyjke :gwizdanie:
Opublikowano

Już piwkujecie? :naughty:

ja jem kolacyjke :gwizdanie:

ze smakiem :wink4:

Opublikowano

Już piwkujecie? :naughty:

:gwizdanie: :drinks:

:cool1:

Już piwkujecie? :naughty:

ja jem kolacyjke :gwizdanie:

Żubra? :wink4: P.S. Smak!
Opublikowano

A wy tu tylko pijecie :gwizdanie:

Opublikowano

A wy tu tylko pijecie :gwizdanie:

a co nam pozostało :cool1:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:18_________________________________________________leci "Uwaga Pirat"

jakie Ci ludzi maja przeje**bane wytłumaczenia.

Zamiast po prostu powiedziec, że lubią zapierd*alać :decayed:

Opublikowano

hehe dziekujeee

A wy tu tylko pijecie :gwizdanie:

a masz coś ciekawszego do roboty??

A wy tu tylko pijecie :gwizdanie:

a co nam pozostało :cool1:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:18_________________________________________________leci "Uwaga Pirat"

jakie Ci ludzi maja przeje**bane wytłumaczenia.

Zamiast po prostu powiedziec, że lubią zapierd*alać :decayed:

disko bandzoooo :dance:
Opublikowano

Ja tylko stwierdzam fakty nie bijcie :decayed:

Opublikowano

:hi:

kto jutro ma czas i miejsce żeby mi pomóc założyć ledy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:28_________________________________________________no i ochotę :polew:

Opublikowano

:hi:

kto jutro ma czas i miejsce żeby mi pomóc założyć ledy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:28_________________________________________________no i ochotę :polew:

ja ewentualnie moge przyjechać Ci coś popsuć, mam dwie lewe ręce do takich rzeczy :wink4:

Opublikowano

:hi:

kto jutro ma czas i miejsce żeby mi pomóc założyć ledy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:28_________________________________________________no i ochotę :polew:

jak postawisz skrzynie browara to mogę przyjechać i patrzeć jak to robisz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

kto jutro ma czas i miejsce żeby mi pomóc założyć ledy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:28_________________________________________________no i ochotę :polew:

jak postawisz skrzynie browara to mogę przyjechać i patrzeć jak to robisz :polew: :polew: :polew:

:doh1:

Opublikowano

:hi:

kto jutro ma czas i miejsce żeby mi pomóc założyć ledy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:28_________________________________________________no i ochotę :polew:

jak postawisz skrzynie browara to mogę przyjechać i patrzeć jak to robisz :polew: :polew: :polew:

:doh1:

pasuje ci?? hehe
Opublikowano

Miszka jak nie bedzie padac to ja będę grzebał przy aucie pod garażem :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka jak nie bedzie padac to ja będę grzebał przy aucie pod garażem :gwizdanie:

:good: a o której planujesz grzebanie ?

Opublikowano

Miszka jak nie bedzie padac to ja będę grzebał przy aucie pod garażem :gwizdanie:

:good: a o której planujesz grzebanie ?

Gdzieś tak po pracy czyli po 14
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.