Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja spadam do roboty :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja spadam do roboty :hi:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

siemka :hi:

pewnie że jest spot , ja będe napewno , jak nikt nie przyjedzie to se na zakupy pójde , ale będe :decayed:

Opublikowano

siemka :hi:

pewnie że jest spot , ja będe napewno , jak nikt nie przyjedzie to se na zakupy pójde , ale będe :decayed:

no ja też się melduję, Gorol sieje propagandę :wallbash:

Opublikowano
:siema:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 13:55_________________________________________________na gliwickich cisza wiec do was wpadlem :tongue4:
Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 13:55_________________________________________________na gliwickich cisza wiec do was wpadlem :tongue4:

YO :hi:

a ja już rzygam tym forum na dziś :wallbash: robota nie idzie, chęci brak, pogoda kapa, dobrze że spot dziś to komuś wpierdole i mi zejdzie ciśnienie :polew: :polew:

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 13:55_________________________________________________na gliwickich cisza wiec do was wpadlem :tongue4:

YO :hi:

a ja już rzygam tym forum na dziś :wallbash: robota nie idzie, chęci brak, pogoda kapa, dobrze że spot dziś to komuś wpierdole i mi zejdzie ciśnienie :polew: :polew:

wpierdolisz albo kogos wypierdolisz?? :polew:

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 13:55_________________________________________________na gliwickich cisza wiec do was wpadlem :tongue4:

YO :hi:

a ja już rzygam tym forum na dziś :wallbash: robota nie idzie, chęci brak, pogoda kapa, dobrze że spot dziś to komuś wpierdole i mi zejdzie ciśnienie :polew: :polew:

wpierdole albo kogos wypierdolisz?? :polew:

:doh1: jeden c**j :tongue4:

Opublikowano

spoko ja mam L4 i tez juz do glowy dostaje ile mozna przed lampkiem siedziec :wallbash:

Opublikowano

ile mozna przed lampkiem siedziec :wallbash:

no, niby nic nie ma w necie, a jednak zawsze się coś znajdzie :gwizdanie:

Opublikowano

Max :hi: jak będziesz na spocie to weź mi jedną naklejkę bo Pucek zapomniał :hi:

Opublikowano

no niestety pogoda kapiasta, przeziębienie mnie łapie a jutro mam rozmowę o pracę.......znowu :evil:

co już sie napracowałeś

siemka wszystkim

Opublikowano

Max :hi: jak będziesz na spocie to weź mi jedną naklejkę bo Pucek zapomniał :hi:

nie wiem czy będę pogoda masakra nawet mi sie na spoktania nie chce wychodzić,

ale jak cos to postaram sie zabrać

Opublikowano

co już sie napracowałeś

no pracuję dalej ale to nie dla mnie robota :thumbdown: za dużo na chacie

Opublikowano

ja już na chacie, wypijam coś ciepłego :naughty: i ucinam drzemkę :decayed:

Opublikowano

co już sie napracowałeś

no pracuję dalej ale to nie dla mnie robota :thumbdown: za dużo na chacie

to może skozystaj z oferty wodzunia

Opublikowano

co już sie napracowałeś

no pracuję dalej ale to nie dla mnie robota :thumbdown: za dużo na chacie

to może skozystaj z oferty wodzunia

myślałem nad tym ale jakoś branża finansowa trochę mi nie leży, mam opcję pracy w Aegonie ale jakoś mi nie spieszno, jutro mam rozmowę i może coś z tego się urodzi poważnego :mysli: w każdym bądź w obecnej za długo nie zabaluję, jakoś mi to nie podchodzi :thumbdown: a co do spotkań to właśnie cisnę zaraz na kilka

Opublikowano

co już sie napracowałeś

no pracuję dalej ale to nie dla mnie robota :thumbdown: za dużo na chacie

to może skozystaj z oferty wodzunia

myślałem nad tym ale jakoś branża finansowa trochę mi nie leży, mam opcję pracy w Aegonie ale jakoś mi nie spieszno, jutro mam rozmowę i może coś z tego się urodzi poważnego :mysli: w każdym bądź w obecnej za długo nie zabaluję, jakoś mi to nie podchodzi :thumbdown: a co do spotkań to właśnie cisnę zaraz na kilka

no to spoko

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.