Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TA pierwsza to mi się tak kojarzy z reklama najlepszego zestawu dla mojej Krysi :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TA pierwsza to mi się tak kojarzy z reklama najlepszego zestawu dla mojej Krysi :gwizdanie: :gwizdanie:

dlatego jest dojebana :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

TA pierwsza to mi się tak kojarzy z reklama najlepszego zestawu dla mojej Krysi :gwizdanie: :gwizdanie:

dlatego jest dojebana :polew: :polew: :polew:

dlatego Cie lubie :good::decayed:

Opublikowano

TA pierwsza to mi się tak kojarzy z reklama najlepszego zestawu dla mojej Krysi :gwizdanie: :gwizdanie:

dlatego jest dojebana :polew: :polew: :polew:

dlatego Cie lubie :good::decayed:

mnie czy miszkę? :gwizdanie:
Opublikowano

kurcze Rob - trzeba się kiedyś zobaczyć - coś zorganizować - jesteś jednym z pierwszych 3 osób które poznałem na tym forum :wink4

Zator już niedługo :drunk:

ten zator ? urodzinowy ? wpadniesz ? :naughty: bo nic nie wiem na ten temat :naughty:

Opublikowano

TA pierwsza to mi się tak kojarzy z reklama najlepszego zestawu dla mojej Krysi :gwizdanie: :gwizdanie:

dlatego jest dojebana :polew: :polew: :polew:

dlatego Cie lubie :good::decayed:

mnie czy miszkę? :gwizdanie:

Ciebie też, ale Miszke lubię "inaczej" :tongue4:

Opublikowano

TA pierwsza to mi się tak kojarzy z reklama najlepszego zestawu dla mojej Krysi :gwizdanie: :gwizdanie:

dlatego jest dojebana :polew: :polew: :polew:

dlatego Cie lubie :good::decayed:

mnie czy miszkę? :gwizdanie:

krolu no pewnie, że chodziło o mnie :decayed:

Opublikowano

TA pierwsza to mi się tak kojarzy z reklama najlepszego zestawu dla mojej Krysi :gwizdanie: :gwizdanie:

dlatego jest dojebana :polew: :polew: :polew:

dlatego Cie lubie :good::decayed:

mnie czy miszkę? :gwizdanie:

Ciebie też, ale Miszke lubię "inaczej" :tongue4:

a to nie wnikam chłopcy :gwizdanie:
Opublikowano

kurcze Rob - trzeba się kiedyś zobaczyć - coś zorganizować - jesteś jednym z pierwszych 3 osób które poznałem na tym forum :wink4

Zator już niedługo :drunk:

ten zator ? urodzinowy ? wpadniesz ? :naughty: bo nic nie wiem na ten temat :naughty:

nie inaczej :kox:

Opublikowano

kurcze Rob - trzeba się kiedyś zobaczyć - coś zorganizować - jesteś jednym z pierwszych 3 osób które poznałem na tym forum :wink4

Zator już niedługo :drunk:

ten zator ? urodzinowy ? wpadniesz ? :naughty: bo nic nie wiem na ten temat :naughty:

nie inaczej :kox:

rozumiem, że bez noclegu ?

Opublikowano

TA pierwsza to mi się tak kojarzy z reklama najlepszego zestawu dla mojej Krysi :gwizdanie: :gwizdanie:

dlatego jest dojebana :polew: :polew: :polew:

dlatego Cie lubie :good::decayed:

mnie czy miszkę? :gwizdanie:

Ciebie też, ale Miszke lubię "inaczej" :tongue4:

a to nie wnikam chłopcy :gwizdanie:

się odezwał ( ten, który ma dwie twarze) :bag:

Opublikowano

się odezwał ( ten, który ma dwie twarze) :bag:

ja tego nie pamiętam :bag: - pamiętam za to jak tańczyłem z Moniką i Basią :gwizdanie:
Opublikowano

kurcze Rob - trzeba się kiedyś zobaczyć - coś zorganizować - jesteś jednym z pierwszych 3 osób które poznałem na tym forum :wink4

Zator już niedługo :drunk:

ten zator ? urodzinowy ? wpadniesz ? :naughty: bo nic nie wiem na ten temat :naughty:

nie inaczej :kox:

rozumiem, że bez noclegu ?

w przeciwnym razie , byłbym na liście :)

Opublikowano

się odezwał ( ten, który ma dwie twarze) :bag:

ja tego nie pamiętam :bag: - pamiętam za to jak tańczyłem z Moniką i Basią :gwizdanie:

Basia i Monika nie mają wąsów :gwizdanie:

Opublikowano

kurcze Rob - trzeba się kiedyś zobaczyć - coś zorganizować - jesteś jednym z pierwszych 3 osób które poznałem na tym forum :wink4

Zator już niedługo :drunk:

ten zator ? urodzinowy ? wpadniesz ? :naughty: bo nic nie wiem na ten temat :naughty:

nie inaczej :kox:

rozumiem, że bez noclegu ?

w przeciwnym razie , byłbym na liście :)

chyba, że byłbyś jeszcze w fazie zastanawiania się :wink4:

Opublikowano

się odezwał ( ten, który ma dwie twarze) :bag:

ja tego nie pamiętam :bag: - pamiętam za to jak tańczyłem z Moniką i Basią :gwizdanie:

Basia i Monika nie mają wąsów :gwizdanie:

nieeeeeee ? :blink: ale wtopiłem :decayed:
Opublikowano

chyba, że byłbyś jeszcze w fazie zastanawiania się :wink4

Cuber nie jedzie, nie ma z kim wódki pić :decayed:

Opublikowano

chyba, że byłbyś jeszcze w fazie zastanawiania się :wink4

Cuber nie jedzie, nie ma z kim wódki pić :decayed:

:disgust:

:decayed:

ja się nauczyłem :polew:

Opublikowano

chyba, że byłbyś jeszcze w fazie zastanawiania się :wink4

Cuber nie jedzie, nie ma z kim wódki pić :decayed:

:disgust:

:decayed:

ja się nauczyłem :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

ide spać

nara la lachony :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.