Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany właśnie na tvn turbo się rozpoczeło Ice Road Truckers... polecam...

ogladam :kox: twardziele z nich jak diabli :naughty:

Dokłądnie tak.... jak tam ktoś przekroczy prędkoś i go złapią to jest wydalony na zawsze z tych terenów transportowych.... osttanio gościu się zapadł pod lód 40 tonowym zestawem...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany właśnie na tvn turbo się rozpoczeło Ice Road Truckers... polecam...

ogladam :kox: twardziele z nich jak diabli :naughty:

Dokłądnie tak.... jak tam ktoś przekroczy prędkoś i go złapią to jest wydalony na zawsze z tych terenów transportowych.... osttanio gościu się zapadł pod lód 40 tonowym zestawem...

widzialem ten odcinek :wink4:

Opublikowano

Pany właśnie na tvn turbo się rozpoczeło Ice Road Truckers... polecam...

ogladam :kox: twardziele z nich jak diabli :naughty:

Dokłądnie tak.... jak tam ktoś przekroczy prędkoś i go złapią to jest wydalony na zawsze z tych terenów transportowych.... osttanio gościu się zapadł pod lód 40 tonowym zestawem...

ale tylko tylne kola mu wpadly i nic takiego sie w sumie nie stalo :wink4:

ale jakie tam maja zarobki, srednio 20000 $ w miesiac :decayed::slina:

Opublikowano

Pany właśnie na tvn turbo się rozpoczeło Ice Road Truckers... polecam...

ogladam :kox: twardziele z nich jak diabli :naughty:

Dokłądnie tak.... jak tam ktoś przekroczy prędkoś i go złapią to jest wydalony na zawsze z tych terenów transportowych.... osttanio gościu się zapadł pod lód 40 tonowym zestawem...

ale tylko tylne kola mu wpadly i nic takiego sie w sumie nie stalo :wink4:

ale jakie tam maja zarobki, srednio 20000 $ w miesiac :decayed::slina:

no a tydzień temu koleś dzwonił z pytaniem do żony czy może zostać w hotelu za 500USD bo mu się furacz zepsuł :gwizdanie:
Opublikowano

Pany właśnie na tvn turbo się rozpoczeło Ice Road Truckers... polecam...

ogladam :kox: twardziele z nich jak diabli :naughty:

Dokłądnie tak.... jak tam ktoś przekroczy prędkoś i go złapią to jest wydalony na zawsze z tych terenów transportowych.... osttanio gościu się zapadł pod lód 40 tonowym zestawem...

ale tylko tylne kola mu wpadly i nic takiego sie w sumie nie stalo :wink4:

ale jakie tam maja zarobki, srednio 20000 $ w miesiac :decayed::slina:

dokladnie ale robota przerabana bo zimno jak cholera 40 na minusie :przebiegly:

Opublikowano

Dokładnie warunki masakryczne... mróz zamarzające hamulce i pokrywa lodu o grubości ok 1 m która lubi pękac...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

joooołłłł :hi:

:decayed: króliczkaa w spiżu :slina: :slina: i ta w krótkich włosach :slina: :slina: :slina: i ta czarna :slina: :slina: :slina: i w ogóle :slina: :slina: :slina:

:kox: :gwizdanie:

Opublikowano

joooołłłł :hi:

:decayed: króliczkaa w spiżu :slina: :slina: i ta w krótkich włosach :slina: :slina: :slina: i ta czarna :slina: :slina: :slina: i w ogóle :slina: :slina: :slina:

:kox: :gwizdanie:

Ty byłeś w spiżu... :gwizdanie:

Opublikowano

joooołłłł :hi:

:decayed: króliczkaa w spiżu :slina: :slina: i ta w krótkich włosach :slina: :slina: :slina: i ta czarna :slina: :slina: :slina: i w ogóle :slina: :slina: :slina:

:kox: :gwizdanie:

Ty byłeś w spiżu... :gwizdanie:

ano byłem :cool1:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 14:17_________________________________________________Keżor odsłuchaj sobie pocztę głosową :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Keżor odsłuchaj sobie pocztę głosową :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a nie odebrałem , bo wiedziałem , że jesteś nawalony i nie wiesz nawet , że dzwonisz :P chciałem oszczędzić Ci kosztów :decayed:
Opublikowano

Keżor odsłuchaj sobie pocztę głosową :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a nie odebrałem , bo wiedziałem , że jesteś nawalony i nie wiesz nawet , że dzwonisz :P chciałem oszczędzić Ci kosztów :decayed:

Keżor odsłuc**j zgrywaj i wrzucaj ten bełkot na forum... :polew:

Opublikowano

Keżor odsłuchaj sobie pocztę głosową :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a nie odebrałem , bo wiedziałem , że jesteś nawalony i nie wiesz nawet , że dzwonisz :P chciałem oszczędzić Ci kosztów :decayed:

i tu was zdziwie bo pijany niebyłem :wink4:

leciał twój wałek maderfaker hehehe więc do ciebie zadryniłem co byś posłuchał :decayed:

Opublikowano

joooołłłł :hi:

:decayed: króliczkaa w spiżu :slina: :slina: i ta w krótkich włosach :slina: :slina: :slina: i ta czarna :slina: :slina: :slina: i w ogóle :slina: :slina: :slina:

:kox: :gwizdanie:

Ty byłeś w spiżu... :gwizdanie:

wczorajsze dwa hasła wieczoru:

"chropowato" :decayed:

i hasło Kedziora na widok wieczoru panieńskiego:

"... biorę tą w krótkich włosach... albo którąkolwiek..." :kox::polew:

Opublikowano

joooołłłł :hi:

:decayed: króliczkaa w spiżu :slina: :slina: i ta w krótkich włosach :slina: :slina: :slina: i ta czarna :slina: :slina: :slina: i w ogóle :slina: :slina: :slina:

:kox: :gwizdanie:

Ty byłeś w spiżu... :gwizdanie:

wczorajsze dwa hasła wieczoru:

"chropowato" :decayed:

i hasło Kedziora na widok wieczoru panieńskiego:

"... biorę tą w krótkich włosach... albo którąkolwiek..." :kox::polew:

no i wyrwal cos :gwizdanie:

Opublikowano

i hasło Kedziora na widok wieczoru panieńskiego:

"... biorę tą w krótkich włosach... albo którąkolwiek..." :kox::polew:

chciałem tylko żebyśmy zostali z godzinke dłużej o nic więcej nieprosiłem czy to tak dużo?? ;( :wallbash:

nom ta w krótkich lub ta z zajęczym ogonkiem :gwizdanie: :slina:

Opublikowano

i hasło Kedziora na widok wieczoru panieńskiego:

"... biorę tą w krótkich włosach... albo którąkolwiek..." :kox::polew:

chciałem tylko żebyśmy zostali z godzinke dłużej o nic więcej nieprosiłem czy to tak dużo?? ;( :wallbash:

nom ta w krótkich lub ta z zajęczym ogonkiem :gwizdanie: :slina:

ona była pedałem :tongue4:

Opublikowano

i hasło Kedziora na widok wieczoru panieńskiego:

"... biorę tą w krótkich włosach... albo którąkolwiek..." :kox::polew:

chciałem tylko żebyśmy zostali z godzinke dłużej o nic więcej nieprosiłem czy to tak dużo?? ;( :wallbash:

nom ta w krótkich lub ta z zajęczym ogonkiem :gwizdanie: :slina:

no ja już nie mogłem... może przeze mnie nie poznałeś swojej przyszłej narzeczonej... :mysli::kwasny: :kwasny:
Opublikowano

no ja już nie mogłem... może przeze mnie nie poznałeś swojej przyszłej narzeczonej... :mysli::kwasny: :kwasny:

widzisz przez ciebie teraz nadal jestem samotny :confused4: i niewyżyty :polew: :polew: :polew:

możesz mieć mnie teraz na sumieniu eheheh[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 18:07_________________________________________________i nadal się zastanawiam gdzie się podziała ta blondyna z klatki :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

no ja już nie mogłem... może przeze mnie nie poznałeś swojej przyszłej narzeczonej... :mysli::kwasny: :kwasny:

widzisz przez ciebie teraz nadal jestem samotny :confused4: i niewyżyty :polew: :polew: :polew:

możesz mieć mnie teraz na sumieniu eheheh[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 18:07_________________________________________________i nadal się zastanawiam gdzie się podziała ta blondyna z klatki :mysli: :mysli: :mysli:

uciekla pewnie jak zaczales tańczyć :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.