Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie lepsza opcja z lewą lampą.

Co tam alkoholicy ja właśnie wróciłem z kebaba i piwka :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dla mnie lepsza opcja z lewą lampą.

Co tam alkoholicy ja właśnie wróciłem z kebaba i piwka :kox:

i kto tu jest alko :decayed:

ja dzisiaj czyściutki jak łza :naughty:

Opublikowano

Dla mnie lepsza opcja z lewą lampą.

Co tam alkoholicy ja właśnie wróciłem z kebaba i piwka :kox:

i kto tu jest alko :decayed:

ja dzisiaj czyściutki jak łza :naughty:

To co może jeszcze jedno bo mnie smaki naszły :naughty:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 01:05_________________________________________________79115467.jpg

Kędzior może chcesz ibizę :naughty:

Opublikowano

79115467.jpg

Kędzior może chcesz ibizę :naughty:

czy ja wiem... :mysli:

taka jakaś... :mysli:

ładna tylko fryzurę to sobię zła wybrała :wink4:

Opublikowano

I Ty chcesz znaleź d*pę jak niby Ci fryzura nie podchodzi :gwizdanie:

Opublikowano

I Ty chcesz znaleź d*pę jak niby Ci fryzura nie podchodzi :gwizdanie:

hehe cicho udaję że nie wszystkie mi się podobają

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I Ty chcesz znaleź d*pę jak niby Ci fryzura nie podchodzi :gwizdanie:

hehe cicho udaję że nie wszystkie mi się podobają

:polew: :polew: :polew:

Chyba tylko te z redtube :polew: :polew:
Opublikowano

przecież ta laska jest...mało fajna :tongue4:

aaa i kebaby są fuuuj :decayed:

Opublikowano

przecież ta laska jest...mało fajna :tongue4:

aaa i kebaby są fuuuj :decayed:

Może u Ciebie na wsi nie ma dobrych kebabów :tongue4:
Opublikowano

przecież ta laska jest...mało fajna :tongue4:

aaa i kebaby są fuuuj :decayed:

Może u Ciebie na wsi nie ma dobrych kebabów :tongue4:

od Mayday nie jem kebabów :gwizdanie:

kupiłem niedaleko dworca a wyrzuciłem go metr dalej, prawie nim rzygałem, dobrze że kawałek dalej był MC :rolleyes:

Opublikowano

u nas są dobre kebaby :decayed:

a to co z tą laską?? szuka mena?? :polew::naughty:

Opublikowano

przecież ta laska jest...mało fajna :tongue4:

aaa i kebaby są fuuuj :decayed:

Może u Ciebie na wsi nie ma dobrych kebabów :tongue4:

od Mayday nie jem kebabów :gwizdanie:

kupiłem niedaleko dworca a wyrzuciłem go metr dalej, prawie nim rzygałem, dobrze że kawałek dalej był MC :rolleyes:

Ogólnie nie jadam w miejscach nie sprawdzonych :decayed: Pracowałem w pizzerii i wiem jak wyglądają gratisowe dodatki w nocy :decayed:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 01:24_________________________________________________

u nas są dobre kebaby :decayed:

a to co z tą laską?? szuka mena?? :polew::naughty:

Laska chce sprzedać ibizę i gratisowo daje siebie na rok :polew: :polew:
Opublikowano

Laska chce sprzedać ibizę i gratisowo daje siebie na rok :polew: :polew:

ok biorę :decayed: przekonałeś mnie

Opublikowano

a myślisz że do kebaba nic gratisowego nie dają? to samo w MC...

kebab mi nie podchodzi, te sosy mi nie wchodzą :)

Opublikowano

a myślisz że do kebaba nic gratisowego nie dają? to samo w MC...

kebab mi nie podchodzi, te sosy mi nie wchodzą :)

Jakbym miał tak na to patrzeć to bym musiał tylko jeść to co sam wyhoduje :naughty:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 01:30_________________________________________________

Laska chce sprzedać ibizę i gratisowo daje siebie na rok :polew: :polew:

ok biorę :decayed: przekonałeś mnie

Nie znasz ceny :gwizdanie: Laska chce 10tys za ibize + 100tys dla mnie za znalezie kupca + wydymanie Cię mega ogórkiem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 01:31_________________________________________________Dalej chcesz :decayed:
Opublikowano

eee to mnie się niekalkuluję :polew: :polew: :polew:

ale Miszka myślę że by się skusił hahaha

Opublikowano

eee to mnie się niekalkuluję :polew: :polew: :polew:

ale Miszka myślę że by się skusił hahaha

To trzeba mu przypomnieć bo menda jedna nigdy nie czyta spamu
Opublikowano

eee to mnie się niekalkuluję :polew: :polew: :polew:

ale Miszka myślę że by się skusił hahaha

To trzeba mu przypomnieć bo menda jedna nigdy nie czyta spamu

albo pół na pół ja biorę laskę a on ogóra :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

eee to mnie się niekalkuluję :polew: :polew: :polew:

ale Miszka myślę że by się skusił hahaha

To trzeba mu przypomnieć bo menda jedna nigdy nie czyta spamu

albo pół na pół ja biorę laskę a on ogóra :polew: :polew: :polew:

To już kwestia dogadania ale myślę że Miszka pójdzie na to :polew: :polew:
Opublikowano

eee to mnie się niekalkuluję :polew: :polew: :polew:

ale Miszka myślę że by się skusił hahaha

To trzeba mu przypomnieć bo menda jedna nigdy nie czyta spamu

albo pół na pół ja biorę laskę a on ogóra :polew: :polew: :polew:

To już kwestia dogadania ale myślę że Miszka pójdzie na to :polew: :polew:

jestem bardziej niż pewien :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.