Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Halo?! Wszyscy szykują się na jakieś imprezy? Chwilę temu przejechałem koło Muchowca i jakaś tam imprezka jest... :gwizdanie: Może jutro tam coś wykombinujemy bo pogoda nie jest taka zła a nawet teraz nas rozpieszcza! :wink4::naughty: Znalazłem na szybko w necie co tam jest... http://imprezy.katowice.eu/imprezy/80/maj_music_festival_2010.html

Co myślicie? Jakieś pół godziny temu było już tam trochę ludzisków. :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Akjam zobacz na liste zaproszonych gwiadz :naughty: "......, Czesław Śpiewa"

Opublikowano

Akjam zobacz na liste zaproszonych gwiadz :naughty: "......, Czesław Śpiewa"

Już to widziałem! Kolo jest moim idolem! He he hee...... :kox::wink4:
Opublikowano

Walke dziś oglądacie ?

Opublikowano

Co tam słychać wieczorem :gwizdanie:

Opublikowano

Co tam słychać wieczorem :gwizdanie:

pomalutku leci :decayed:

Opublikowano

Jak tam zdrówko lepiej już. Ostatnio miałem szkolenie z pierwszej pomocy i gość mówił że zawał można mieć nie wiedząc o tym :confused4:

Opublikowano

Jak tam zdrówko lepiej już. Ostatnio miałem szkolenie z pierwszej pomocy i gość mówił że zawał można mieć nie wiedząc o tym :confused4:

no jak jestem na przeciwbolowych lekach to jest git ale jak nie to masakra ale mysle ze przejdzie mi w weekend :wink4:

Opublikowano

Jak tam zdrówko lepiej już. Ostatnio miałem szkolenie z pierwszej pomocy i gość mówił że zawał można mieć nie wiedząc o tym :confused4:

no jak jestem na przeciwbolowych lekach to jest git ale jak nie to masakra ale mysle ze przejdzie mi w weekend :wink4:

Szybkiego powrotu to zdrowia Diman i wracaj do nas bo lipnie nie ma kto się nabijać się z Oka :decayed:
Opublikowano

Jak tam zdrówko lepiej już. Ostatnio miałem szkolenie z pierwszej pomocy i gość mówił że zawał można mieć nie wiedząc o tym :confused4:

no jak jestem na przeciwbolowych lekach to jest git ale jak nie to masakra ale mysle ze przejdzie mi w weekend :wink4:

Szybkiego powrotu to zdrowia Diman i wracaj do nas bo lipnie nie ma kto się nabijać się z Oka :decayed:

spoko bede za trzy tygodnie a z tym Okiem to nie przesadzaj przeciesz my dobrze zyjemy :decayed:

Opublikowano

No ja wiem że się bardzo lubicie ale on nawet na spoty nie przyjeżdża prawie bo mówi że Ciebie nie ma :decayed:

Opublikowano

:bry: wieczór

Walke dziś oglądacie ?

No pewka! Choć nie wiem gdzie bo kiepsko u mnie w pracy z TV! :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wszyscy piją pewnie :naughty:

Opublikowano

Co tak cicho tu ? :mysli:

ja jestem........ mogę zaśpiewać :decayed:

Opublikowano

Prosimy tylko głośno i wyraźnie :naughty:

Opublikowano

może być Nergal ? :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.