Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dojechaliśmy.... Dzieki Katowice.... :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota. Było :thumbup:

wpadnij kiedyś na gliwickie - tam jest lepiej :gwizdanie:

:blink: ale wazelina :rolleyes:

ciekawe co mu Miron obiecał żeby tak napisał :gwizdanie:
Opublikowano

Dzięki Panowie za spota. Było :thumbup:

wpadnij kiedyś na gliwickie - tam jest lepiej :gwizdanie:

nie chcemy vagowania i nie przyjeżdżaj :foch:

;( czujemy się urażeni

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota. Było :thumbup:

wpadnij kiedyś na gliwickie - tam jest lepiej :gwizdanie:

nie chcemy vagowania i nie przyjeżdżaj :foch:

;( czujemy się urażeni

:banan: :banan: :banan:
Opublikowano

Dojechaliśmy.... Dzieki Katowice.... :hi:

:good:
Opublikowano

Dojechaliśmy.... Dzieki Katowice.... :hi:

dawaj foty :naughty:

Opublikowano

Krolu ładny opis :P

Opublikowano

no i jestem

wielkie dzieki bylo mega oprocz tych katowickich komarow :gwizdanie:

Opublikowano

Dojechaliśmy.... Dzieki Katowice.... :hi:

:good:

no przynajmniej jeden któremu się podobało :decayed:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:09_________________________________________________

no i jestem

wielkie dzieki bylo mega oprocz tych katowickich komarow :gwizdanie:

i drugiii :oklaski:

a komary przemutanty :bicz:

Opublikowano

no i jestem

wielkie dzieki bylo mega oprocz tych katowickich komarow :gwizdanie:

one przyjechały podobno z Mironem na tylnej szybie w jego bolidzie :gwizdanie:

Opublikowano

no i jestem

wielkie dzieki bylo mega oprocz tych katowickich komarow :gwizdanie:

one przyjechały podobno z Mironem na tylnej szybie w jego bolidzie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra koniec tego...

trzeba iść spełnić swój obowiązek i potem się wyspać :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

:hi:

z wieczora

Opublikowano

dobra koniec tego...

trzeba iść spełnić swój obowiązek i potem się wyspać :gwizdanie:

:hi:

ty to robisz z obowiazku :decayed: bo ja z przyjemnosci :gwizdanie:

Opublikowano

Dojechaliśmy.... Dzieki Katowice.... :hi:

dawaj foty :naughty:

Spoko spoko będa zaraz

Opublikowano

dobra koniec tego...

trzeba iść spełnić swój obowiązek i potem się wyspać :gwizdanie:

:hi:

czyli, że ten tego :sex:

Opublikowano

no i jestem

wielkie dzieki bylo mega oprocz tych katowickich komarow :gwizdanie:

Macie teraz przynajmniej wypasione komary w katowicach :)

no i jestem

wielkie dzieki bylo mega oprocz tych katowickich komarow :gwizdanie:

one przyjechały podobno z Mironem na tylnej szybie w jego bolidzie :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

Dojechaliśmy.... Dzieki Katowice.... :hi:

dawaj foty :naughty:

Spoko spoko będa zaraz

czekamy czekamy [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:18_________________________________________________ja zawijam w wyrko panowie :boobs:
Opublikowano

Dojechaliśmy.... Dzieki Katowice.... :hi:

dawaj foty :naughty:

Spoko spoko będa zaraz

czekamy czekamy [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:18_________________________________________________ja zawijam w wyrko panowie :boobs:

no to nara wyspij sie :hi:

Opublikowano

niech Ci się przyśni moja fura w zakręcie :cool1::decayed::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.