Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki za szybkiego spota :naughty:

panowie i panie, 2000str coraz bliżej :naughty::decayed:

chyba że Wam ktoś z 200 stron wykasuje :polew:

znajdź takiego, który się odważy :mysli:

Guru :mysli:....................... :decayed:

to dawaj go :kox:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:43_________________________________________________na talerzu :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: wszystkim

siemka koks :hi:

to Rob też jest koks ? - to spadam bo coś dużo tu tych koksów się robi

Opublikowano

Siemanko.Szkoda że w niedzielę się nie spotujecie bo akurat będę w KTC i pomyślałem że mógłbym zagościć ale nadrobi się innym razem co najwyżej :good:

Opublikowano

Siemanko.Szkoda że w niedzielę się nie spotujecie bo akurat będę w KTC i pomyślałem że mógłbym zagościć ale nadrobi się innym razem co najwyżej :good:

w niedzielę mamy spoty na izbie wytrzeźwień :kox:

Opublikowano

to Rob też jest koks ? - to spadam bo coś dużo tu tych koksów się robi

nie koks, najwyżej wągiel :decayed:

Opublikowano

Siemanko.Szkoda że w niedzielę się nie spotujecie bo akurat będę w KTC i pomyślałem że mógłbym zagościć ale nadrobi się innym razem co najwyżej :good:

w niedzielę mamy spoty na izbie wytrzeźwień :kox:

:decayed:

Opublikowano

Siemanko.Szkoda że w niedzielę się nie spotujecie bo akurat będę w KTC i pomyślałem że mógłbym zagościć ale nadrobi się innym razem co najwyżej :good:

w niedzielę mamy spoty na izbie wytrzeźwień :kox:

my brzydzimy się alkoholem :gwizdanie:

Opublikowano

Siemanko.Szkoda że w niedzielę się nie spotujecie bo akurat będę w KTC i pomyślałem że mógłbym zagościć ale nadrobi się innym razem co najwyżej :good:

w niedzielę mamy spoty na izbie wytrzeźwień :kox:

haha a w wtorek zaczynacie tańce :naughty:

Opublikowano

to Rob też jest koks ? - to spadam bo coś dużo tu tych koksów się robi

nie koks, najwyżej wągiel :decayed:

:decayed:

kurcze Rob - trzeba się kiedyś zobaczyć - coś zorganizować - jesteś jednym z pierwszych 3 osób które poznałem na tym forum :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to następna zdrowa piątka :naughty:

5.jpg

3.jpg

9.jpg

6.jpg

01.jpg

Opublikowano

to pierwsza jak już

Opublikowano

Keżor - ta nr 1 jest :good:

Opublikowano

zdrowa jedynka ( only) :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemanko.Szkoda że w niedzielę się nie spotujecie bo akurat będę w KTC i pomyślałem że mógłbym zagościć ale nadrobi się innym razem co najwyżej :good:

w niedzielę mamy spoty na izbie wytrzeźwień :kox:

my brzydzimy się alkoholem :gwizdanie:

no w niedziele na pewno :polew:
Opublikowano

Siemanko.Szkoda że w niedzielę się nie spotujecie bo akurat będę w KTC i pomyślałem że mógłbym zagościć ale nadrobi się innym razem co najwyżej :good:

w niedzielę mamy spoty na izbie wytrzeźwień :kox:

my brzydzimy się alkoholem :gwizdanie:

no w niedziele na pewno :polew:

najbardziej w poniedziałek i wtorek :gwizdanie:

Opublikowano

to pierwsza jak już

Keżor - ta nr 1 jest :good:

zdrowa jedynka ( only) :decayed:

:wallbash: a gdybym napisał, że druga to też byście napisali, że druga :wallbash:

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie każda jest fajna , ale 3ka mi sie mega podoba :slina:

Opublikowano

kurcze Rob - trzeba się kiedyś zobaczyć - coś zorganizować - jesteś jednym z pierwszych 3 osób które poznałem na tym forum :wink4

Zator już niedługo :drunk:

Opublikowano

my brzydzimy się alkoholem :gwizdanie

Spokojnie nadrobi się a jak nie to na Ogólnopolskim :decayed:

Ta pierwsza spoko druga taka niczemu sobie :>

Opublikowano
  • Autor

a działa wam 5ka ? bo mi sie coś nie wyświetla a też jest mega :good:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:55_________________________________________________ide coś zjeść na mase :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.