Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z rana sie troche przeciagu przyda :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Auto traci moc jak zaczynam jeżdzic ostro... :gwizdanie: włącza sie kontrolka świec żarowych i miga, auto wchodzi w tryb awaryjny. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, i jak jeżdze normalnie to się nic nie dzieje, do póki nie zaczne go katować :kwasny:

turbina przeładowuje?

na forum jest pewnie sporo na ten temat

Czytałem już kilka wątków na ten temat...

byłem u qmpla podłączył mnie pod KTS'a i mam następujące błędy..

3039 - Sterownik klapy wirowej 2 / błąd adaptacji

1122 - Regulacja dawkowania paliwa / wartość max. przekroczona

1121 - Regulacja dawkowania paliwa / Zakłócenia działania.

Byłem też w Dynosof'cie, Ali sprawdził i doładowanie itp wszystko OK, powiedział żebym wymienił filtr paliwa w pierwszej kolejnośći...

a robiliście logi dawek ??? [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 11:15_________________________________________________stanley - luz w sumie dobrze, że nie wpadliście... oczywiście bez urazy ale było do bani... do tego dymy :disgust:
Opublikowano

było do bani... do tego dymy :disgust:

to z keżorem dostaniecie zawiasy ????? :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

było do bani... do tego dymy :disgust:

to z keżorem dostaniecie zawiasy ????? :gwizdanie:

:tongue4:

kezor dostał sanki na 3 miechy z miejsca :kox:
Opublikowano

było do bani... do tego dymy :disgust:

to z keżorem dostaniecie zawiasy ????? :gwizdanie:

:tongue4:

kezor dostał sanki na 3 miechy z miejsca :kox:

:sarcastic: :sarcastic:

a ty ?

Opublikowano

było do bani... do tego dymy :disgust:

to z keżorem dostaniecie zawiasy ????? :gwizdanie:

:tongue4:

kezor dostał sanki na 3 miechy z miejsca :kox:

:sarcastic: :sarcastic:

a ty ?

Krolu został koronnym :polew: :polew:

Opublikowano

było do bani... do tego dymy :disgust:

to z keżorem dostaniecie zawiasy ????? :gwizdanie:

:tongue4:

kezor dostał sanki na 3 miechy z miejsca :kox:

:sarcastic: :sarcastic:

a ty ?

na mnie spojrzeli i powiedzieli, że to nie możliwe, ze pobiłem tylu koksów i puścili mnie wolni :decayed:
Opublikowano

było do bani... do tego dymy :disgust:

to z keżorem dostaniecie zawiasy ????? :gwizdanie:

:tongue4:

kezor dostał sanki na 3 miechy z miejsca :kox:

:sarcastic: :sarcastic:

a ty ?

na mnie spojrzeli i powiedzieli, że to nie możliwe, ze pobiłem tylu koksów i puścili mnie wolni :decayed:

A tak serio jak tam??? macie jakieś fotki??? :wink4:

Opublikowano

było do bani... do tego dymy :disgust:

to z keżorem dostaniecie zawiasy ????? :gwizdanie:

:tongue4:

kezor dostał sanki na 3 miechy z miejsca :kox:

:sarcastic: :sarcastic:

a ty ?

na mnie spojrzeli i powiedzieli, że to nie możliwe, ze pobiłem tylu koksów i puścili mnie wolni :decayed:

bo tyś jest :silacz:
Opublikowano

A tak serio jak tam??? macie jakieś fotki??? :wink4:

:no: tylko odpisy z obdukcji
Opublikowano

:hi:

co tam się działo ?

Opublikowano

witam z samego rana jak wstałem :decayed:

stanley - luz w sumie dobrze, że nie wpadliście... oczywiście bez urazy ale było do bani... do tego dymy :disgust:

czyli fajna impreza mnie ominęła :wallbash::polew:
Opublikowano

stanley - luz w sumie dobrze, że nie wpadliście... oczywiście bez urazy ale było do bani... do tego dymy :disgust:

koledzy :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

:hi:

Kędzior, żałuj że nie wpadłeś, ale byś poznał kolegów - tańczyli całkiem podobnie do Ciebie :naughty:

Mario, 40 % lasek było takich fajnych, takich naprawdę fajnych :> ale fotek nie ma, nie będę robił fotek na bezczelnego :polew:

Opublikowano

:hi:

Kędzior, żałuj że nie wpadłeś, ale byś poznał kolegów - tańczyli całkiem podobnie do Ciebie :naughty:

travolta dance? :naughty:
Opublikowano

:hi:

Kędzior, żałuj że nie wpadłeś, ale byś poznał kolegów - tańczyli całkiem podobnie do Ciebie :naughty:

travolta dance? :naughty:

lepiej :gwizdanie:

jeden to prawie odlatywał do gwiazd :polew: a kolejny rękoma robił taką sieczkę że każdy bał się przejść :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

lepiej :gwizdanie:

jeden to prawie odlatywał do gwiazd :polew: a kolejny rękoma robił taką sieczkę że każdy bał się przejść :polew: :polew: :polew:

hehe to pewno widzieli moje kocie ruchy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

siema , z rana , sorki , żech wczoraj tak uciekł , ale pojechałem na inną impreze na której było jeszcze więcej ludzi jak sie okazało , ale skończyło sie fajnie :decayed: wróciłem po 4 do domu :wink4:

Opublikowano

siema , z rana , sorki , żech wczoraj tak uciekł , ale pojechałem na inną impreze na której było jeszcze więcej ludzi jak sie okazało , ale skończyło sie fajnie :decayed: wróciłem po 4 do domu :wink4:

jednak do niej pojechałeś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siema , z rana , sorki , żech wczoraj tak uciekł , ale pojechałem na inną impreze na której było jeszcze więcej ludzi jak sie okazało , ale skończyło sie fajnie :decayed: wróciłem po 4 do domu :wink4:

jednak do niej pojechałeś :gwizdanie:

:gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.