Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sparatan cicho tam a niby jak się bawiłem w garażu :gwizdanie:

podobno podpierałeś ściany :gwizdanie:

jak w podstawówce :polew:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 13:58_________________________________________________

dobry ponownie ;)

co to się dzisiaj kroi?

niech mi ktoś powie coś w skrócie :naughty:

:szukaj: :szukaj: :szukaj:

:naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry ponownie ;)

co to się dzisiaj kroi?

niech mi ktoś powie coś w skrócie :naughty:

Nic ciekawego :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 13:59_________________________________________________

podobno podpierałeś ściany :gwizdanie:

No pewnie że tak ale nie mazałem się jak Ty na tydzień temu :polew: :polew:
Opublikowano

Sparatan cicho tam a niby jak się bawiłem w garażu :gwizdanie:

podobno podpierałeś ściany :gwizdanie:

jak w podstawówce :polew:

hehe dokładnie :gwizdanie:

Seski z dzisiejszym imprezowaniem jeszcze nic niewiadomo, ale grylla niebędzie, ustalamy coś innego :naughty:

Opublikowano

dobry ponownie ;)

co to się dzisiaj kroi?

niech mi ktoś powie coś w skrócie :naughty:

Nic ciekawego :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 13:59_________________________________________________

podobno podpierałeś ściany :gwizdanie:

No pewnie że tak ale nie mazałem się jak Ty na tydzień temu :polew: :polew:

tak, ja się mazałem ale czymś innym :kox:

Opublikowano

[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 13:58_________________________________________________

dobry ponownie ;)

co to się dzisiaj kroi?

niech mi ktoś powie coś w skrócie :naughty:

:szukaj: :szukaj: :szukaj:

:naughty:

nie mam czasu bo mi bakteria zaraz w laptoku wysiądzie a prąd wyłączyli... :disgust:

chyba zapłaciłem? :gwizdanie:

Opublikowano

seski, nie słuchaj kędziora bo to pipa jest i pewnie zostanie w domu przy 6paku żubra...

dzisiaj dość spora ekipa wpada do SPIŻa :wink4:

Opublikowano

kędzior to jak coś to napisz mi essa bo nie wiem kiedy będę miał znowu kontakt ze światem... :wallbash:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 14:05_________________________________________________o proszę pucku to cenne info :kox:

to może i ja się pojawię :gwizdanie:

Opublikowano

seski, nie słuchaj kędziora bo to pipa jest i pewnie zostanie w domu przy 6paku żubra...

dzisiaj dość spora ekipa wpada do SPIŻa :wink4:

:punish:

Seski spoko jak co to ci dam znaka :cool1:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 14:09_________________________________________________muszę kupić sobie taki strój :decayed: 1:03 :kox:

Opublikowano

i będziesz Superboy? :polew:

Opublikowano

to ile osób wybiera się do Spiża? :mysli:

Opublikowano

ja, Gregory, Keżor, Królu...

my na bank :)

Opublikowano

i będziesz Superboy? :polew:

ty sobie kup strój batmana i będziemy napier*alać bo ośrodku w River :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

nom ja też bym się na takie cuś pisał :kox: bo smaki mam :decayed:

Opublikowano

oo Kędzior i na spiż :decayed:

nie wierzę :polew:

ja na River szykuje coś całkowicie innego :naughty:

Opublikowano

oo Kędzior i na spiż :decayed:

nie wierzę :polew:

ja na River szykuje coś całkowicie innego :naughty:

wszystkie cipki moje :decayed:

zdradź szczegóły na gg :naughty: bo ja też mam parę pomysłów

Opublikowano

nic nie mówię, bo jeszcze nic nie wymyśliłem :decayed:

ale będzie to coś innego niż te wszystkie gwiazdy typu spiderman czy batman :naughty:

Opublikowano

dziewczyny to mam propozycje:

możemy zrobić małą rozgrzeweczkę u stanley'ów, a później do spiża... :gwizdanie:

Opublikowano

dziewczyny to mam propozycje:

możemy zrobić małą rozgrzeweczkę u stanley'ów, a później do spiża... :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :slina: :slina:
Opublikowano

dziewczyny to mam propozycje:

możemy zrobić małą rozgrzeweczkę u stanley'ów, a później do spiża... :gwizdanie:

:gwizdanie:

a potem znów do Stanleyów i na podłogę? :kox:

Opublikowano

nic nie mówię, bo jeszcze nic nie wymyśliłem :decayed:

ale będzie to coś innego niż te wszystkie gwiazdy typu spiderman czy batman :naughty:

hehe idziesz w naturalność :kox: :kox: :kox:

dziewczyny to mam propozycje:

możemy zrobić małą rozgrzeweczkę u stanley'ów, a później do spiża... :gwizdanie:

zara u ciebie beda :decayed:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 14:29_________________________________________________

dziewczyny to mam propozycje:

możemy zrobić małą rozgrzeweczkę u stanley'ów, a później do spiża... :gwizdanie:

:gwizdanie:

a potem znów do Stanleyów i na podłogę? :kox:

i do śpiworka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

muszę wiedzieć ile mniej więcej osób będzie, przeliczyć jedną osobę na metr kwadratowy mieszkania, zrobić inwentaryzację co jest na chacie i takie tam... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.