Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z wszystkiego, dialog w ci*pe

PS. życie jest piękne....po trzech żywcach :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z wszystkiego, dialog w ci*pe

PS. życie jest piękne....po trzech żywcach :decayed:

:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Laminatowi mówimy STANOWCZE , czemu NIE :polew:

hehe :tongue4::thumbdown::tongue4:

fajnie wygląda taki laminat jak gdzieś przydupcysz :>

Opublikowano

z wszystkiego, dialog w ci*pe

PS. życie jest piękne....po trzech żywcach :decayed:

leć do żabki po następne :naughty:
Opublikowano

z wszystkiego, dialog w ci*pe

PS. życie jest piękne....po trzech żywcach :decayed:

:kox: :kox: :kox:

po dwóch pilsnerach jeszcze nie :thumbdown:

Opublikowano

Laminatowi mówimy STANOWCZE , czemu NIE :polew:

hehe :tongue4::thumbdown::tongue4:

fajnie wygląda taki laminat jak gdzieś przydupcysz :>

od razu zakładasz, że się nie uda... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

z wszystkiego, dialog w ci*pe

PS. życie jest piękne....po trzech żywcach :decayed:

:kox: :kox: :kox:

po dwóch pilsnerach jeszcze nie :thumbdown:

tylko , żebyś jutro był trzeźwy :decayed:
Opublikowano

z wszystkiego, dialog w ci*pe

PS. życie jest piękne....po trzech żywcach :decayed:

:kox: :kox: :kox:

po dwóch pilsnerach jeszcze nie :thumbdown:

pilsner :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

z wszystkiego, dialog w ci*pe

PS. życie jest piękne....po trzech żywcach :decayed:

leć do żabki po następne :naughty:

jakby było jutro wolne to czemu nie.... :gwizdanie:

Opublikowano

z wszystkiego, dialog w ci*pe

PS. życie jest piękne....po trzech żywcach :decayed:

:kox: :kox: :kox:

po dwóch pilsnerach jeszcze nie :thumbdown:

tylko , żebyś jutro był trzeźwy :decayed:

spokojnie flaszka się dopiero mrozi :kox:

Opublikowano
  • Autor

Laminatowi mówimy STANOWCZE , czemu NIE :polew:

hehe :tongue4::thumbdown::tongue4:

fajnie wygląda taki laminat jak gdzieś przydupcysz :>

od razu zakładasz, że się nie uda... :wink4:

więcej optymizmu :thumbup:
Opublikowano

z wszystkiego, dialog w ci*pe

PS. życie jest piękne....po trzech żywcach :decayed:

leć do żabki po następne :naughty:

jakby było jutro wolne to czemu nie.... :gwizdanie:

Może być :naughty:
Opublikowano

z wszystkiego, dialog w ci*pe

PS. życie jest piękne....po trzech żywcach :decayed:

leć do żabki po następne :naughty:

jakby było jutro wolne to czemu nie.... :gwizdanie:

Może być :naughty:

niestety na jutro odpada, sam siedze do 13 :disgust:

Opublikowano

o kurrrr obczajcie to właśnie na TVS leciało :polew: :polew: :polew: wyrwało mnie z kapciów :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

o kurrrr obczajcie to właśnie na TVS leciało :polew: :polew: :polew: wyrwało mnie z kapciów :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

o kurrrr obczajcie to właśnie na TVS leciało :polew: :polew: :polew: wyrwało mnie z kapciów :polew: :polew: :polew:

no :naughty: poczułeś sie jak u siebie na wsi na dyskotece :polew:

Opublikowano

o kurrrr obczajcie to właśnie na TVS leciało :polew: :polew: :polew: wyrwało mnie z kapciów :polew: :polew: :polew:

no :naughty: poczułeś sie jak u siebie na wsi na dyskotece :polew:

no jak w tychach :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 22:27_________________________________________________refren murzyna jest najlepszy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miałem na myśli SosnoWIEŚ :tongue4:

Opublikowano

o maj gad

ja pierdziele, laska nagina na wiośle, afroamerykanin na kibordzie, brakuje tylko fiftiego żeby podnosił się na drążku :polew:

Opublikowano

o maj gad

ja pierdziele, laska nagina na wiośle, afroamerykanin na kibordzie, brakuje tylko fiftiego żeby podnosił się na drążku :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: haha masakra

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.