Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z rana

dzisiaj mnie nie będzie, gardło mnie boli po same migdałki :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z rana

dzisiaj mnie nie będzie, gardło mnie boli po same migdałki :wallbash:

ja nie mam z tym nic wspólnego :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka, czy Tobie wszystko się musi kojarzyć ??? :blink::wink4:

:hi:

Opublikowano

Miszka, czy Tobie wszystko się musi kojarzyć ??? :blink::wink4:

:hi:

:tongue4:

Opublikowano

:hi:

Miszka, Ty jesteś po prostu gej :polew:

Opublikowano

:hi:

Miszka, Ty jesteś po prostu gej :polew:

:ssij:

k**wa lampy mi zaparowały :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Miszka, Ty jesteś po prostu gej :polew:

no coś w tym musi być........ w przeciwnym razie to ja zobaczyłabym tabliczkę :ssij:

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Miszka, Ty jesteś po prostu gej :polew:

no coś w tym musi być........ w przeciwnym razie to ja zobaczyłabym tabliczkę :ssij:

:polew: :polew:

:blink:

:gwizdanie:

:decayed:

:polew:

Opublikowano

:hi:

Miszka, Ty jesteś po prostu gej :polew:

no coś w tym musi być........ w przeciwnym razie to ja zobaczyłabym tabliczkę :ssij:

:polew: :polew:

nie pokazałem jej ze względu na Stanleya, bo jesteś jego żoną ale skoro tak bardzo chcesz :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij:

Opublikowano

:hi:

Miszka, Ty jesteś po prostu gej :polew:

no coś w tym musi być........ w przeciwnym razie to ja zobaczyłabym tabliczkę :ssij:

:polew: :polew:

nie pokazałem jej ze względu na Stanleya, bo jesteś jego żoną ale skoro tak bardzo chcesz :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij:

no teraz to przegięcie :angry:

ehhh, nie znacie sie na żartach :doh1:

Opublikowano
:wtf::OMG:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 11:12_________________________________________________wyszedłbym z domu ale leje na maksa :wallbash:
Opublikowano

u mnie nie pada :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie nie pada :gwizdanie:

to fajnie się masz u mnie od rana napierdala z małymi przerwami po 5-10min i znów, normalnie depresja gangstera :wallbash:

Opublikowano

Ja też wczoraj się trochę źle czułem myślałem, ze mi przejdzie a tu lipa dziś jest jeszcze gorzej z łóżka nie wychodzę nawet :/

Opublikowano
:hi: mnie też nie będzie praca czeka :gwizdanie: To dziś chyba spota nie będzie :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: mnie też nie będzie praca czeka :gwizdanie: To dziś chyba spota nie będzie :gwizdanie:

chwileczkę :stop: a co że niby Ciebie i Stanleya nie będzie to już spota ma nie być :acute:

Opublikowano

:hi: mnie też nie będzie praca czeka :gwizdanie: To dziś chyba spota nie będzie :gwizdanie:

chwileczkę :stop: a co że niby Ciebie i Stanleya nie będzie to już spota ma nie być :acute:

heheh miszka przywiozę dwóch znajomków na sztukę będzie zastępstwo :naughty:

Opublikowano

:hi: mnie też nie będzie praca czeka :gwizdanie: To dziś chyba spota nie będzie :gwizdanie:

chwileczkę :stop: a co że niby Ciebie i Stanleya nie będzie to już spota ma nie być :acute:

heheh miszka przywiozę dwóch znajomków na sztukę będzie zastępstwo :naughty:

siema OKO jak leci ?

Opublikowano

Nie no Tak tylko mówi ale nic nie sprzyja spotowaniu dziś :gwizdanie:

Opublikowano

no niestety pogoda kapiasta, przeziębienie mnie łapie a jutro mam rozmowę o pracę.......znowu :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.