Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka chyba wygra licytacje :gwizdanie: Chyba że odpowiada Ci 4 przed praca :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mogę z rana kolo od 10 jestem wolny bo do 10 mam robotę

Twoja propozycja jest najbardziej kusząca :kox:

:thumbup::dance::banan::banan1::banan2::buhaha::lol1::punk::buahaha::yeee:

i co leszcze który może wcześniej :polew:

Opublikowano

Miszka chyba wygra licytacje :gwizdanie: Chyba że odpowiada Ci 4 przed praca :naughty:

:polew:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 22:01_________________________________________________

ja mogę z rana kolo od 10 jestem wolny bo do 10 mam robotę

Twoja propozycja jest najbardziej kusząca :kox:

:thumbup::dance::banan::banan1::banan2::buhaha::lol1::punk::buahaha::yeee:

i co leszcze który może wcześniej :polew:

:thumbdown:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Miszka chyba wygra licytacje :gwizdanie: Chyba że odpowiada Ci 4 przed praca :naughty:

no niestety mi nie pasi , bo ja na 3cią ide do roboty :decayed:
Opublikowano

od Kędziora może nie diesel, ale podobno mało pali :wink4:

ostatnio się chwalił na grilu :decayed:

:decayed: :decayed: no a jak mniej niż dizel

ja mogę z rana kolo od 10 jestem wolny bo do 10 mam robotę

Twoja propozycja jest najbardziej kusząca :kox:

:thumbup::dance::banan::banan1::banan2::buhaha::lol1::punk::buahaha::yeee:

i co leszcze który może wcześniej :polew:

to ja wezme na jutro wolne i pojedziemy juz o 6rano :decayed:

:polew:

Opublikowano

ale wiesz keżor, że mi pali 30l LPG na 100 km :gwizdanie:

Opublikowano

ja mogę z rana kolo od 10 jestem wolny bo do 10 mam robotę

Twoja propozycja jest najbardziej kusząca :kox:

:thumbup::dance::banan::banan1::banan2::buhaha::lol1::punk::buahaha::yeee:

i co leszcze który może wcześniej :polew:

:tongue4:
Opublikowano
  • Autor

ale wiesz keżor, że mi pali 30l LPG na 100 km :gwizdanie:

spoko , ode mnie do jastrzebia jest 8km :decayed:
Opublikowano

od Kędziora może nie diesel, ale podobno mało pali :wink4:

ostatnio się chwalił na grilu :decayed:

:decayed: :decayed: no a jak mniej niż dizel

ja mogę z rana kolo od 10 jestem wolny bo do 10 mam robotę

Twoja propozycja jest najbardziej kusząca :kox:

:thumbup::dance::banan::banan1::banan2::buhaha::lol1::punk::buahaha::yeee:

i co leszcze który może wcześniej :polew:

to ja wezme na jutro wolne i pojedziemy juz o 6rano :decayed:

:polew:

toś doj*b*ał :polew:

w końcu masz jeszcze jeden dzień wolnego na telefon :polew:

Opublikowano

ale wiesz keżor, że mi pali 30l LPG na 100 km :gwizdanie:

spoko , ode mnie do jastrzebia jest 8km :decayed:

ok a ode mnie do Ciebie 220 i za to też musisz zwrócić :tongue4:

Opublikowano

ale wiesz keżor, że mi pali 30l LPG na 100 km :gwizdanie:

spoko , ode mnie do jastrzebia jest 8km :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good:
Opublikowano

LAMINATOWI MÓWIMY STANOWCZE NIEEEE :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 22:08_________________________________________________

od Kędziora może nie diesel, ale podobno mało pali :wink4:

ostatnio się chwalił na grilu :decayed:

:decayed: :decayed: no a jak mniej niż dizel

ja mogę z rana kolo od 10 jestem wolny bo do 10 mam robotę

Twoja propozycja jest najbardziej kusząca :kox:

:thumbup::dance::banan::banan1::banan2::buhaha::lol1::punk::buahaha::yeee:

i co leszcze który może wcześniej :polew:

to ja wezme na jutro wolne i pojedziemy juz o 6rano :decayed:

:polew:

toś doj*b*ał :polew:

w końcu masz jeszcze jeden dzień wolnego na telefon :polew:

hehe nom jak mus to mus :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

ale wiesz keżor, że mi pali 30l LPG na 100 km :gwizdanie:

spoko , ode mnie do jastrzebia jest 8km :decayed:

ok a ode mnie do Ciebie 220 i za to też musisz zwrócić :tongue4:

to podjade do Tychów , na szczęście od Ciebie do Jastrzębia jest bliżej niż odemnie , czyli jakieś 6km :naughty:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 22:09_________________________________________________

LAMINATOWI MÓWIMY STANOWCZE NIEEEE :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Laminatowi mówimy STANOWCZE , czemu NIE :polew:
Opublikowano

ale wiesz keżor, że mi pali 30l LPG na 100 km :gwizdanie:

spoko , ode mnie do jastrzebia jest 8km :decayed:

ok a ode mnie do Ciebie 220 i za to też musisz zwrócić :tongue4:

to podjade do Tychów , na szczęście od Ciebie do Jastrzębia jest bliżej niż odemnie , czyli jakieś 6km :naughty:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 22:09_________________________________________________

LAMINATOWI MÓWIMY STANOWCZE NIEEEE :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Laminatowi mówimy STANOWCZE , czemu NIE :polew:

:polew: :polew: :polew:

ło curwa, ale kyrk :polew:

Opublikowano

ale wiesz keżor, że mi pali 30l LPG na 100 km :gwizdanie:

spoko , ode mnie do jastrzebia jest 8km :decayed:

ok a ode mnie do Ciebie 220 i za to też musisz zwrócić :tongue4:

to podjade do Tychów , na szczęście od Ciebie do Jastrzębia jest bliżej niż odemnie , czyli jakieś 6km :naughty:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 22:09_________________________________________________

LAMINATOWI MÓWIMY STANOWCZE NIEEEE :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Laminatowi mówimy STANOWCZE , czemu NIE :polew:

:polew: :polew: :polew:

ło curwa, ale kyrk :polew:

te żywce widzę na ciebie działają dobrze :polew: :polew: :polew: sprecyzuj z czego polewasz :decayed:
Opublikowano

ale wiesz keżor, że mi pali 30l LPG na 100 km :gwizdanie:

spoko , ode mnie do jastrzebia jest 8km :decayed:

ok a ode mnie do Ciebie 220 i za to też musisz zwrócić :tongue4:

to podjade do Tychów , na szczęście od Ciebie do Jastrzębia jest bliżej niż odemnie , czyli jakieś 6km :naughty:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 22:09_________________________________________________

LAMINATOWI MÓWIMY STANOWCZE NIEEEE :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Laminatowi mówimy STANOWCZE , czemu NIE :polew:

:polew: :polew: :polew:

ło curwa, ale kyrk :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Laminatowi mówimy STANOWCZE , czemu NIE :polew:

hehe :tongue4::thumbdown::tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.