Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kedzior pw odbierz najpierw wazne

:gwizdanie:

aleś mi zabił klina Diman :gwizdanie:

myśl myśl jest okazja :naughty: oczywiście jak cena będzie odpowiednia :kox:

co to za interesy mi tu kręcicie?? :mysli: :mysli:

a takie tam :gwizdanie:

znów mam sie włamać na serwer i odczytać pw? a potem macie pretensje, że forum muli.//
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co to za interesy mi tu kręcicie?? :mysli: :mysli:

nawet się niezastanawiałem ile ona warta :mysli: przez ciebie teraz niebędę mógł zasnąć :naughty:

Opublikowano

kedzior pw odbierz najpierw wazne

:gwizdanie:

aleś mi zabił klina Diman :gwizdanie:

myśl myśl jest okazja :naughty: oczywiście jak cena będzie odpowiednia :kox:

co to za interesy mi tu kręcicie?? :mysli: :mysli:

a takie tam :gwizdanie:

znów mam sie włamać na serwer i odczytać pw? a potem macie pretensje, że forum muli.//

luzik mozesz zbadac bo cos sie kedzior obija chyba poszedł jednak spać i nie odpisuje

Opublikowano

co to za interesy mi tu kręcicie?? :mysli: :mysli:

nawet się niezastanawiałem ile ona warta :mysli: przez ciebie teraz niebędę mógł zasnąć :naughty:

eSa? :naughty: :naughty: - ej ja jak się nie dowiem to też nie zasnę :decayed:
Opublikowano

Diman poka, poka :przebiegly:

Opublikowano

eSa? :naughty: :naughty: - ej ja jak się nie dowiem to też nie zasnę :decayed:

Diman chce się zamienić, oferuje mi swoje BLB + 10tysi :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano

Diman poka, poka :przebiegly:

co mam pokazac jak ese to ja nie kupyje esy tylko interes do kedziora mam o jego fure chodzi :kox:

eSa? :naughty: :naughty: - ej ja jak się nie dowiem to też nie zasnę :decayed:

Diman chce się zamienić, oferuje mi swoje BLB + 10tysi :mysli:

:polew: :polew:

no wlasnie negocjujemy na gg :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:20_________________________________________________

Diman poka, poka :przebiegly:

na ktora jutro pracujesz bo cza sie wkoncu zatankowac :kox:

Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

oooo powodzenia :good: potem będziemy do Ciebie na jazdy testowe chodzić :naughty:
Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

oooo powodzenia :good: potem będziemy do Ciebie na jazdy testowe chodzić :naughty:

zapytam o to na rozmowie :decayed:

Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

oooo powodzenia :good: potem będziemy do Ciebie na jazdy testowe chodzić :naughty:

ja pierwszy jade r8 :gwizdanie:
Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

oooo powodzenia :good: potem będziemy do Ciebie na jazdy testowe chodzić :naughty:

ja pierwszy jade r8 :gwizdanie:

to ja RS5 :kox: :kox:
Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

spoko to jak wyszoruje fure jutro rano do do ciebie zawitam :kox:

Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

Te Stan a Gaz tam też idzie naloc u Ciebie... :polew: :polew:

Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

oooo powodzenia :good: potem będziemy do Ciebie na jazdy testowe chodzić :naughty:

ja pierwszy jade r8 :gwizdanie:

to ja RS5 :kox: :kox:

ty napinaczu :tongue4:
Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

Te Stan a Gaz tam też idzie naloc u Ciebie... :polew: :polew:

nie, ale mogę Ci pochytać po 3 zł/l :decayed:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:42_________________________________________________

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

spoko to jak wyszoruje fure jutro rano do do ciebie zawitam :kox:

:good:

Opublikowano

Jest szansa na z'vagowanie mi jutro na spocie auta ? potrzebuje usunąć błedy i looknąć co tam jeszcze drzemie....

Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

Te Stan a Gaz tam też idzie naloc u Ciebie... :polew: :polew:

nie, ale mogę Ci pochytać po 3 zł/l :decayed:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:42_________________________________________________

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

spoko to jak wyszoruje fure jutro rano do do ciebie zawitam :kox:

:good:

Za 3 zł za litr to chyba robisz loda gratis do każdego tankowania... :polew: :polew:

Opublikowano

Jest szansa na z'vagowanie mi jutro na spocie auta ? potrzebuje usunąć błedy i looknąć co tam jeszcze drzemie....

pare razy juz byles to pewnie tak :decayed: zagadaj do krola to jest nasz fachowiec od komputerow czy bedzie mu sie chcialo :tongue4:

Opublikowano

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

Te Stan a Gaz tam też idzie naloc u Ciebie... :polew: :polew:

nie, ale mogę Ci pochytać po 3 zł/l :decayed:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:42_________________________________________________

Diman, jak zawsze do 15 :decayed:

w czwartek teraz do godz 13 bo ide na rozmowe do Magro :gwizdanie:

spoko to jak wyszoruje fure jutro rano do do ciebie zawitam :kox:

:good:

Za 3 zł za litr to chyba robisz loda gratis do każdego tankowania... :polew: :polew:

:blink:

no comment

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.