Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oglądacie walki??

fajno się leją :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oglądacie walki??

fajno się leją :decayed:

Ja nie oglądam nie lubię przemocy :decayed:
Opublikowano

oglądacie walki??

fajno się leją :decayed:

Ja nie oglądam nie lubię przemocy :decayed:

hehe no tak romantyk :naughty:
Opublikowano

oglądacie walki??

fajno się leją :decayed:

Ja nie oglądam nie lubię przemocy :decayed:

hehe no tak romantyk :naughty:

To czemu Ty oglądasz :punish: też jesteś romantykiem :polew:
Opublikowano

oglądacie walki??

fajno się leją :decayed:

jA qr** nie oglądam bo TV się spierdolił w pracy! :wallbash:
Opublikowano

ja Was żegnam ciule*

idziemy do City na jedno :decayed:

upssss, sorry literówka :polew: * i = z

Opublikowano

ja Was żegnam ciule*

idziemy do City na jedno :decayed:

upssss, sorry literówka :polew: * i = z

Czyli Stan skończył sprzątanie :polew:
Opublikowano

ja Was żegnam ciule*

idziemy do City na jedno :decayed:

upssss, sorry literówka :polew: * i = z

mogę też?? :decayed:

oglądacie walki??

fajno się leją :decayed:

jA q***wa nie oglądam bo TV się spierdolił w pracy! :wallbash:

ty się weź i coś zrób :tongue4:

oglądacie walki??

fajno się leją :decayed:

Ja nie oglądam nie lubię przemocy :decayed:

hehe no tak romantyk :naughty:

To czemu Ty oglądasz :punish: też jesteś romantykiem :polew:

nom ale nietakim do końca :kox:

Opublikowano

wrócił z basenu :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 21:58_________________________________________________Kędzior zapraszamy do kato :naughty:

Opublikowano

wrócił z basenu :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 21:58_________________________________________________Kędzior zapraszamy do kato :naughty:

a miejscówę do spania mi dacie?? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

grill odwołany jutro , pogoda sie nie zapowiada , także bez sensu ryzykować :rolleyes:

ja spadam z Krolem do Czekolady , idzie ktuś ? :kox:

Opublikowano

Ja nie idę... :gwizdanie:

Opublikowano

grill odwołany jutro , pogoda sie nie zapowiada , także bez sensu ryzykować :rolleyes:

ja spadam z Krolem do Czekolady , idzie ktuś ? :kox:

siemano, wy to się bawita

Opublikowano

To lipa że nie ma grilla :gwizdanie:

Opublikowano

To lipa że nie ma grilla :gwizdanie:

ano na pogode nieporadzisz

Opublikowano

No byłem przed chwilą na dworze i jest całkiem przyjemnie :gwizdanie:

Opublikowano

To lipa że nie ma grilla :gwizdanie:

Przyznajcie się lepiej co zepsuliście u keżora w domu, że teraz nie chce Nas zaprosić! :wink4:
Opublikowano

To lipa że nie ma grilla :gwizdanie:

Przyznajcie się lepiej co zepsuliście u keżora w domu, że teraz nie chce Nas zaprosić! :wink4:

hehe gdzie impreza to spalona miejscówa :polew: :polew: :polew:

No byłem przed chwilą na dworze i jest całkiem przyjemnie :gwizdanie:

nom na dworze dzisiaj jest w miare ciepło, ale w każdej chwili może padać :wallbash:

Opublikowano

To lipa że nie ma grilla :gwizdanie:

Przyznajcie się lepiej co zepsuliście u keżora w domu, że teraz nie chce Nas zaprosić! :wink4:

hehe gdzie impreza to spalona miejscówa :polew: :polew: :polew:

No jakbyśmy pomogli Miszce to szybko byłaby parapetówa... :wink4: :wink4:
Opublikowano

Bulczas był u ciebie Miszka dzisiaj? :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.