Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diman to o tobie??

Dzisiaj zgubiłam telefon. Próbowałam zadzwonić na niego używając telefonu męża, ale nie mogłam znaleźć, która z trzech Kaś w liście kontaktów to ja. Okazało się, że dwie z nich były współpracowniczkami, jedna ciotką... a ja byłam zapisana pod "Szatan" YAFUD.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"po robocie nie gadamy o robocie" !! :yeah:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Mezo :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Jakie tam Mezo....srezo. To mój tekst ja go wymyśliłem :decayed:

Opublikowano

Diman to o tobie??

Dzisiaj zgubiłam telefon. Próbowałam zadzwonić na niego używając telefonu męża, ale nie mogłam znaleźć, która z trzech Kaś w liście kontaktów to ja. Okazało się, że dwie z nich były współpracowniczkami, jedna ciotką... a ja byłam zapisana pod "Szatan" YAFUD.

:gwizdanie:

Opublikowano

"po robocie nie gadamy o robocie" !! :yeah:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Mezo :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Jakie tam Mezo....srezo. To mój tekst ja go wymyśliłem :decayed:

omg to jeszcze gorzej :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dzisiaj na zdjęcie pamiątkowe do szkolnego albumu miałem na sobie koszulkę z napisem ANALOG. Niestety podczas robienia zdjęcia, koszulka zawinęła się i teraz wszyscy w szkole wołają na mnie ANALny koleś. YAFUD

Opublikowano

ehh dzieci YAFUDA odkryły :gwizdanie:

Opublikowano

Jak tylko mi czas pozwoli to za tydz. też będe:) Nie mogę przegapić darmowej rozrywki w tak doborowym towarzystwie :polew:

Opublikowano

Jak tylko mi czas pozwoli to za tydz. też będe:) Nie mogę przegapić darmowej rozrywki w tak doborowym towarzystwie :polew:

ale ja nie wiem, czy za tydzień będę... a tak beze mnie jest nudno :cool1:

żart :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jak tylko mi czas pozwoli to za tydz. też będe:) Nie mogę przegapić darmowej rozrywki w tak doborowym towarzystwie :polew:

hehe nom jesteśmy dość rozrywkowi :wink4:
Opublikowano

ehh dzieci YAFUDA odkryły :gwizdanie:

A co? chyba nie zabolało cię to osobiście, o tym otwieraniu odżywki? Adamie przestań to nie było w twoją stronę wcale kierowane :no:

:polew:

Opublikowano

Jak tylko mi czas pozwoli to za tydz. też będe:) Nie mogę przegapić darmowej rozrywki w tak doborowym towarzystwie :polew:

ale ja nie wiem, czy za tydzień będę... a tak beze mnie jest nudno :cool1:

żart :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty:
Opublikowano

bueheheh

Opublikowano

ehh dzieci YAFUDA odkryły :gwizdanie:

A co? chyba nie zabolało cię to osobiście, o tym otwieraniu odżywki? Adamie przestań to nie było w twoją stronę wcale kierowane :no:

:polew:

czytałem to już po prostu jakiś czas temu... nie chodzi o tą odżywkę :wink4: ja tam mam do siebie dystans i nie raz nakręcam, żarty nawet o mnie, żeby coś się działo, więc bez strasu :wink4: a zabolało mnie to jak zmieniałam dziś zaciski i mi klucz spadł z nakrętki i walnąłem głową w błotnik :naughty: :naughty:
Opublikowano

a zabolało mnie to jak zmieniałam dziś zaciski i mi klucz spadł z nakrętki i walnąłem głową w błotnik :naughty: :naughty:

Wyprostował się? :polew:

Znaczy, że klepałeś błotnik.............................................................głową :polew:

Opublikowano

a zabolało mnie to jak zmieniałam dziś zaciski i mi klucz spadł z nakrętki i walnąłem głową w błotnik :naughty: :naughty:

Wyprostował się? :polew:

nie w ten :disgust:
Opublikowano

a zabolało mnie to jak zmieniałam dziś zaciski i mi klucz spadł z nakrętki i walnąłem głową w błotnik :naughty: :naughty:

Wyprostował się? :polew:

nie w ten :disgust:

A to jednak nie było to chociaż trochę pożyteczne :gwizdanie:

Opublikowano

a zabolało mnie to jak zmieniałam dziś zaciski i mi klucz spadł z nakrętki i walnąłem głową w błotnik :naughty: :naughty:

Wyprostował się? :polew:

nie w ten :disgust:

A to jednak nie było to chociaż trochę pożyteczne :gwizdanie:

nie, nawet w najmniejszym stopniu :naughty:
Opublikowano

a zabolało mnie to jak zmieniałam dziś zaciski i mi klucz spadł z nakrętki i walnąłem głową w błotnik :naughty: :naughty:

Wyprostował się? :polew:

nie w ten :disgust:

A to jednak nie było to chociaż trochę pożyteczne :gwizdanie:

teraz są dwa do wymiany? :tongue4:
Opublikowano

a zabolało mnie to jak zmieniałam dziś zaciski i mi klucz spadł z nakrętki i walnąłem głową w błotnik :naughty: :naughty:

Wyprostował się? :polew:

nie w ten :disgust:

A to jednak nie było to chociaż trochę pożyteczne :gwizdanie:

teraz są dwa do wymiany? :tongue4:

nie na szczęście - chyba ma miękką głowę :tongue4:
Opublikowano

klucz spadł z nakrętki i walnąłem głową w błotnik :naughty: :naughty:

A tak dla ścisłości. Pchałeś ten klucz głową?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.