Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:mysli: :mysli: nie kumam

hehe impreza u Miszki :gwizdanie: już wiesz?? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Królu, mi byś nie dał wozić d*py z recaro? to taki z Ciebie kolega :rolleyes:

Kędzior, lina liną, ale to dogadywanie ze strony Mirona + śmiech reszty, tak mnie zmotywowało że chciałem wracać na ziemię, ale musiałem skończyć bo jednak 7 dych na ziemi nie leży :polew:

Opublikowano

Kędzior, lina liną, ale to dogadywanie ze strony Mirona + śmiech reszty, tak mnie zmotywowało że chciałem wracać na ziemię, ale musiałem skończyć bo jednak 7 dych na ziemi nie leży :polew:

nom coś tam słychać na filmiku ale niewyraźnie :>

ja bym raczej się na takie coś nieporwał, nielubię wysokości :gwizdanie:

Opublikowano

ja zawsze to chciałem zrobić ale nie miałem na tyle odwagi :naughty:

cieszę się że się udało :)

teraz trzeba zaliczyć jakieś 100 metrów :kox:

Opublikowano

teraz trzeba zaliczyć jakieś 100 metrów :kox:

lol widzę że zaczyna cię wciągać :decayed:

Opublikowano

:mysli: :mysli: nie kumam

hehe impreza u Miszki :gwizdanie: już wiesz?? :naughty:

ciebie nie było to skąd wiesz... [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 13:35_________________________________________________

Królu, mi byś nie dał wozić d*py z recaro? to taki z Ciebie kolega :rolleyes:

kuźwa z głupim grillem dzwoniłem po ludziach a z recaro nie no dałem d*py...
Opublikowano

:mysli: :mysli: nie kumam

hehe impreza u Miszki :gwizdanie: już wiesz?? :naughty:

ciebie nie było to skąd wiesz... [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 13:35_________________________________________________

Królu, mi byś nie dał wozić d*py z recaro? to taki z Ciebie kolega :rolleyes:

kuźwa z głupim grillem dzwoniłem po ludziach a z recaro nie no dałem d*py...

popraw się synek :decayed:

Opublikowano

teraz trzeba zaliczyć jakieś 100 metrów :kox:

lol widzę że zaczyna cię wciągać :decayed:

nooo gdybym nie zbierał kasy na pewien cel to skoczył bym drugi raz :naughty:

Opublikowano

teraz trzeba zaliczyć jakieś 100 metrów :kox:

lol widzę że zaczyna cię wciągać :decayed:

nooo gdybym nie zbierał kasy na pewien cel to skoczył bym drugi raz :naughty:

na kolonie, na wakacje zbierasz? :wink4:

Opublikowano

teraz trzeba zaliczyć jakieś 100 metrów :kox:

lol widzę że zaczyna cię wciągać :decayed:

nooo gdybym nie zbierał kasy na pewien cel to skoczył bym drugi raz :naughty:

na kolonie, na wakacje zbierasz? :wink4:

nie powiem :gwizdanie:

dowiecie się w odpowiednim czasie :)

Opublikowano

teraz trzeba zaliczyć jakieś 100 metrów :kox:

lol widzę że zaczyna cię wciągać :decayed:

nooo gdybym nie zbierał kasy na pewien cel to skoczył bym drugi raz :naughty:

na kolonie, na wakacje zbierasz? :wink4:

nie powiem :gwizdanie:

dowiecie się w odpowiednim czasie :)

a ja wiem ale nie powiem

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

teraz trzeba zaliczyć jakieś 100 metrów :kox:

lol widzę że zaczyna cię wciągać :decayed:

nooo gdybym nie zbierał kasy na pewien cel to skoczył bym drugi raz :naughty:

na kolonie, na wakacje zbierasz? :wink4:

nie powiem :gwizdanie:

dowiecie się w odpowiednim czasie :)

ja już urodziny miałem, no chyba, że zbierasz na coś dla mnie na drugi rok :kox:

Opublikowano

teraz trzeba zaliczyć jakieś 100 metrów :kox:

lol widzę że zaczyna cię wciągać :decayed:

nooo gdybym nie zbierał kasy na pewien cel to skoczył bym drugi raz :naughty:

na kolonie, na wakacje zbierasz? :wink4:

nie powiem :gwizdanie:

dowiecie się w odpowiednim czasie :)

ja już urodziny miałem, no chyba, że zbierasz na coś dla mnie na drugi rok :kox:

taaaaaaa zbieram żeby Ci kupić Avusy II :polew:

bo te Avusy I są lipne i małe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

teraz trzeba zaliczyć jakieś 100 metrów :kox:

to pudź na te 4300 :drool: ja już odkładam kase :kox:
Opublikowano

teraz trzeba zaliczyć jakieś 100 metrów :kox:

to pudź na te 4300 :drool: ja już odkładam kase :kox:

pogadaj, ze skydiverem... ja z nim kiedyś na ten temat gadałem, bo chcieliśmy z moją byłą skoczyć... to mówił, że we wrocku on skaczą w większej wysokości i może ci coś taniej załatwi...
Opublikowano

:mysli: :mysli: nie kumam

hehe impreza u Miszki :gwizdanie: już wiesz?? :naughty:

ciebie nie było to skąd wiesz...

bo sam mi opowiadałeś :cool1: starzejesz się ziom :tongue4:

teraz trzeba zaliczyć jakieś 100 metrów :kox:

lol widzę że zaczyna cię wciągać :decayed:

nooo gdybym nie zbierał kasy na pewien cel to skoczył bym drugi raz :naughty:

czyli 500 kuni pęknie ? :naughty:
Opublikowano

Co tu taka cisza :gwizdanie:

Opublikowano

Witam, :hi:

gdzie dziś spot? bo kierownik nie zaznaczył

Opublikowano

Witam, :hi:

gdzie dziś spot? bo kierownik nie zaznaczył

Pewnie pod ziemią bo pogoda nie jest zbyt ciekawa :confused4:
Opublikowano

Witam, :hi:

gdzie dziś spot? bo kierownik nie zaznaczył

Dzisiaj nie ma spota Max!

:tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.