Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

moje sonary to były funkiel nówki wtedy i świeciły lepiej niż ori valeo zespolone :decayed:

wtedy nawet na forum nie było tematów o sonarach , potem dopiero okazało sie że soczewka wypala sie po pół roku , to poszły do żyda :decayed:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 11:55_________________________________________________

Keżor Ada jest na zdjęciach dalej wklejonych w niebieskiej bluzce i jeansach.... :gwizdanie: :gwizdanie:

chciałbyś :decayed: to też jest Marta , tylko bez tej brązowej bluzy :)
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale body kity koksiarskie mieliście zwłaszcza Miron :nabijasie: :gwizdanie:

:angry: no co

co Ci się nie podoba :)

wiem wiem przecieraliście szlaki :naughty:

moje sonary to były funkiel nówki wtedy i świeciły lepiej niż ori valeo zespolone :decayed:

wtedy nawet na forum nie było tematów o sonarach , potem dopiero okazało sie że soczewka wypala sie po pół roku , to poszły do żyda :decayed:

k**wa ja chciałem sonary zakładać jak kupiłem moje b5 a to było 2 lata temu więc coś musi w nich być :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

chcociaż masz racje , TO Ada , Marta ma wcięcie w talii , nie przyjżałem sie :kox::polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

chcociaż masz racje , TO Ada , Marta ma wcięcie w talii , nie przyjżałem sie :kox::polew:

No dokładnie już ci chciałem pojechac że swojej byłej nie poznajesz bo to bankowo ada była... miała czarny stanik wtedy... :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobra , zdupiam coś pojeść , potem poćwiczyć ,a potem umyć i porezać auto :decayed::hi:

Opublikowano

dobra , zdupiam coś pojeść , potem poćwiczyć ,a potem umyć i porezać auto :decayed::hi:

Rozumiemy że na Grilla zawitasz...

Opublikowano

dobra , zdupiam coś pojeść , potem poćwiczyć ,a potem umyć i porezać auto :decayed::hi:

Rozumiemy że na Grilla zawitasz...

A Ty kurna co Keżora na grilla zapraszasz ? lepiej Ty się zapytaj czy możesz przyjechać :tongue4:

Opublikowano

dobra , zdupiam coś pojeść , potem poćwiczyć ,a potem umyć i porezać auto :decayed::hi:

Rozumiemy że na Grilla zawitasz...

A Ty kurna co Keżora na grilla zapraszasz ? lepiej Ty się zapytaj czy możesz przyjechać :tongue4:

Synku jak ja jeździłem na zloty do katowic to Ty jeszcze Audi nie miałeś... :polew: :polew: :polew:

Nie zapraszam tylko pytam... trzeba do Was ludzi naganiac do tych Katowic bo znów będą 3 auta... :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dobra , zdupiam coś pojeść , potem poćwiczyć ,a potem umyć i porezać auto :decayed::hi:

Rozumiemy że na Grilla zawitasz...

A Ty kurna co Keżora na grilla zapraszasz ? lepiej Ty się zapytaj czy możesz przyjechać :tongue4:

Synku jak ja jeździłem na zloty do katowic to Ty jeszcze Audi nie miałeś... :polew: :polew: :polew:

Nie zapraszam tylko pytam... trzeba do Was ludzi naganiac do tych Katowic bo znów będą 3 auta... :polew: :polew:

a Ty wierzysz w każdą plotę którą Miron rozpowie :punish:

Opublikowano

dobra , zdupiam coś pojeść , potem poćwiczyć ,a potem umyć i porezać auto :decayed::hi:

Rozumiemy że na Grilla zawitasz...

A Ty kurna co Keżora na grilla zapraszasz ? lepiej Ty się zapytaj czy możesz przyjechać :tongue4:

Synku jak ja jeździłem na zloty do katowic to Ty jeszcze Audi nie miałeś... :polew: :polew: :polew:

Nie zapraszam tylko pytam... trzeba do Was ludzi naganiac do tych Katowic bo znów będą 3 auta... :polew: :polew:

a Ty wierzysz w każdą plotę którą Miron rozpowie :punish:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dobra , zdupiam coś pojeść , potem poćwiczyć ,a potem umyć i porezać auto :decayed::hi:

Rozumiemy że na Grilla zawitasz...

A Ty kurna co Keżora na grilla zapraszasz ? lepiej Ty się zapytaj czy możesz przyjechać :tongue4:

Synku jak ja jeździłem na zloty do katowic to Ty jeszcze Audi nie miałeś... :polew: :polew: :polew:

Nie zapraszam tylko pytam... trzeba do Was ludzi naganiac do tych Katowic bo znów będą 3 auta... :polew: :polew:

a Ty wierzysz w każdą plotę którą Miron rozpowie :punish:

eeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjj - tylko nie ploty - byłem, widziałem :)

Opublikowano

Miron . :polew:[br]

Opublikowano

Miron . :polew:[br]

:mysli:

Opublikowano

Do której będziecie siedzieć na tym grillu bo może wpadnę po pracy :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:37_________________________________________________Ale fury były kox naprawdę :nabijasie:

Opublikowano

jak jest gryll to pewnie dłużej niż zwykle [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:38_________________________________________________

Ale fury były kox naprawdę :nabijasie:

ta tylko każdy z nich teraz b7 się wozi :>

Opublikowano

przecież B7 to zło :polew:

Opublikowano

jednak dziś nie przyjadę[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:41_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

Monika mówiła że jak ją Miron odwoził ostatnio to modliła się żeby już wyjść z tego auta tak tam jest paskudnie :decayed:

Opublikowano

Monika mówiła że jak ją Miron odwoził ostatnio to modliła się żeby już wyjść z tego auta tak tam jest paskudnie :decayed:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.