Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: Ale pogoda dojebana na grilla :kox:

:hi:

siema leniu :tongue4::decayed:

dlaczemu leniu?

wczoraj, przez Basie znowu musiałem pić piwo :cool1:

Bo nie pracujesz dzisiaj i będę musiał tankować na stacji :tongue4::decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to zatankuj za 20 zł i przyjedz w poniedzialek :decayed:

Opublikowano
:hi: wam :tongue4:
Opublikowano

Opublikowano

Jedzie ktoś na grilla :naughty:

Opublikowano

Jedzie ktoś na grilla :naughty:

co, gdzie i jak? :naughty:

jadę teraz umyć fure :decayed:

Opublikowano

Jedzie ktoś na grilla :naughty:

co, gdzie i jak? :naughty:

jadę teraz umyć fure :decayed:

No nie wiem na jakąś polanę albo coś :decayed: Znam kilka miejsc :gwizdanie:
Opublikowano

Jedzie ktoś na grilla :naughty:

co, gdzie i jak? :naughty:

jadę teraz umyć fure :decayed:

No nie wiem na jakąś polanę albo coś :decayed: Znam kilka miejsc :gwizdanie:

to przyjedźcie na Paprocany w Tychach ja właśnie tam jadę :naughty:

Opublikowano

to przyjedźcie na Paprocany w Tychach ja właśnie tam jadę :naughty:

A jakie tam atrakcje mają :gwizdanie:
Opublikowano

to przyjedźcie na Paprocany w Tychach ja właśnie tam jadę :naughty:

A jakie tam atrakcje mają :gwizdanie:

-łódka Bols :gwizdanie:

-gryll

-piwko

-dupeczki toples

-pogoda :good:

Opublikowano

to przyjedźcie na Paprocany w Tychach ja właśnie tam jadę :naughty:

A jakie tam atrakcje mają :gwizdanie:

-łódka Bols :gwizdanie:

-gryll

-piwko

-dupeczki toples

-pogoda :good:

to lipa, liczyłem na coś więcej :decayed:

Opublikowano

to przyjedźcie na Paprocany w Tychach ja właśnie tam jadę :naughty:

A jakie tam atrakcje mają :gwizdanie:

-łódka Bols :gwizdanie:

-gryll

-piwko

-dupeczki toples

-pogoda :good:

Podaj jakiś adres może się wybierzemy :naughty:
Opublikowano

to przyjedźcie na Paprocany w Tychach ja właśnie tam jadę :naughty:

A jakie tam atrakcje mają :gwizdanie:

-łódka Bols :gwizdanie:

-gryll

-piwko

-dupeczki toples

-pogoda :good:

to lipa, liczyłem na coś więcej :decayed:

wszystko za free

to przyjedźcie na Paprocany w Tychach ja właśnie tam jadę :naughty:

A jakie tam atrakcje mają :gwizdanie:

-łódka Bols :gwizdanie:

-gryll

-piwko

-dupeczki toples

-pogoda :good:

Podaj jakiś adres może się wybierzemy :naughty:

jak będziesz miał się wybierać to daj znać :tongue4:

ja spadam :hi:

Opublikowano

I co mam jechać na ślepo :gwizdanie:

Opublikowano

I co mam jechać na ślepo :gwizdanie:

Tychy Sikorskiego np 100 :good:

Opublikowano

I co mam jechać na ślepo :gwizdanie:

Tychy Sikorskiego np 100 :good:

:good: Jak coś będę dzwonił :wink4:
Opublikowano

to przyjedźcie na Paprocany w Tychach ja właśnie tam jadę :naughty:

A jakie tam atrakcje mają :gwizdanie:

-łódka Bols :gwizdanie:

-gryll

-piwko

-dupeczki toples

-pogoda :good:

co gdzie kiedy??
Opublikowano

Dzisiaj tam gdzie napisał Miszka :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj tam gdzie napisał Miszka :wink4:

ale to jest jakas zorganizowana akcja ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 11:29_________________________________________________gadałem z miszką można wpadać tylko trzeba by się coś zorganizować :gwizdanie:
Opublikowano

No ja jestem otwarty na propozycje :wink4:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 11:37_________________________________________________Stanley też by chyba jechał :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.