Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie ma zmieniarke to tak :gwizdanie:

z kim trzymasz sztame??

:polew: :polew: :polew:

kur*a prawie dzisiaj urwałem przedni zderzak :wallbash: jakiś ciul na parkingu powbijał szpile w ziemie i niezauważyłem i dojechałem, i jak cofałem to sie lekko wygiął ale chyba nic się takiego niewstałem bo wkreciłem i się trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

trzeba było tak nie zglebiać fury , coś Ty sobie myślał , że będzie ładniejsze ? :tongue4::polew:

a w ogóle to znowu coś kupiłem do auta , będe sie musiał zapisać na jakąś terapie , bo nigdy nie odłoże żadnej kasy na B6 czy cuś :wallbash:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 23:52_________________________________________________

ja chyba mam jakieś 15ki do oddania , ale takie bez szału , za free jak nie masz na czym latać :wink4:

to pogadamy jutro jak skończe zawias robić z Bulczasem to może uda mi sie podjechać

ale to zadzwoń najpierw czy coś , to sprawdze czy mam , chociaż prędzej znajde jakieś 17ki :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal się kożorek :gwizdanie:

na B6 chcesz się rzucać? weeeź, to już powoli jak b5, stary parch :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal się kożorek :gwizdanie:

na B6 chcesz się rzucać? weeeź, to już powoli jak b5, stary parch :gwizdanie:

B6 jest fajnaaa sedanik z lotka i kozak :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal się kożorek :gwizdanie:

na B6 chcesz się rzucać? weeeź, to już powoli jak b5, stary parch :gwizdanie:

no wiem , że stary parch , ale jakoś B7 mnie tak nie powala , chyba , że od teraz nic nie kupie i zbiore na B8 :polew: :polew:

a co do chwalenia sie , to pochwale sie jak będe miał tajl conajmniej w domu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal się kożorek :gwizdanie:

na B6 chcesz się rzucać? weeeź, to już powoli jak b5, stary parch :gwizdanie:

no wiem , że stary parch , ale jakoś B7 mnie tak nie powala , chyba , że od teraz nic nie kupie i zbiore na B8 :polew: :polew:

a co do chwalenia sie , to pochwale sie jak będe miał tajl conajmniej w domu :tongue4:

wolę B7 w mega pakiecie black na glebie niż bardzo odpicowane B6, bryła B6 jest taka zbyt kwadratowa :rolleyes:

tym bardziej w sedanie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal się kożorek :gwizdanie:

na B6 chcesz się rzucać? weeeź, to już powoli jak b5, stary parch :gwizdanie:

no wiem , że stary parch , ale jakoś B7 mnie tak nie powala , chyba , że od teraz nic nie kupie i zbiore na B8 :polew: :polew:

a co do chwalenia sie , to pochwale sie jak będe miał tajl conajmniej w domu :tongue4:

wolę B7 w mega pakiecie black na glebie niż bardzo odpicowane B6, bryła B6 jest taka zbyt kwadratowa :rolleyes:

tym bardziej w sedanie :sick3:

przesadzasz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal się kożorek :gwizdanie:

na B6 chcesz się rzucać? weeeź, to już powoli jak b5, stary parch :gwizdanie:

no wiem , że stary parch , ale jakoś B7 mnie tak nie powala , chyba , że od teraz nic nie kupie i zbiore na B8 :polew: :polew:

a co do chwalenia sie , to pochwale sie jak będe miał tajl conajmniej w domu :tongue4:

wolę B7 w mega pakiecie black na glebie niż bardzo odpicowane B6, bryła B6 jest taka zbyt kwadratowa :rolleyes:

tym bardziej w sedanie :sick3:

tyś jest ebnięty :bag: najpierw C5 sedan Ci sie nie podoba teraz B6 :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 w sedanie jest kupowate, tylko avant, teraz szaleję za b7 w sedanie, avant jest taki sobie

co, nie podobała Wam się fura Patroxa? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dziadku, spoko, kup sobie radio na kasety i będziesz w swoim świecie :polew:

kaseciaki są wporządku :cool1:

jak sie ma zmieniarke to tak :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 23:42_________________________________________________http://www.allegro.pl/item1059848433_audi_a4_8e0_01_08r_sedan_sline_podsufitka_czarna.html jak ktoś ni mo szyberdachu :gwizdanie:

Podejdzie to do B5 :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyś jest ebnięty :bag: najpierw C5 sedan Ci sie nie podoba teraz B6 :thumbdown:

taa eheh ale jak to mówią każdy ma inne gusta...

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 00:10_________________________________________________

co, nie podobała Wam się fura Patroxa? :gwizdanie:

fyre ma kox ale za duży przeskok cenowy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor musimy iść razem na terapie bo ja jestem chory jak czegoś nie zrobię przy aucie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dziadku, spoko, kup sobie radio na kasety i będziesz w swoim świecie :polew:

kaseciaki są wporządku :cool1:

jak sie ma zmieniarke to tak :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 23:42_________________________________________________http://www.allegro.pl/item1059848433_audi_a4_8e0_01_08r_sedan_sline_podsufitka_czarna.html jak ktoś ni mo szyberdachu :gwizdanie:

Podejdzie to do B5 :gwizdanie:

nie doczytałem , myślałem , że to jest z B5 , to se to kupie i poczekam aż zmienie fure :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę zmieniał furę to albo na takie b7 patroxowe albo wcale :rolleyes:

tak więc, kędzior i keżor, zbierajcie na konkret a nie na pół konkretu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę zmieniał furę to albo na takie b7 patroxowe albo wcale :rolleyes:

tak więc, kędzior i keżor, zbierajcie na konkret a nie na pół konkretu :decayed:

i z jakim silnikiem byś chciał zapodać?? :mysli:

ja niewiem czy się nieskuszę w przyszłym roku na ściga :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 w sedanie jest kupowate, tylko avant, teraz szaleję za b7 w sedanie, avant jest taki sobie

co, nie podobała Wam się fura Patroxa? :gwizdanie:

no B7 jest OK , ale tylko 3.0TDI , albo 2.0TDI BRD , ale wolałbym jak narazie B6 AVF Q , srebrne w sedanie na glebie :rolleyes:

bo na B7 jestem za młody , i tak już sie ludzie patrzą na mnie jak na milionera jak gdzieś podjeżdżam b5ką :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak już sie ludzie patrzą na mnie jak na milionera jak gdzieś podjeżdżam b5ką :kwasny:

:polew: :polew: :polew: teraz mnie rozjeba*eś :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak już sie ludzie patrzą na mnie jak na milionera jak gdzieś podjeżdżam b5ką :kwasny:

:polew: :polew: :polew: teraz mnie rozjeba*eś :polew: :polew: :polew:

poważnie ,ludzie popierdalają starymi escobarami , a ja gówniarz podjade Ałdi , to przecież mnie zeżreć mają :thumbdown: tylko nikt nie zwróci uwagi na to że auto ma 12 lat :gwizdanie: tylko dojebanie wygląda , nie licząc aktualnie przedniego zderzaka :decayed:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 00:26_________________________________________________dobra panowie , skur**am spać , bo zaraz włącze allegro i zejde z kasą na minus :polew: a tak sen mnie wyzwoli :kox:

kolorowych życze . "karaluchy pod poduchy , a szczury do rury " :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak już sie ludzie patrzą na mnie jak na milionera jak gdzieś podjeżdżam b5ką :kwasny:

:polew: :polew: :polew: teraz mnie rozjeba*eś :polew: :polew: :polew:

Ty się nie śmiej, ja mam podobnie, wiesz ile razy już słyszałem że to fura ojca? :gwizdanie:

a tu zwykła b5tka :>

Keżor, jak dla mnie to 3.0tdi w B7 jest kox, ale jak będzie mi się dobrze powodziło to wpakuję się w 2.0tfsi, odnośnie B5, ojciec kumpla twierdził że mój adr ma chyba 5 lat :blink: twierdził że tak młodo wygląda, a tu cyk 95 rok :naughty:

Kędzior, motor jest fajny, miałem od łebka różne sprzęty, może też się skuszę bo w sumie do auta wkładam jeszcze 4 kafle i koniec, a to na normalne rzeczy eksploatacyjne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe gorze jak ci się jakiś mod przyśni i wstaniesz by go zamówić :naughty:

poważnie ,ludzie popierdalają starymi escobarami , a ja gówniarz podjade Ałdi , to przecież mnie zeżreć mają :thumbdown: tylko nikt nie zwróci uwagi na to że auto ma 12 lat :gwizdanie: tylko dojebanie wygląda , nie licząc aktualnie przedniego zderzaka :decayed:

to ja albo jeżdżę w jakieś ciulate miejsca albo mam h*jową furę :wallbash: albo staro wyglądam :polew: :polew: :polew:

Kędzior, motor jest fajny, miałem od łebka różne sprzęty, może też się skuszę bo w sumie do auta wkładam jeszcze 4 kafle i koniec, a to na normalne rzeczy eksploatacyjne :gwizdanie:

przez "wakacje" będę chciał zorobić prawko i zobacze może na przyszły rok coś zapodam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...