Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też :polew::sick3: ale qr** syfffffffffffffffffff

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

buahahahahahahaha... :polew: Arek dobrze zareklamował :decayed:

Opublikowano

:hi:

dzis pierwszy dzien urlopu :decayed:

wlasnie weszlem w posiadanie nagrania z ostatniej imprezy u Miszki :decayed:

http://www.internetshouldbeillegal.com/

kolego Arek nie weszłem tylko wszedłem :wink4:

Opublikowano

Tzieland :hi: "koope lat" pozdro brahu :kox: co tam nad słoną wodą słychać??

no witam serdecznie :wink4: nad woda wszystko wporzadku :) jakos sie zyje powoli :decayed:

znajomy poszedl do firmy, ktora zajmuje sie wyludzaniem kasy z ubezpieczalni :naughty:

najpierw zarobil na nowy motor, pozniej na motorze mial wypadek i w sumie zarobil tez na nowe auto :shocked:

ponad 2 lata dostawal kase :wink4:

że jak ????

po prostu znalazl mega kumatego ziomka z takiej firmy i za 10% tamten mu pomagal :decayed: najpierw jechali na tym, ze go cos wlasnie boli i dostal z tego pare ladnych tysiecy (oprocz odszkodowania za auto) :naughty: nastepnie wymyslili, ze poszkodowany ma uraz psychiczny i za to tez dostali troche kasy :kox:

no a pozniej jak sie rozwalil na motorze to tez cos tam wymyslili :decayed:

Opublikowano

:decayed:

Kezor co dzis porabiasz :?: :gwizdanie:

kolego Arek nie weszłem tylko wszedłem

a moze "wloż żech" :mysli:

Opublikowano

Tzieland :hi: "koope lat" pozdro brahu :kox: co tam nad słoną wodą słychać??

no witam serdecznie :wink4: nad woda wszystko wporzadku :) jakos sie zyje powoli :decayed:

znajomy poszedl do firmy, ktora zajmuje sie wyludzaniem kasy z ubezpieczalni :naughty:

najpierw zarobil na nowy motor, pozniej na motorze mial wypadek i w sumie zarobil tez na nowe auto :shocked:

ponad 2 lata dostawal kase :wink4:

że jak ????

po prostu znalazl mega kumatego ziomka z takiej firmy i za 10% tamten mu pomagal :decayed: najpierw jechali na tym, ze go cos wlasnie boli i dostal z tego pare ladnych tysiecy (oprocz odszkodowania za auto) :naughty: nastepnie wymyslili, ze poszkodowany ma uraz psychiczny i za to tez dostali troche kasy :kox:

no a pozniej jak sie rozwalil na motorze to tez cos tam wymyslili :decayed:

ja tam w takie bajki w dzisiejszych czasach nie wierzę... z takimi firmami (ubezp.) nie wygrasz... :chytry:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 08:26_________________________________________________

:decayed:

Kezor co dzis porabiasz :?: :gwizdanie:

kolego Arek nie weszłem tylko wszedłem

a moze "wloż żech" :mysli:

chyba wlozł żech... :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

spoko :wink4: ja tylko pisze jak bylo :decayed:

Opublikowano

Tzieland :hi: "koope lat" pozdro brahu :kox: co tam nad słoną wodą słychać??

no witam serdecznie :wink4: nad woda wszystko wporzadku :) jakos sie zyje powoli :decayed:

znajomy poszedl do firmy, ktora zajmuje sie wyludzaniem kasy z ubezpieczalni :naughty:

najpierw zarobil na nowy motor, pozniej na motorze mial wypadek i w sumie zarobil tez na nowe auto :shocked:

ponad 2 lata dostawal kase :wink4:

że jak ????

po prostu znalazl mega kumatego ziomka z takiej firmy i za 10% tamten mu pomagal :decayed: najpierw jechali na tym, ze go cos wlasnie boli i dostal z tego pare ladnych tysiecy (oprocz odszkodowania za auto) :naughty: nastepnie wymyslili, ze poszkodowany ma uraz psychiczny i za to tez dostali troche kasy :kox:

no a pozniej jak sie rozwalil na motorze to tez cos tam wymyslili :decayed:

ja tam w takie bajki w dzisiejszych czasach nie wierzę... z takimi firmami (ubezp.) nie wygrasz... :chytry:

wygrywasz, wygrywasz i to w większości przypadków :cool1:

Opublikowano

trzeba miec dobrego fachowca za soba, ktory zna lekarzy itp i wtedy masz szanse :decayed:

Opublikowano

Adrenalina poważnie...???

Opublikowano

Adrenalina poważnie...???

tak elvis !!! :blink:

Opublikowano

:hi:

dzis pierwszy dzien urlopu :decayed:

wlasnie weszlem w posiadanie nagrania z ostatniej imprezy u Miszki :decayed:

http://www.internetshouldbeillegal.com/

widziałem to na klubowym :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

lepiej wklej tu ten rebus :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
lepiej wklej tu ten rebus

dobry jest nie :decayed:

Opublikowano
:hi: z rana :decayed:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

Witaj Słonko... :hi: :hi:

:polew:

Opublikowano

:bry:

Witaj Słonko... :hi: :hi:

:polew:

:blink:

Opublikowano

:bry:

Witaj Słonko... :hi: :hi:

:polew:

:blink:

No co zrobiłeś taklie oczy zazdrośniku jeden... Ciebie też Gorąco witam z rana.... :thumbup:

:polew: :polew:

Opublikowano

Ja spadam geje do Stanleya właśnie na randkę :kox::hi:

Opublikowano

:bry:

Witaj Słonko... :hi: :hi:

:polew:

:blink:

No co zrobiłeś taklie oczy zazdrośniku jeden... Ciebie też Gorąco witam z rana.... :thumbup:

:polew: :polew:

:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.