Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak sie ma zmieniarke to tak :gwizdanie:

z kim trzymasz sztame??

:polew: :polew: :polew:

kur*a prawie dzisiaj urwałem przedni zderzak :wallbash: jakiś ciul na parkingu powbijał szpile w ziemie i niezauważyłem i dojechałem, i jak cofałem to sie lekko wygiął ale chyba nic się takiego niewstałem bo wkreciłem i się trzyma :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

trzeba było tak nie zglebiać fury , coś Ty sobie myślał , że będzie ładniejsze ? :tongue4::polew:

a w ogóle to znowu coś kupiłem do auta , będe sie musiał zapisać na jakąś terapie , bo nigdy nie odłoże żadnej kasy na B6 czy cuś :wallbash:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 23:52_________________________________________________

ja chyba mam jakieś 15ki do oddania , ale takie bez szału , za free jak nie masz na czym latać :wink4:

to pogadamy jutro jak skończe zawias robić z Bulczasem to może uda mi sie podjechać

ale to zadzwoń najpierw czy coś , to sprawdze czy mam , chociaż prędzej znajde jakieś 17ki :polew:
Opublikowano

pochwal się kożorek :gwizdanie:

na B6 chcesz się rzucać? weeeź, to już powoli jak b5, stary parch :gwizdanie:

Opublikowano

pochwal się kożorek :gwizdanie:

na B6 chcesz się rzucać? weeeź, to już powoli jak b5, stary parch :gwizdanie:

B6 jest fajnaaa sedanik z lotka i kozak :kox:
Opublikowano
  • Autor

pochwal się kożorek :gwizdanie:

na B6 chcesz się rzucać? weeeź, to już powoli jak b5, stary parch :gwizdanie:

no wiem , że stary parch , ale jakoś B7 mnie tak nie powala , chyba , że od teraz nic nie kupie i zbiore na B8 :polew: :polew:

a co do chwalenia sie , to pochwale sie jak będe miał tajl conajmniej w domu :tongue4:

Opublikowano

pochwal się kożorek :gwizdanie:

na B6 chcesz się rzucać? weeeź, to już powoli jak b5, stary parch :gwizdanie:

no wiem , że stary parch , ale jakoś B7 mnie tak nie powala , chyba , że od teraz nic nie kupie i zbiore na B8 :polew: :polew:

a co do chwalenia sie , to pochwale sie jak będe miał tajl conajmniej w domu :tongue4:

wolę B7 w mega pakiecie black na glebie niż bardzo odpicowane B6, bryła B6 jest taka zbyt kwadratowa :rolleyes:

tym bardziej w sedanie :sick3:

Opublikowano

pochwal się kożorek :gwizdanie:

na B6 chcesz się rzucać? weeeź, to już powoli jak b5, stary parch :gwizdanie:

no wiem , że stary parch , ale jakoś B7 mnie tak nie powala , chyba , że od teraz nic nie kupie i zbiore na B8 :polew: :polew:

a co do chwalenia sie , to pochwale sie jak będe miał tajl conajmniej w domu :tongue4:

wolę B7 w mega pakiecie black na glebie niż bardzo odpicowane B6, bryła B6 jest taka zbyt kwadratowa :rolleyes:

tym bardziej w sedanie :sick3:

przesadzasz :decayed:
Opublikowano
  • Autor

pochwal się kożorek :gwizdanie:

na B6 chcesz się rzucać? weeeź, to już powoli jak b5, stary parch :gwizdanie:

no wiem , że stary parch , ale jakoś B7 mnie tak nie powala , chyba , że od teraz nic nie kupie i zbiore na B8 :polew: :polew:

a co do chwalenia sie , to pochwale sie jak będe miał tajl conajmniej w domu :tongue4:

wolę B7 w mega pakiecie black na glebie niż bardzo odpicowane B6, bryła B6 jest taka zbyt kwadratowa :rolleyes:

tym bardziej w sedanie :sick3:

tyś jest ebnięty :bag: najpierw C5 sedan Ci sie nie podoba teraz B6 :thumbdown:
Opublikowano

b6 w sedanie jest kupowate, tylko avant, teraz szaleję za b7 w sedanie, avant jest taki sobie

co, nie podobała Wam się fura Patroxa? :gwizdanie:

Opublikowano

tak dziadku, spoko, kup sobie radio na kasety i będziesz w swoim świecie :polew:

kaseciaki są wporządku :cool1:

jak sie ma zmieniarke to tak :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 23:42_________________________________________________http://www.allegro.pl/item1059848433_audi_a4_8e0_01_08r_sedan_sline_podsufitka_czarna.html jak ktoś ni mo szyberdachu :gwizdanie:

Podejdzie to do B5 :gwizdanie:
Opublikowano

tyś jest ebnięty :bag: najpierw C5 sedan Ci sie nie podoba teraz B6 :thumbdown:

taa eheh ale jak to mówią każdy ma inne gusta...

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 00:10_________________________________________________

co, nie podobała Wam się fura Patroxa? :gwizdanie:

fyre ma kox ale za duży przeskok cenowy :confused4:

Opublikowano

Keżor musimy iść razem na terapie bo ja jestem chory jak czegoś nie zrobię przy aucie :kox:

Opublikowano
  • Autor

tak dziadku, spoko, kup sobie radio na kasety i będziesz w swoim świecie :polew:

kaseciaki są wporządku :cool1:

jak sie ma zmieniarke to tak :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 23:42_________________________________________________http://www.allegro.pl/item1059848433_audi_a4_8e0_01_08r_sedan_sline_podsufitka_czarna.html jak ktoś ni mo szyberdachu :gwizdanie:

Podejdzie to do B5 :gwizdanie:

nie doczytałem , myślałem , że to jest z B5 , to se to kupie i poczekam aż zmienie fure :polew:
Opublikowano

jak będę zmieniał furę to albo na takie b7 patroxowe albo wcale :rolleyes:

tak więc, kędzior i keżor, zbierajcie na konkret a nie na pół konkretu :decayed:

Opublikowano

jak będę zmieniał furę to albo na takie b7 patroxowe albo wcale :rolleyes:

tak więc, kędzior i keżor, zbierajcie na konkret a nie na pół konkretu :decayed:

i z jakim silnikiem byś chciał zapodać?? :mysli:

ja niewiem czy się nieskuszę w przyszłym roku na ściga :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

b6 w sedanie jest kupowate, tylko avant, teraz szaleję za b7 w sedanie, avant jest taki sobie

co, nie podobała Wam się fura Patroxa? :gwizdanie:

no B7 jest OK , ale tylko 3.0TDI , albo 2.0TDI BRD , ale wolałbym jak narazie B6 AVF Q , srebrne w sedanie na glebie :rolleyes:

bo na B7 jestem za młody , i tak już sie ludzie patrzą na mnie jak na milionera jak gdzieś podjeżdżam b5ką :kwasny:

Opublikowano

i tak już sie ludzie patrzą na mnie jak na milionera jak gdzieś podjeżdżam b5ką :kwasny:

:polew: :polew: :polew: teraz mnie rozjeba*eś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

i tak już sie ludzie patrzą na mnie jak na milionera jak gdzieś podjeżdżam b5ką :kwasny:

:polew: :polew: :polew: teraz mnie rozjeba*eś :polew: :polew: :polew:

poważnie ,ludzie popierdalają starymi escobarami , a ja gówniarz podjade Ałdi , to przecież mnie zeżreć mają :thumbdown: tylko nikt nie zwróci uwagi na to że auto ma 12 lat :gwizdanie: tylko dojebanie wygląda , nie licząc aktualnie przedniego zderzaka :decayed:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 00:26_________________________________________________dobra panowie , skur**am spać , bo zaraz włącze allegro i zejde z kasą na minus :polew: a tak sen mnie wyzwoli :kox:

kolorowych życze . "karaluchy pod poduchy , a szczury do rury " :>

Opublikowano

i tak już sie ludzie patrzą na mnie jak na milionera jak gdzieś podjeżdżam b5ką :kwasny:

:polew: :polew: :polew: teraz mnie rozjeba*eś :polew: :polew: :polew:

Ty się nie śmiej, ja mam podobnie, wiesz ile razy już słyszałem że to fura ojca? :gwizdanie:

a tu zwykła b5tka :>

Keżor, jak dla mnie to 3.0tdi w B7 jest kox, ale jak będzie mi się dobrze powodziło to wpakuję się w 2.0tfsi, odnośnie B5, ojciec kumpla twierdził że mój adr ma chyba 5 lat :blink: twierdził że tak młodo wygląda, a tu cyk 95 rok :naughty:

Kędzior, motor jest fajny, miałem od łebka różne sprzęty, może też się skuszę bo w sumie do auta wkładam jeszcze 4 kafle i koniec, a to na normalne rzeczy eksploatacyjne :gwizdanie:

Opublikowano

hehe gorze jak ci się jakiś mod przyśni i wstaniesz by go zamówić :naughty:

poważnie ,ludzie popierdalają starymi escobarami , a ja gówniarz podjade Ałdi , to przecież mnie zeżreć mają :thumbdown: tylko nikt nie zwróci uwagi na to że auto ma 12 lat :gwizdanie: tylko dojebanie wygląda , nie licząc aktualnie przedniego zderzaka :decayed:

to ja albo jeżdżę w jakieś ciulate miejsca albo mam h*jową furę :wallbash: albo staro wyglądam :polew: :polew: :polew:

Kędzior, motor jest fajny, miałem od łebka różne sprzęty, może też się skuszę bo w sumie do auta wkładam jeszcze 4 kafle i koniec, a to na normalne rzeczy eksploatacyjne :gwizdanie:

przez "wakacje" będę chciał zorobić prawko i zobacze może na przyszły rok coś zapodam :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.