Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

No, jak było

nie bylem :confused4: pogoda byla niewiadoma, a w deszczu to porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak było

nie bylem :confused4: pogoda byla niewiadoma, a w deszczu to porazka

Aha, no teraz mi się przypomniało, coś gadałeś w sumie o deszczu :wink4:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:52_________________________________________________

można znaleźć fajne teksty :wink4:

http://www.yafud.pl/najlepsze/

Dobre! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata przewiózł mnie swoim nowym motorem. Wibracje silnika były tak silne, że nie mogłam się kontrolować i dostałam bardzo intensywnego orgazmu...siedząc tuż za ojcem i obejmując go w pasie. YAFUD

:blink:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata przewiózł mnie swoim nowym motorem. Wibracje silnika były tak silne, że nie mogłam się kontrolować i dostałam bardzo intensywnego orgazmu...siedząc tuż za ojcem i obejmując go w pasie. YAFUD

:blink:

:polew: :polew:

:gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na czasie: :polew: :polew:

Postanowiłem zacząć trenować, bo kumple mówią, że jestem chudy i słaby. Kupiłem bardzo duży pojemnik bardzo drogiej odżywki proteinowej, do spożywania między treningami. Nie miałem siły odkręcić wieczka. YAFUD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witka Kato!

_MG_4426.jpgS73R0175.JPG

hmm :mysli: Miron przestań mnie naśladować bo koślawo ci to coś wychodzi

:polew: :polew: :polew: :polew:

Ta fota z BT jest dowalona, dalej mam z niej polew :polew:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 18:00_________________________________________________Nikt nie pisał, że graliście w bambingtona:

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480521540891599458

:decayed:

Ania ta niegrzeczna dziewczynka coś tam męczy :>

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480522360737317954

Miszka robi to co najbardziej lubi:

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480523544885708530

Anka masz jeszcze włosy :blink:

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480524030294226674

Krolu pisał, że nie ma bąbli :polew:

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480527037544864178

Nie mogło mnie być na wczorajszym grillu, to przynajmniej trochę po-komentuję i się ponabijam :decayed:

Gregor brutalnie wykorzystałeś moje wypociny.... za wynajem fotek lecisz mi 50 świerzo zarobionych Euro... :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na czasie: :polew: :polew:

Postanowiłem zacząć trenować, bo kumple mówią, że jestem chudy i słaby. Kupiłem bardzo duży pojemnik bardzo drogiej odżywki proteinowej, do spożywania między treningami. Nie miałem siły odkręcić wieczka. YAFUD

nom dobre hehehe :polew: :polew: :polew:

"Wysłałam SMS-a do mojego chłopaka z którym jestem 6 miesięcy: "Mam na ciebie ochotę, jestem naga w łóżku, czekam". Dostałam odpowiedź: " Masz palce, użyj ich. Idę spać. Buziaki"

YAFUD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na czasie: :polew: :polew:

Postanowiłem zacząć trenować, bo kumple mówią, że jestem chudy i słaby. Kupiłem bardzo duży pojemnik bardzo drogiej odżywki proteinowej, do spożywania między treningami. Nie miałem siły odkręcić wieczka. YAFUD

:polew: :polew:

to chyba byl krolu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na czasie: :polew: :polew:

Postanowiłem zacząć trenować, bo kumple mówią, że jestem chudy i słaby. Kupiłem bardzo duży pojemnik bardzo drogiej odżywki proteinowej, do spożywania między treningami. Nie miałem siły odkręcić wieczka. YAFUD

:polew: :polew:

to chyba byl krolu :gwizdanie:

Krolu z Keżorem razem próbowali.... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

Dzisiaj uprawiałam seks z moim narzeczonym. Podczas zmiany pozycji wykrzyczał "Transforming Power Rangers!" YAFUD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam przez pomyłkę SMS-a od mojej matki, przeznaczonego dla mojego ojczyma: "Młoda zostaje na noc u koleżanki. Zrobimy to w jej pokoju?"

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 20:14_________________________________________________

Dzisiaj tata zapytał, czy może pożyczyć moją golarkę elektryczną, bo chce zrobić niespodziankę mamie. Widząc jego długą i mocno zapuszczoną brodę chętnie się zgodziłem. Za pół godziny wyszedł z łazienki z brodą dokładnie taką, jaka była

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 20:15_________________________________________________

Dziś pozwoliłam chłopakowi, z którym jestem od czterech lat na zabawę na ostro. Po związaniu mnie itp. skończył na mojej twarzy i... wyszedł. Rozwiązali mnie moi rodzice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że nasze mamy nie jadą do zatoru :gwizdanie:

Dziś rano mama obudziła mnie i zapytała czy chcę śniadanie. I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że spałem nago po imprezie na podłodze w kuchni. YAFUD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Co tam nieroby?! :naughty::decayed:

:hi:

Nieroby już po robocie. A "po robocie nie gadamy o robocie" !! :yeah:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wróciłam do domu z moim chłopakiem. Byliśmy przekonani, że dom jest pusty, więc zaczęliśmy się do siebie dobierać. Jak zaczęło się robić przyjemnie zadzwoniła komórka. SMS od mojej mamy: "Bądź ciszej! Nawet Twój ojciec słyszy, że udajesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"po robocie nie gadamy o robocie" !! :yeah:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Mezo :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"po robocie nie gadamy o robocie" !! :yeah:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Mezo :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Co tam nieroby?! :naughty::decayed:

:hi:

Nieroby już po robocie. A "po robocie nie gadamy o robocie" !! :yeah:

:polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...