Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

siema z rana :kox:

Keżor nie ma sensu dziś tego robić bo auto całe mokre a zanim to wyschnie to 5 lat minie, musze to odpuścić :confused4:

też Ci to chciałem pisać , już c**j z wodą na dachu , bo ona akurat jest potrzebna , ale Ty tym paściem nie wjdziesz mi do garażu , bo jest za niski , mój jest max obniżony żeby wjeżdżał do garażu , także trzeba poczekać na ładną pogode :wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

ależ wy jesteście wszyscy oryginalni :kox:
Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

ależ wy jesteście wszyscy oryginalni :kox:

Kapelusz Klub Polska :kox:

Opublikowano

siema z rana :kox:

Keżor nie ma sensu dziś tego robić bo auto całe mokre a zanim to wyschnie to 5 lat minie, musze to odpuścić :confused4:

też Ci to chciałem pisać , już ch***j z wodą na dachu , bo ona akurat jest potrzebna , ale Ty tym paściem nie wjdziesz mi do garażu , bo jest za niski , mój jest max obniżony żeby wjeżdżał do garażu , także trzeba poczekać na ładną pogode :wink4:

No już nie przesadzaj jakoś bym wjechał :decayed:
Opublikowano
  • Autor

haha k**wa , właśnie pykłem 9dych na klate :silacz::yeah:

Opublikowano

haha ku***a , właśnie pykłem 9dych na klate :silacz::yeah:

to duzo czy mało ? :mysli: :mysli:

zaraz mnie zbeszta :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

waże 72 , sam se odpowiedz :kox:

Opublikowano
:hi: siemka pakery :naughty: pozdrowionka z wawy :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

siema Piter , co tam w warszawce ? zalana chociaż ? :decayed:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 13:34_________________________________________________ide sie powspinać :kox:

Opublikowano

a nudy :tongue4: a zalana w piz*u wszedzie remonty i wszystko rozkopane :shocked:

Opublikowano

Co tu taka cisza? Już długiiii weekend? :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Co tu taka cisza? Już długiiii weekend? :kox: :gwizdanie:

jeszcze pracuja :tongue4:

Opublikowano

Co tu taka cisza? Już długiiii weekend? :kox: :gwizdanie:

jeszcze pracuja :tongue4:

Albo będą pracowali ;(
Opublikowano

jeszcze 15 min i dzień wolnego :gwizdanie:

Opublikowano

Co tu taka cisza? Już długiiii weekend? :kox: :gwizdanie:

jeszcze pracuja :tongue4:

No Ty diman to masz długiiii weekend od dłuższego czasu... :gwizdanie:

Co tu taka cisza? Już długiiii weekend? :kox: :gwizdanie:

jeszcze pracuja :tongue4:

Albo będą pracowali ;(

Ja też dziś nocka. :disgust: Ale później jak dobrze pójdzie to do pracy pójdę dopiero 7go czerwca... :gwizdanie:

jeszcze 15 min i dzień wolnego :gwizdanie:

No to trzeba to dobrze wykorzystać. :naughty:
Opublikowano

Co tu taka cisza? Już długiiii weekend? :kox: :gwizdanie:

jeszcze pracuja :tongue4:

No Ty diman to masz długiiii weekend od dłuższego czasu... :gwizdanie:

Co tu taka cisza? Już długiiii weekend? :kox: :gwizdanie:

jeszcze pracuja :tongue4:

Albo będą pracowali ;(

Ja też dziś nocka. :disgust: Ale później jak dobrze pójdzie to do pracy pójdę dopiero 7go czerwca... :gwizdanie:

jeszcze 15 min i dzień wolnego :gwizdanie:

No to trzeba to dobrze wykorzystać. :naughty:

e tam zaraz dluszy czas lekko cza bylo wypoczac :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.