Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dlaczego nie napisałeś tutaj że masz takie lampy na sprzedaż :gwizdanie:

bo są popękane, parują i mogli by go na spotach za to dojechać a tak pójdą w Polskę :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bulczas jakie lampy wrzucasz na tył ? II lift ?

No dokładnie i będą ściemnione folią :wink4:

:bicz3: świntuchu spodobały Ci się Keżorowe :bicz3:

Pierwszy miałem ściemnione folią :tongue4:

dlaczego nie napisałeś tutaj że masz takie lampy na sprzedaż :gwizdanie:

Tu chyba nikt nie ma tych starych, jak masz kupca to dawaj :wink4:
Opublikowano

Bulczas jakie lampy wrzucasz na tył ? II lift ?

No dokładnie i będą ściemnione folią :wink4:

:bicz3: świntuchu spodobały Ci się Keżorowe :bicz3:

Pierwszy miałem ściemnione folią :tongue4:

dlaczego nie napisałeś tutaj że masz takie lampy na sprzedaż :gwizdanie:

Tu chyba nikt nie ma tych starych, jak masz kupca to dawaj :wink4:

ale keżor miał wcześniej II lift :tongue4:

ale cena jest dobra ja pamiętam więcej zapłaciłem za jedną :thumbdown:

Opublikowano

Wyrwałem drugi lift tanio to i te moje chcę sprzedać za grosze :wink4:

Opublikowano

Wyrwałem drugi lift tanio to i te moje chcę sprzedać za grosze :wink4:

ile dałeś ? :rolleyes:

Opublikowano

Pucek bierzesz dla taty :wink4:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 12:03_________________________________________________

Wyrwałem drugi lift tanio to i te moje chcę sprzedać za grosze :wink4:

ile dałeś ? :rolleyes:

220 :wink4:
Opublikowano

może Bulik by się skusił :mysli:

Opublikowano

dokładnie Rafał, biorę dla ojca :naughty:

lepsze takie niż te przedliftowe :sick3:

kasę Ci przeleją a lampy odbiorę w Zatorze, chyba że na kasie Ci nie zależy to dam Ci też ją w zatorze :gwizdanie:

będziesz miał na kaucję za domek :polew:

Opublikowano

dokładnie Rafał, biorę dla ojca :naughty:

lepsze takie niż te przedliftowe :sick3:

kasę Ci przeleją a lampy odbiorę w Zatorze, chyba że na kasie Ci nie zależy to dam Ci też ją w zatorze :gwizdanie:

będziesz miał na kaucję za domek :polew:

Dobra opcja z kasą mi się nie śpieszy a na kaucję będzie w sam raz reszta pójdzie na :drunk::decayed:
Opublikowano

ja moje II lift wyrwałem za 250 na giełdzie, pojechały razem z adrem :gwizdanie:

to sprawa załatwiona, lampki są moje :kox:

Opublikowano

dla mnie prowizja, że zacząłem poruszać ten temat w tym wątku (20 zł styknie :decayed:)

Opublikowano

ja moje II lift wyrwałem za 250 na giełdzie, pojechały razem z adrem :gwizdanie:

to sprawa załatwiona, lampki są moje :kox:

Miszka jak chcesz są na allegro w rudzie śląskiej za 100zł sztuka tylko nie wiem jaki stan :gwizdanie:
Opublikowano

dla mnie prowizja, że zacząłem poruszać ten temat w tym wątku (20 zł styknie :decayed:)

mogę Ci dać samozadowalacz w postaci butelki po lechu czy tyskim, nie wiem co tam lubisz :polew:

Opublikowano

ja moje II lift wyrwałem za 250 na giełdzie, pojechały razem z adrem :gwizdanie:

to sprawa załatwiona, lampki są moje :kox:

Miszka jak chcesz są na allegro w rudzie śląskiej za 100zł sztuka tylko nie wiem jaki stan :gwizdanie:

nie chcę, z ciekawości pytałem może kiedyś jak będę bogaty to takie kupie :kox:

Opublikowano

Pucek jak progi założyć do mnie bo te moje mi odłażą :sick3: Tylko nie esowe bo 500zł za kawałki plastiku nie dam :thumbdown:

Opublikowano

dla mnie prowizja, że zacząłem poruszać ten temat w tym wątku (20 zł styknie :decayed:)

mogę Ci dać samozadowalacz w postaci butelki po lechu czy tyskim, nie wiem co tam lubisz :polew:

0,66 po tyskim :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dla mnie prowizja, że zacząłem poruszać ten temat w tym wątku (20 zł styknie :decayed:)

mogę Ci dać samozadowalacz w postaci butelki po lechu czy tyskim, nie wiem co tam lubisz :polew:

:polew: :polew:

ja moje II lift wyrwałem za 250 na giełdzie, pojechały razem z adrem :gwizdanie:

to sprawa załatwiona, lampki są moje :kox:

Miszka jak chcesz są na allegro w rudzie śląskiej za 100zł sztuka tylko nie wiem jaki stan :gwizdanie:

nie chcę, z ciekawości pytałem może kiedyś jak będę bogaty to takie kupie :kox:

Ledy kupiłem a na lampy po drugim lifcie go nie stać :gwizdanie:
Opublikowano

Pucek jak progi założyć do mnie bo te moje mi odłażą :sick3: Tylko nie esowe bo 500zł za kawałki plastiku nie dam :thumbdown:

progi? czy chodzi Ci o listwy na dole drzwi?

szczerze? popytaj Keżora co on kombinuje bo ja z progami nie miałem do czynienia, tylko nie laminat :naughty:

Opublikowano

Pucek jak progi założyć do mnie bo te moje mi odłażą :sick3: Tylko nie esowe bo 500zł za kawałki plastiku nie dam :thumbdown:

progi? czy chodzi Ci o listwy na dole drzwi?

szczerze? popytaj Keżora co on kombinuje bo ja z progami nie miałem do czynienia, tylko nie laminat :naughty:

No te listwy czarne bo tej plasteliny nawet się nie pomaluje w kolor :gwizdanie: No laminatu nigdy w życiu :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 12:12_________________________________________________Kurde wyjdzie tak że auto moje i Keżora będzie się różnić tylko felgami :gwizdanie:
Opublikowano

pogadaj może z keżoorem, albo popatrz na jakieś projekty, może coś tam ujrzysz :)[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 12:14_________________________________________________xero? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.