Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza

no ja wypiłem browarka świeżo przed spiżem :confused4:

no wiem dlatego do ciebie nie dzwonilem :wink4:

mogłem się powstrzymać - bo i tak on mi nic nie dał :confused4: nic następnym razem - ja tymczasem spadam na rower przed obiadem :hi:

no uwarzej na siebie co bys gleby nie zaliczyl

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza

:no:

ja nic nie piłam, ale nie wiem czy stan dałby mi swoją maszynę :tongue4:

Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza

:no:

ja nic nie piłam, ale nie wiem czy stan dałby mi swoją maszynę :tongue4:

no trudno nastepnym razem sobie odbijemy :wink4:

Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza

no ja wypiłem browarka świeżo przed spiżem :confused4:

no wiem dlatego do ciebie nie dzwonilem :wink4:

Dimek ciołku trzeba było domnie zadzwonic chętnie bym pojechał i był Twoim kierowcą.....

Opublikowano

Kędzior nie może przestać myśleć o dziewczynie z króliczymi uszami i ogonkiem :gwizdanie:

btw, macie pozdro od Kędziora :decayed: siedzi obok :blink:

Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza

no ja wypiłem browarka świeżo przed spiżem :confused4:

no wiem dlatego do ciebie nie dzwonilem :wink4:

Dimek ciołku trzeba było domnie zadzwonic chętnie bym pojechał i był Twoim kierowcą.....

no widzisz mialem taka wizje zeby zadzwonic do mirona ale juz puzno bylo 23.30 ty juz spales

a pozatym dopiero dzisiaj wyslales mi swoj nr tel

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 12:19_________________________________________________

Kędzior nie może przestać myśleć o dziewczynie z króliczymi uszami i ogonkiem :gwizdanie:

btw, macie pozdro od Kędziora :decayed: siedzi obok :blink:

dzieki pozdrow go tez ten to ma zdrowie :cool1:

Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza

no ja wypiłem browarka świeżo przed spiżem :confused4:

no wiem dlatego do ciebie nie dzwonilem :wink4:

Dimek ciołku trzeba było domnie zadzwonic chętnie bym pojechał i był Twoim kierowcą.....

no widzisz mialem taka wizje zeby zadzwonic do mirona ale juz puzno bylo 23.30 ty juz spales

a pozatym dopiero dzisiaj wyslales mi swoj nr tel

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 12:19_________________________________________________

Kędzior nie może przestać myśleć o dziewczynie z króliczymi uszami i ogonkiem :gwizdanie:

btw, macie pozdro od Kędziora :decayed: siedzi obok :blink:

dzieki pozdrow go tez ten to ma zdrowie :cool1:

:) no ma ..... ale odmówił porannego browarka, więc nie jest najgorzej :wink4:

jest szansa że pójdą jutro do roboty :decayed:

Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza

no ja wypiłem browarka świeżo przed spiżem :confused4:

no wiem dlatego do ciebie nie dzwonilem :wink4:

Dimek ciołku trzeba było domnie zadzwonic chętnie bym pojechał i był Twoim kierowcą.....

no widzisz mialem taka wizje zeby zadzwonic do mirona ale juz puzno bylo 23.30 ty juz spales

a pozatym dopiero dzisiaj wyslales mi swoj nr tel

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 12:19_________________________________________________

Kędzior nie może przestać myśleć o dziewczynie z króliczymi uszami i ogonkiem :gwizdanie:

btw, macie pozdro od Kędziora :decayed: siedzi obok :blink:

dzieki pozdrow go tez ten to ma zdrowie :cool1:

:) no ma ..... ale odmówił porannego browarka, więc nie jest najgorzej :wink4:

jest szansa że pójdą jutro do roboty :decayed:

:gwizdanie:

no to musialo byc grubo wczoraj z alko skoro kedzior ze stanem nie chca browarka

Opublikowano

no to musialo byc grubo wczoraj z alko skoro kedzior ze stanem nie chca browarka

e grubo :cool1: nie piją bronków bo kończą o,5 co im zostało :decayed:
Opublikowano

no to musialo byc grubo wczoraj z alko skoro kedzior ze stanem nie chca browarka

e grubo :cool1: nie piją bronków bo kończą o,5 co im zostało :decayed:

:decayed:

Opublikowano

no to musialo byc grubo wczoraj z alko skoro kedzior ze stanem nie chca browarka

e grubo :cool1: nie piją bronków bo kończą o,5 co im zostało :decayed:

:decayed:

no to wsiadam do wozidla i jade do nich :kox:

Opublikowano

no to musialo byc grubo wczoraj z alko skoro kedzior ze stanem nie chca browarka

e grubo :cool1: nie piją bronków bo kończą o,5 co im zostało :decayed:

:decayed:

no to wsiadam do wozidla i jade do nich :kox:

to chyba w pekaesa :kox:

Opublikowano

no to musialo byc grubo wczoraj z alko skoro kedzior ze stanem nie chca browarka

e grubo :cool1: nie piją bronków bo kończą o,5 co im zostało :decayed:

:decayed:

no to wsiadam do wozidla i jade do nich :kox:

to chyba w pekaesa :kox:

a nie wczoraj az tak duzo nie wypilem zeby dzisiaj nie móc jezdzic bylem juz dzisiaj w zabrzu rano wiec ..... :gwizdanie:

Opublikowano

no to musialo byc grubo wczoraj z alko skoro kedzior ze stanem nie chca browarka

e grubo :cool1: nie piją bronków bo kończą o,5 co im zostało :decayed:

:decayed:

no to wsiadam do wozidla i jade do nich :kox:

to chyba w pekaesa :kox:

a nie wczoraj az tak duzo nie wypilem zeby dzisiaj nie móc jezdzic bylem juz dzisiaj w zabrzu rano wiec ..... :gwizdanie:

a ja bardziej miałam na myśli Twój powrót stąd :wink4:

Opublikowano

no to musialo byc grubo wczoraj z alko skoro kedzior ze stanem nie chca browarka

e grubo :cool1: nie piją bronków bo kończą o,5 co im zostało :decayed:

:decayed:

no to wsiadam do wozidla i jade do nich :kox:

to chyba w pekaesa :kox:

a nie wczoraj az tak duzo nie wypilem zeby dzisiaj nie móc jezdzic bylem juz dzisiaj w zabrzu rano wiec ..... :gwizdanie:

a ja bardziej miałam na myśli Twój powrót stąd :wink4:

az tyle tego maja :shocked: no to zostaje w domu :decayed:

Opublikowano

no to musialo byc grubo wczoraj z alko skoro kedzior ze stanem nie chca browarka

e grubo :cool1: nie piją bronków bo kończą o,5 co im zostało :decayed:

:decayed:

no to wsiadam do wozidla i jade do nich :kox:

to chyba w pekaesa :kox:

a nie wczoraj az tak duzo nie wypilem zeby dzisiaj nie móc jezdzic bylem juz dzisiaj w zabrzu rano wiec ..... :gwizdanie:

a ja bardziej miałam na myśli Twój powrót stąd :wink4:

az tyle tego maja :shocked: no to zostaje w domu :decayed:

:wink4:

Opublikowano

:hi:

trzeba było dzwonić, byśmy po Ciebie przyjechali :decayed:

teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza

:no:

ja nic nie piłam, ale nie wiem czy stan dałby mi swoją maszynę :tongue4:

ja bym Ci dal eSe :kox: :kox:
Opublikowano

:hi:

nawet nie ma co zjeść, pingwiny w lodówce w hokej grają.

Ale piwko jest :decayed:

Opublikowano

Pany właśnie na tvn turbo się rozpoczeło Ice Road Truckers... polecam...

Opublikowano

Pany właśnie na tvn turbo się rozpoczeło Ice Road Truckers... polecam...

ogladam :kox: twardziele z nich jak diabli :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.