Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tak cicho tu ? :mysli:

ja jestem........ mogę zaśpiewać :decayed:

A co nam zaśpiewasz ? :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może być Nergal ? :polew: :polew:

:good:
Opublikowano

Co tak cicho tu ? :mysli:

ja jestem........ mogę zaśpiewać :decayed:

A co nam zaśpiewasz ? :)

hmmmm.... a ktoś Ty kawalerze? :naughty:

Opublikowano

może być Nergal ? :polew: :polew:

To słuchamy :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 21:07_________________________________________________

Co tak cicho tu ? :mysli:

ja jestem........ mogę zaśpiewać :decayed:

A co nam zaśpiewasz ? :)

hmmmm.... a ktoś Ty kawalerze? :naughty:

Już nie kawaler :):tongue4:

Opublikowano

Uwaga Kędzior pojawił się na horyzoncie :gwizdanie:

Opublikowano

może być Nergal ? :polew: :polew:

To słuchamy :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 21:07_________________________________________________

Co tak cicho tu ? :mysli:

ja jestem........ mogę zaśpiewać :decayed:

A co nam zaśpiewasz ? :)

hmmmm.... a ktoś Ty kawalerze? :naughty:

Już nie kawaler :):tongue4:

nie szkodzi :decayed:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 21:11_________________________________________________

Uwaga Kędzior pojawił się na horyzoncie :gwizdanie:

:strachliwy: uuuu aaaa !

Opublikowano

może być Nergal ? :polew: :polew:

To słuchamy :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 21:07_________________________________________________

Co tak cicho tu ? :mysli:

ja jestem........ mogę zaśpiewać :decayed:

A co nam zaśpiewasz ? :)

hmmmm.... a ktoś Ty kawalerze? :naughty:

Już nie kawaler :):tongue4:

nie szkodzi :decayed:

:kox:

Opublikowano

iiiiiiiii wróciłem :kox: :kox: :kox: pare piwek po pracy i już świat piękniejszy :naughty:

ale widziałem dzisiaj 2 ci*eczki to ogień z dupala normalnie :jerk:

szkoda że niemiałem większej fazy bo bym zagadał do nich :gwizdanie: :>

Opublikowano

iiiiiiiii wróciłem :kox: :kox: :kox: pare piwek po pracy i już świat piękniejszy :naughty:

ale widziałem dzisiaj 2 ci*eczki to ogień z dupala normalnie :jerk:

szkoda że niemiałem większej fazy bo bym zagadał do nich :gwizdanie: :>

może to i lepiej.... jest szansa że nie bedą Cie omijać sporym łukiem :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

może to i lepiej.... jest szansa że nie bedą Cie omijać sporym łukiem :gwizdanie: :tongue4:

ha ha ha ...

co tam słychać??

Opublikowano

może to i lepiej.... jest szansa że nie bedą Cie omijać sporym łukiem :gwizdanie: :tongue4:

ha ha ha ...

co tam słychać??

a nic.... tak sobie klikam :decayed: [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 21:27_________________________________________________

czyn0.jpg

Opublikowano

to poklikasz ze mną?? :polew: :polew:

ale mnie baniak boli to masakra :wallbash:

Opublikowano

to poklikasz ze mną?? :polew: :polew:

ale mnie baniak boli to masakra :wallbash:

za mało wypiłeś :)

Opublikowano

to poklikasz ze mną?? :polew: :polew:

ale mnie baniak boli to masakra :wallbash:

to apap noc i do wyra, a nie tu zagadujesz o du*pie maryny :cool1:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 21:30_________________________________________________

to poklikasz ze mną?? :polew: :polew:

ale mnie baniak boli to masakra :wallbash:

za mało wypiłeś :)

Kędzior?? no nie żartuj.... on nie pije w małych ilościach :gwizdanie:

:decayed:

dlatego go tak lubie

Opublikowano

to poklikasz ze mną?? :polew: :polew:

ale mnie baniak boli to masakra :wallbash:

za mało wypiłeś :)

nom tylko 3 piwka :thumbdown:

Kędzior?? no nie żartuj.... on nie pije w małych ilościach :gwizdanie:

:decayed:

dlatego go tak lubie

ale ty mi renome robisz :confused4: dzisiaj tylko 3 browce strzeliłem, no niepowiem miałem smaki na flachę jakaś ale chłopaki niechcieli :wallbash:

Opublikowano

no nie chcieli, nie chcieli, a jakby chcieli to i dwie by sie obróciło.... :gwizdanie:

to nie ja Ci renome robię :wink4:

Opublikowano

:hi:

:kox: :kox: :tongue4:

Opublikowano

no nie chcieli, nie chcieli, a jakby chcieli to i dwie by sie obróciło.... :gwizdanie:

to nie ja Ci renome robię :wink4:

no myślę że jak by poszła flaszka w ruch to chyba niepamiętał bym jak do domu bym dotarł :gwizdanie:

zmęczenie po pracy robi swoje

:hi:

:kox: :kox: :tongue4:

szakalaka :hi:

Opublikowano

:hi:

:kox: :kox: :tongue4:

siemanko :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.