Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to kto mnie podwiezie do tego spiza ale zlapalem smaki teraz masakra :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to kto mnie podwiezie do tego spiza ale zlapalem smaki teraz masakra :kox:

Jest następna kwestia nie mam wahy jeżdżę na rezerwie. Ciężko Ci będzie znaleźć jakiś transport ;(
Opublikowano

no to kto mnie podwiezie do tego spiza ale zlapalem smaki teraz masakra :kox:

Jest następna kwestia nie mam wahy jeżdżę na rezerwie. Ciężko Ci będzie znaleźć jakiś transport ;(

no wiem wiec szkoda cza bedzie odpuscic ;(

Opublikowano

Kezor cos dla ciebie :wink4:

Corenell - Keep On Jumping

Opublikowano

no to kto mnie podwiezie do tego spiza ale zlapalem smaki teraz masakra :kox:

Jest następna kwestia nie mam wahy jeżdżę na rezerwie. Ciężko Ci będzie znaleźć jakiś transport ;(

no wiem wiec szkoda cza bedzie odpuscic ;(

No niestety ale na pewno sobie to odbijesz :wink4: Tymczasem spadam spać powoli bo rano trzeba wstać :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

no ja tez niestety ide spac troche niezadowolony ale co tam :hi:

Opublikowano
  • Autor

Kezor cos dla ciebie :wink4:

Corenell - Keep On Jumping

:slina:

no ja też ide spać :hi:

Opublikowano

no to ja tez :hi:

Opublikowano

zsssssssssssdciiipaaam sssspaacć :polew:

aledeeee m,aaaa banioeeee :polew::decayed::naughty: :gwizdanie: :cool1::confused4: ;( :rolleyes::(:evil::slina::shocked::chytry::hi:

Opublikowano

zsssssssssssdciiipaaam sssspaacć :polew:

aledeeee m,aaaa banioeeee :polew::decayed::naughty: :gwizdanie: :cool1::confused4: ;( :rolleyes::(:evil::slina::shocked::chytry::hi:

pijak :decayed:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 03:13_________________________________________________a my z Kędziorem mamy jeszcze po 2 bronki :decayed:

spiz

Opublikowano

chropowato :kox:

to zadziwiające jak długo człowiek potrafi deptać w jednym miejscu :decayed:

muza :good: nalot plastikowych kukieł :shocked: i bezalkoholowo :embarrassed: ale ogólnie nienajgorzej :cool1:

ps: Kędzior, jeszcze jeden weekend spędzisz u nas i będę musiała rozważyć czy Cie nie adoptować :decayed:

...i czy Stanleya nie wysłać na odwyk :chytry:

Opublikowano

:hi: z rana

ladnie poszaleliscie :decayed:

Opublikowano

:hi:

a ja niestety nie mialem jak sie do was dostac ;( a smaki mialem jak cholera :kox:

Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza

Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza

no ja wypiłem browarka świeżo przed spiżem :confused4:
Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza

no ja wypiłem browarka świeżo przed spiżem :confused4:

no wiem dlatego do ciebie nie dzwonilem :wink4:

Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza

no ja wypiłem browarka świeżo przed spiżem :confused4:

no wiem dlatego do ciebie nie dzwonilem :wink4:

mogłem się powstrzymać - bo i tak on mi nic nie dał :confused4: nic następnym razem - ja tymczasem spadam na rower przed obiadem :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.